Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Boruto 49 Tartışma 50 Öngörü

Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Resim
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Favori Manga: Berserk
Naruto
One Piece
Favori Anime: Naruto
One Piece
Death Note

Ya aq 1 ay 30 sayfa için bekle çıka çıka böyle geçiş bölümü gibi 2 dakikada okunabilecek bir sayı çıksın.
Resim
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
Favori Manga: *One Piece
*Naruto
*Bleach
Favori Anime: *Dragon Ball*One Piece*Naruto/Shippuuden
*Bleach*Death Note*Slumk Dunk
*Shingeki no Kyojin*Great Teacher Onizuka
*Hunter X Hunter*Yu Yu Hakusho*Toriko*Berserk
*Aoki Densetsu Shoot!*Hellsing
*Historys Strongest Disciple Kenichi*Vampire Knight*Beelzebub
*Kuroko No Basket*Detective Conan *D.Gray-man*Claymore
*Code Geass*Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Grifthh yazdı: 21 Ağu 2020 00:50 Ya aq 1 ay 30 sayfa için bekle çıka çıka böyle geçiş bölümü gibi 2 dakikada okunabilecek bir sayı çıksın.
O kadar da değil güzel bölümdü. Ulan Naruto nedir senin çektiğin bu mangakalardan. Senin üstünden dünyanın parasını kaldırdılar hala seni itin gotüne sokuyorlar. Üzgünüm hacılar lakin bu seri öyle 30 gün beklenilecek bir seri değil. Sen git Naruto gibi bir serinin bütün kaynaklarını kullan ama ortaya bu kadar saçma bir hikaye oluştur.
Madem Naruto yu bu kadar etkisiz eleman olarak çizeceksiniz hikayeyi Konoha dışında yürütseydiniz. İçinde Sasuke de olsun Boruto da. Ne kadar uğraşsam da ciddiye alamıyorum bu seriyi.
Resim
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

*UnforgiveN* yazdı: 21 Ağu 2020 02:13
Grifthh yazdı: 21 Ağu 2020 00:50 Ya aq 1 ay 30 sayfa için bekle çıka çıka böyle geçiş bölümü gibi 2 dakikada okunabilecek bir sayı çıksın.
O kadar da değil güzel bölümdü. Ulan Naruto nedir senin çektiğin bu mangakalardan. Senin üstünden dünyanın parasını kaldırdılar hala seni itin gotüne sokuyorlar. Üzgünüm hacılar lakin bu seri öyle 30 gün beklenilecek bir seri değil. Sen git Naruto gibi bir serinin bütün kaynaklarını kullan ama ortaya bu kadar saçma bir hikaye oluştur.
Madem Naruto yu bu kadar etkisiz eleman olarak çizeceksiniz hikayeyi Konoha dışında yürütseydiniz. İçinde Sasuke de olsun Boruto da. Ne kadar uğraşsam da ciddiye alamıyorum bu seriyi.
Katılıyorum. Serinin adı Naruto değil de Sasuke olsa daha doğru olurmuş. Ana seride ez, burada ez. Şu an Naruto'nun Sasuke'den de güçlü olması gerekirken sanki Sakura seviyesinde gibi.
Onun haricinde her bölüm sayfa sayısı azalıyor gibi hissediyorum amk. Sadece ayakta durdukları kocaman yazısız panellere ne gerek var? Çiz işte küçük küçük.
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Tanrı dövüşü mü izliyoruz yoksa low junin dövüşü mü anlamadım. Lan Pain Jiraiya filan bile bundan çok daha etkileyiciydi.
Resim
byakusharinnegan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: naruto

Kaguya level adama shuriken atıyorlar :D Adam küçültmese, zıplamasa işleyecek yani?

Perfect susanno, kyuubi mod falan açacağınıza tenten’i çağırın yensin.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri

byakusharinnegan yazdı: 22 Ağu 2020 14:13 Kaguya level adama shuriken atıyorlar :D Adam küçültmese, zıplamasa işleyecek yani?

Perfect susanno, kyuubi mod falan açacağınıza tenten’i çağırın yensin.
Tenten'in değerinin anlaşılacağı günler geleceğini biliyordum, biliyorduk...
Resim
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
Favori Manga: *One Piece
*Naruto
*Bleach
Favori Anime: *Dragon Ball*One Piece*Naruto/Shippuuden
*Bleach*Death Note*Slumk Dunk
*Shingeki no Kyojin*Great Teacher Onizuka
*Hunter X Hunter*Yu Yu Hakusho*Toriko*Berserk
*Aoki Densetsu Shoot!*Hellsing
*Historys Strongest Disciple Kenichi*Vampire Knight*Beelzebub
*Kuroko No Basket*Detective Conan *D.Gray-man*Claymore
*Code Geass*Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Outlaw yazdı: 22 Ağu 2020 06:36 Tanrı dövüşü mü izliyoruz yoksa low junin dövüşü mü anlamadım. Lan Pain Jiraiya filan bile bundan çok daha etkileyiciydi.
Ağlatacaksın beni kardeşim yapmaa : (((

Naruto'yu izlerken/okurken hissettiğim duyguları hiçbir seride yaşamadım. Adeta farklı bir evren gibiydi Naruto benim için. Jiraiya hey gidi goca çınar. Özledim Naruto'yu ve o dünyayı. Benim gibi aynı duyguları hissseden var mı acaba ? En yakın zamanda tekrar izlemeye başlayacağım.

Aslında bir yandan da çok enteresan. Boruto'da hemen hemen aynı karakterler olmasına rağmen asla bu duyguyu veremedi. Nedeni ne acaba ?
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri

*UnforgiveN* yazdı: 25 Ağu 2020 21:23
Outlaw yazdı: 22 Ağu 2020 06:36 Tanrı dövüşü mü izliyoruz yoksa low junin dövüşü mü anlamadım. Lan Pain Jiraiya filan bile bundan çok daha etkileyiciydi.
Ağlatacaksın beni kardeşim yapmaa : (((

Naruto'yu izlerken/okurken hissettiğim duyguları hiçbir seride yaşamadım. Adeta farklı bir evren gibiydi Naruto benim için. Jiraiya hey gidi goca çınar. Özledim Naruto'yu ve o dünyayı. Benim gibi aynı duyguları hissseden var mı acaba ? En yakın zamanda tekrar izlemeye başlayacağım.

Aslında bir yandan da çok enteresan. Boruto'da hemen hemen aynı karakterler olmasına rağmen asla bu duyguyu veremedi. Nedeni ne acaba ?
Ben de benzer duyguları yaşamıştım yıllar önce izlerken. Boruto asla Naruto'nun ilk ve orta dönemlerine yaklaşamaz, en başta yazarları farklı. Farklı kafada yapılan işler, Kişimoto'nun anlatacağı bir hikayesi vardı bi noktadan sonra bozsa da anlattı bitirdi. Ha potansiyelli kullanamadı belki ama bitirdi. Boruto biraz da şirketlerin baskısıyla devam ettirilen bi iş, tamamen ticari.

Bence günümüz battle shounenlerinden çok kötü veya çok iyi değil. Bu haliyle okuyoruz işte. Ama keşke orijinal seriye daha sadık kaliteli bir iş görseydik.
Resim

“Boruto Manga” sayfasına dön