Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Dengeki Daisy Tanıtımı

Kullanıcı avatarı
zombiwan
Favori Manga: Bleach, Veritas, Beelzebup, Sun-Ken Rock, Zippy Zigy, GANTZ, Dengeki Daisy, Ouran High School Host Club, The , Slam Dunk
Çok var yaw hangi birini yazayım bu kadar yeter...
Favori Anime: Bleach, Kaichou wa Maid-sama, Darker Than Black, Durarara, Hell Girl... Çok var. Kısaca her telden takılıyorum, beğendiklerime bakıyorum gibi bir şey...

Neden boka sarıyor ki? Spoiler de olsa yazsana 8)
[b]Levye gücü sizinle olsun![/b]
oJarein
Favori Manga: Bleach, Death Note, One Piece, Naruto, Ao No Exorcist,
Favori Anime: Bleach, Death Note, Naruto, Ao No Exorcist, Code Geass, Naruto Shippuden.

Yare yare, Hayatimda en sevdigim Shoujo manga bu olsa gerek. Animesi ciksa tembelligimi es gecer direkt indiririm. Eminim 60 yasima gelsemde bikmadan, bunalmadan okuyacagim tek mangadir Dengeki daisy.
Salakligim sayesinde `dengedeki daisy` diye okumam sonucuyla baya bi ugrastirmisti bu manga. Youtube`da video yuklerken bir anda yanlislikla bir sayfa acildi ve videonun muzigi cok hosuma gitti, Dikkatimi ceken tek muzik degil ayrica videonun icerigiydi.

Su ana kadar 37 bolumu cevrilmis bulunmakta, Yeppuda manga ekibinden Neobi ve ismini hatirlayamadigim bir cevirmen bu isi ele almis.
Ben neredeyse 70. bolumune kadar ingilizce mangasini okudum. (Tabiki hicbi sey anlayamadim. Sadece resimlerine mal mal bakip sirittim o kadar.)
Resim IM A SHADOW
Kullanıcı avatarı
Hilal
Favori Manga: Death Note, Death Note One Shot,
Bakuman, Vampire Knight,
Lovely Complex, Dengeki Daisy,
Fruits Basket, Merupuri,
Shojou mangaların çoğu,
D-Gray Man, Naruto
Favori Anime: Death Note,D-Gray Man, Naruto

oJarein yazdı:Yare yare, Hayatimda en sevdigim Shoujo manga bu olsa gerek. Animesi ciksa tembelligimi es gecer direkt indiririm. Eminim 60 yasima gelsemde bikmadan, bunalmadan okuyacagim tek mangadir Dengeki daisy.
Salakligim sayesinde `dengedeki daisy` diye okumam sonucuyla baya bi ugrastirmisti bu manga. Youtube`da video yuklerken bir anda yanlislikla bir sayfa acildi ve videonun muzigi cok hosuma gitti, Dikkatimi ceken tek muzik degil ayrica videonun icerigiydi.

Su ana kadar 37 bolumu cevrilmis bulunmakta, Yeppuda manga ekibinden Neobi ve ismini hatirlayamadigim bir cevirmen bu isi ele almis.
Ben neredeyse 70. bolumune kadar ingilizce mangasini okudum. (Tabiki hicbi sey anlayamadim. Sadece resimlerine mal mal bakip sirittim o kadar.)
Ben de dengedeki daisy diye okumuştum. :pinch:
"Death is not kind. It's dark, black as far as you can see, and you're all alone."
—Mei Misaki (Another)
Resim
İnsanlar hatalarıyla mükemmeldir.
Resim
Bazen gerçekleri sadece aklını imkansıza açtığın zaman bulabilirsin.
Resim
Sadece sıradan hikayeler mutlu sonla biter.
Resim
Serenity
Favori Manga: Naruto,Dengeki Daisy
Favori Anime: Naruto

Bu mangayı çok seviyorum . Çok eğlenceli bir manga içinde herşey var . Okumanızı tavsiye ederim.
Kullanıcı avatarı
Calm Down
Favori Manga: Berserk, Vagabond, Slam Dunk, Naruto, One Piece, The Breaker, Veritas, Gantz, Sun Ken Rock, Kaichou wa maid sama, Dengeki Daisy
Favori Anime: Cowboy Bebop, Samurai Champloo, Shingeki no Kyojin, FMAB, Death Note, Bleach, Steins;Gate, One Piece, Neon Genesis Evangelion, Ghost in the Shell, Elfen Lied uzar bu

en sevdiğim iki shoujodan biri diğeri kaichou wa maid-sama duyguları komediyle harmanlayıp çok iyi yansıtmışlar açıkçası dengeki daisy'nin animesinin çıkmasını kaichou'nun da 2.sezonunun gelmesini çok istiyorum teru-kurosaki ikilisini animede görmek gerçekten çok iyi olur :)
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster

“Shoujo & Josei Anime-Manga Tanıtım ve Tartışma” sayfasına dön