Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Air Gear ~Tanıtım~

Kullanıcı avatarı
reprove

Resim
Resim
Ikki bir öğrencidir aynı zamanda East Side Gunz adlı bir çetenin lideridir. Lakabı Babyface'dir. Skull Saders grubuyla tek başına dövüşürken onların çok hızlı olmasından dolayı yenilmiştir ve bunun nedenide onların Air Trek kullandığını farkeder az kalsın ölüyordur ve korkudanda pantolonuna kaçırmıştır. Ikki, Ume Noyamano, Rika Noyamano, Mikan Noyamano ve Ringo adlı 4 kız kardeş olan Noyamano ailesiyle yaşamaktadır. Kavgada kaybettiğini onlarda duyar. Ikki bu durumdan dahada hırslanır. Daha sonra kızlar banyoya gittiğinde, kendi odasına çıkarken bir kapı gözüne çarpar ve girilmez uyarıları yazılmaktadır ve hemen içeri girerek etrafa bakınır ve bir çift Air Trek bulur ve içerisindende Sleeping Forest amblemi düşer. Noyamano ailesinin neden kendisinden gizlediklerine anlam veremez ve hemen kullanmaya başlar. İlk başlarda acemi olsada daha gelişecektir. Air Trek pistinde Simca adında bir kızla tatlı atışmalar yaparken Skull Saders grubuyla bir yarışmaya girer.
[altınlı]
Resim
Zangetsu
Favori Manga: Fairy Tail, OP, Bleach, KHR, Bakuman, Gamaran, 7 Seeds, 20th Century Boys,
Slam Dunk, The Breaker, Gantz...
Favori Anime: Dragon Ball, Beelzebub, Highschool of the Dead, Freezing, OP
Bakuman, Death .note...

Yakın zamanda okumak istediğim mangalardan ama türkçe çevirisi var mı bilmiyorum..
Resim
Kullanıcı avatarı
ejderha12

Siteye yeni bölümleri ne zaman eklenir?
Kullanıcı avatarı
reprove

Çeviren grup çevirdiği zaman eklenir.
Resim
MoPe
Favori Manga: Air Gear, WitchCraft Works.
Favori Anime: One Piece

Çevirecek birisi olursa ben editörü olurum.

“Air Gear” sayfasına dön