Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Boruto: Naruto Next Generations 4 Tartışma

Kilitli
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Resim
Kullanıcı avatarı
AleXiel
Favori Manga: Bleach,Naruto,One piece,Deadman Wonderland,Mirai Nikki,Berserk
Favori Anime: Bleach,Naruto,ergo proxy,hellsing,death note,gintama,dragon ball,pokemon,tsubasa,lovely complex,another,swort art online, one piece,shingeki no kyojin,mirai nikki

Yemin ediyorum Byakugan Byakugan diye öldüm. Tüm teorilerimi bunun üzerine koymuştum elde ettiğimiz şeye bak. Fiiler gibi Boruto'da byakugan çakması bir göz. Canon mu sayacağız peki orasını hiç anlamıyorum. Bir yandan mangası Kishimoto tarafından çıkarılmıyor ancak Boruto mangası her şeyi baştan yazıyor. İnanın kafam gitti.
Çizimleri gerçekten çok güzel. Naruto havası olmasa da başka bir anime serisi şeklinde izlenebiliyor. Boruto'nun gözü byakuganın yin olmuş hali sanırsam. Yani Boruto bu gözüyle dikkat edersek sadece karanlık çakrayı görebiliyor. Byakugan gibi yang çakrayı değil. O yüzden gözünün ak kısmı siyah. Ancak neden böyle bir göze sahip oldu anlamıyorum. Bence gereksiz kasmak amacı ile yapılmış. Boruto çok güçlü bir karakter değildi. Hatta ve hatta kishimoto üşenmedi gitti Boruto yerine Himawari'ye byakugan verdi. Yani asıl karakterimizin Hima olması gerekiyordu. Ancak erkek adamın erkek çocuğu mottosuyla Boruto ön plana çıkarıldı ve saçma bir göz vererek iyice sıvadılar. Sıvadıklarının farkında oldukları için de tek gözüne yin byakugan verdiler. Hala kabullenemiyorum durumu. Byakugan kimlerin eline düştü. Şu canım gözü Kishimoto adam gibi kullanamadığı için de tekrar yazıklar olsun diyorum. Oysa ki ne potansiyeli vardı gözün.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

AleXiel yazdı: 29 Nis 2017 19:45 Yemin ediyorum Byakugan Byakugan diye öldüm. Tüm teorilerimi bunun üzerine koymuştum elde ettiğimiz şeye bak. Fiiler gibi Boruto'da byakugan çakması bir göz. Canon mu sayacağız peki orasını hiç anlamıyorum. Bir yandan mangası Kishimoto tarafından çıkarılmıyor ancak Boruto mangası her şeyi baştan yazıyor. İnanın kafam gitti.
Çizimleri gerçekten çok güzel. Naruto havası olmasa da başka bir anime serisi şeklinde izlenebiliyor. Boruto'nun gözü byakuganın yin olmuş hali sanırsam. Yani Boruto bu gözüyle dikkat edersek sadece karanlık çakrayı görebiliyor. Byakugan gibi yang çakrayı değil. O yüzden gözünün ak kısmı siyah. Ancak neden böyle bir göze sahip oldu anlamıyorum. Bence gereksiz kasmak amacı ile yapılmış. Boruto çok güçlü bir karakter değildi. Hatta ve hatta kishimoto üşenmedi gitti Boruto yerine Himawari'ye byakugan verdi. Yani asıl karakterimizin Hima olması gerekiyordu. Ancak erkek adamın erkek çocuğu mottosuyla Boruto ön plana çıkarıldı ve saçma bir göz vererek iyice sıvadılar. Sıvadıklarının farkında oldukları için de tek gözüne yin byakugan verdiler. Hala kabullenemiyorum durumu. Byakugan kimlerin eline düştü. Şu canım gözü Kishimoto adam gibi kullanamadığı için de tekrar yazıklar olsun diyorum. Oysa ki ne potansiyeli vardı gözün.
+1500 diyorum. Dojutsuya çok takıldı adam. Madem takacaksın elindekini potansiyeline ulaştır. Sharingan PS gösterdi, Rinnegan Limbo, Byakugan ?
Resim
Kilitli

“Boruto Anime” sayfasına dön