Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Full Metal Alchemist ~ Tanıtım ~

L.Lawliet
Favori Manga: Naruto Shippuuden,One Piece
Favori Anime: One Piece ,Naruto Shippuuden,KHR,FMA,HSOTD.
Death note,Elfen Lied vs.. uzar bu aga

Animesini izliyorum şu anda 20.bölümlerdeydim bence sıkıcı ya ama sardığı bölümler yok da değil. :whistle:
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
taichi
Favori Manga: Shin Angyo Onshi
Favori Anime: Higurashi no naku koro ni
Konum: the wasteland that was once a mighty eastern kingdom

Hacı başlamışın sonunu da getir :) Zaten 64 bölüm şunun şurasında ;)
Bitirdikten sonra da sıkıcı diyorsan amenna
Resim
Kullanıcı avatarı
Amatsu Mikaboshi
Favori Manga: H.D.Kenichi Hajime No ippo Naruto
Favori Anime: Hajime No İppo

Bencede kaçırılmaması gereken bi manga ve anime tavsiye edilir. :D tanıtım içn teşekkürler.
Resim

Ağızdan çıkan söz, yaydan fırlayan oka benzer. İkisini de geri getirmek mümkün değildir. Ok atılmadan önce iyi nişan alınmalı, söz söylenilmeden önce iyi düşünülmelidir.
Hz.Mevlana
Kullanıcı avatarı
valheru21
Beyaz Avcı
Beyaz Avcı
Favori Manga: One Piece, Naruto,Hellsing,Bakuman
Favori Anime: Gintama,One Piece, Naruto, Hellsing, Yu-Gİ-Oh, Bleach,Bakuman, Samurai 7

Bir arkadaşın verdiği gazla oturup 25 bölüm izledim bu hafta sonu.İyi seride o kadar ahım şahım gelmedi bana.Hele en iyi anime listesinde 1 numara falan seçmek, büyük hata yapmışlar.
Resim "Dünyaca ünlü bilim adamları tarafından söylense bile saçmalık her zaman saçmalık olarak kalacaktır"
John Lennox
Kullanıcı avatarı
iloque
Favori Manga: One Piece , Vagabond, Kingdom
Favori Anime: One piece

Çok az sayıdaki kaliteli shonen den biri... Olay akışı çok güzel ve baş karakterin gücüne ve şovuna dayanmaması seriyi tutarlı yapıyor.. İlk seriyi SAKIN izlemeyin 2.seriyi yani brotherhood u izleyin
[thumbnail]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m609v ... r1_500.gif[/thumbnail]
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Danish
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto Shippuuden

Çok güzel bi seri bence de duygusallık aksiyon espri ve felsefe muhteşem dengelemişler doz aşımı falan yok hastasıyım kısacası
35 litre su,25 kilo karbon,4 litre amonyak,1.5 kilogram kireç,800 gram fosfor,250 gram tuz,100 gram güherçile,80 gram sülfür,7.5 gram flor,5 gram demir,3 gram silikon

Bunlar ortalama yetişkin bir insanı oluşturan maddeler. Bu maddelerin hepsini bir çocuğun cep harçlığıyla alabilirsin.İnsanlar ucuza mal ediliyor.

Resim
Kullanıcı avatarı
liva
Favori Manga: naruto,fma,d gray man
Favori Anime: naruto ,fma bratherhood ,d gray man

Güzel bir seri, mangasını daha çok severim, gerçekten izlemenizi öneririm.Özelliklede roy mustang gibi bir karaktere
Resim
Kullanıcı avatarı
zerbu
Favori Manga: Gintama - Naruto - Bleach - Hunter X Hunter - Fairy Tail - One Piece
Favori Anime: Gintama - Naruto - FMA:Brotherhood - Shingeki no Kyojin - Death Note - Howl's Moving Castle - Spirited Away - Bleach - Hunter X Hunter - One Piece - Steins Gate - Code Geass - Cowboy Bebop - Fairy Tail - Hotaru no Haka

Shikamaruhn yazdı:ıyı bır anıme.
Shikamaruhn yazdı:Gercekten harika
Konuya hiçbir katkısı olmayan 2 mesaj atmışsın.Mesaj sayını artırmaya mı çalışıyosun?

Neyse Brotherhood'u yeni bitirdim ve kesinlikle muhteşem bir anime.Bir arkadaşın da dediği gibi ana karakterlerin şovuna dayanmaması en büyük artılarından.Efektleri ve çizimleri de çok iyi.Ed'in batıya , Al'ın doğuya gitmesiyle hikayenin ucunu açık bıraktılar.İlerde devam edebilir ama Brotherhoodla aynı seviyede bir konu bulmak kolay olmıycaktır.
Kullanıcı avatarı
hercaiebabil
SüperNova
SüperNova
Favori Manga: Shingeki no Kyojin, Akame Ga Kiru, Pandora Hearts, Basara, 7 seeds, Fullmetal Alchemmist
Favori Anime: Fullmetal Alchemist, Shingeki no Kyojin

zerbu yazdı:
Shikamaruhn yazdı:ıyı bır anıme.
Shikamaruhn yazdı:Gercekten harika
Konuya hiçbir katkısı olmayan 2 mesaj atmışsın.Mesaj sayını artırmaya mı çalışıyosun?

Neyse Brotherhood'u yeni bitirdim ve kesinlikle muhteşem bir anime.Bir arkadaşın da dediği gibi ana karakterlerin şovuna dayanmaması en büyük artılarından.Efektleri ve çizimleri de çok iyi.Ed'in batıya , Al'ın doğuya gitmesiyle hikayenin ucunu açık bıraktılar.İlerde devam edebilir ama Brotherhoodla aynı seviyede bir konu bulmak kolay olmıycaktır.
Yok hocam bitti tamamen.
► Spoiler Göster
"VAR OLMAK HAKTIR" [thumbnail]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 3557_n.jpg[/thumbnail]

Bu resim bana işkence eden bütün öğrencilerime gelsin;
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Judge Of Heaven
Favori Manga: Sun Ken Rock, Gantz, Bleach, Naruto
Favori Anime: Bleach, Naruto

Nasıl güzel, nasıl akıcı bir mangadır yahu! Tam aradığım türde daha az bölümünü okuduğum halde bagımlısı oldum.

“Fullmetal Alchemist” sayfasına dön