Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

3 Büyükler Arasındaki En Güzel Bayan Karakter

Shounen Serilerini burada tartısabilirsiniz.

3 Büyükler Arasındaki En Güzel Bayan Karakter

Anket 24 Mar 2014 22:10 tarihinde bitecek

Monet (One Piece)
2
1%
Yoruichi (Bleach)
16
12%
Hinata (Naruto Shipuuden)
7
5%
Kushina (Naruto Shipuuden)
3
2%
Tia Halibel (Bleach)
6
4%
Boa Hancock (One Piece)
17
12%
Nico Robin (One Piece)
14
10%
Konan (Naruto Shipuuden)
4
3%
Matsumoto Rangiku (Bleach)
10
7%
İnoue Orihime (Bleach)
7
5%
Mizukage (Naruto Shipuuden )
20
14%
Nami (One Piece)
6
4%
Neliel (Bleach)
6
4%
Kurenai (Naruto Shipuuden)
1
1%
Kuchiki Rukia (Bleach)
3
2%
Kalifa (One Piece)
1
1%
Tsunade (Naruto Shipuuden)
7
5%
Kukkaku Shiba (Bleach)
4
3%
Vivi (One Piece)
1
1%
Temari (Naruto Shipuuden)
4
3%

Toplam oy: 139
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Akai sora yazdı:Matsumoto,Mei,Boa,Robin,Nami, ağlakta olsa inoue arasında gidip geliyorum şu an.Gerçi onların arasında gidip gelmek sorun değil benim için ama hangisni seçecem lan ben :S

Bu arada kalifa'yı koyup jewlery bonney'İ niye koymadın.
En fazla 20 tane seçenek ekleyebiliyoruz. 3 seriden toplayabildiğim kadar toplamaya çalıştım. Naruto'da güzel bayan karakter bulcam diye ne çileler çektiğimden haberin yok senin. :lol:
galeme
Favori Anime: .

Matsumoto gibi bir tipsize insanlar nasıl oy veriyor anlamıyorum. Meme diyorsanız mis gibi Nami var.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Ben kendi oyumu Monet'e verdim. İnsan ve Hyper modu çok güzel.
Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı
Favori Manga: 20th Century Boys,Vinland Saga
Favori Anime: Psycho-Pass

Yoruichi kara kedim benim.

Resim
En son hyperbooster tarafından 26 Eki 2013 00:59 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Leffwn
Favori Manga: Gintama, Feng Shen Ji, Sun ken rock, Vagabond, Berserk, Hajime no ippo, Toriko, Slam Dunk
Favori Anime: GinTama, Great Teacher Onizuka, One Outs,Jojo's Bizarre Adventure, Rainbow, Fma:Brotherhood, Tengen Toppa Gurren Lagann, Steins;Gate, Hajime no İppo, Hunter x Hunter 2011, Ergo proxy

Mei-sama :3 Ah ulan 3 seçenek olsa mei, halibel, hancock alacaktı oyları.
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor
Favori Manga: One Piece, Veritas, Gamaran, Hollyland,Liar Game,Bakuman, One Punch Man, Berserk, Toriko, Tower of God, City of the Darkness, Noblesse,
Favori Anime: Naruto, Bleach,Death Note, Hellsing, Samurai X, Hunter X Hunter, FullMetal Alchemist Brotherhood

Güzel ile seksiyi karıştırmış bazı arkadaşlar burada çok seksi kişi varda güzel pek az.

Mesela Monet güzel değil ama seksi duruyor Yourichi'de öyle keza Halibel de bu grup için tasarlanmış ama ben seksi bulmuyorum. Kushina iyi aile kızı gibi duruyor ama öyle ahım şahım güzelliği yok bence, Hinata 'ayı da güzel bulmam

Time skip öncesi Robin' hem sesinden hem de fiziğinden seksi ve güzel bulurdum ama şimdi Boa Hancoctan farkı yok üst üste bakın bir aradaki farkı bulun yok nerdeyse saç yapıları bile aynı. Nami Inoue, ve Mizukage desen bana hep itici gelmiştir, Sarkık memeliler grubundan Matsumoto, Shiba KukakuTsunade de öyle hoş Matsumoto yanağındaki ben ve bazı duruşları seksi olabiliyor ama kurtarmıyor.

Neiel de Monet ile Yorichi gibi beğendiğim ama güzel olmaktan çok seksi olan kişiler

Kuranai, Rukia, Vivi ne güzeller, ne de seksiler.

Benim güzel bulduğumsa Konan, saç ve göz uyumu çok iyi gözleri ise oldukça güzel ama bakışları falan hoş vakur tavırlı karakterini de beğendiğimden Konanı seçiyorum...
ÖLÜLERİN BEKÇİSİ 3. SEZONU OLAN KURDUN SAVAŞI BAŞLIYOR
GÜNCEL 10. BÖLÜM ÇIKTI [/i][/size] OKUMAK İSTEYENLER BURADAN[/size]

YENİ BAŞLAYANLAR! ÖYKÜNÜN İLK SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ ÖZGÜR BİR ADAM BAŞLIĞINA

İKİNCİ SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ KURDUN DOĞUMUNA BAKABİLİRSİNİZ.
Ryuusa Bakuryu
Favori Anime: DN

Güzellik diyorsak Kushina ve Hinata arkadaş. En seksi değiller, hatta Kushina'nın pek alakası bile yok ama saf ve duru bi güzellikleri var. Hani makyajsız bıraksan yine dünya güzeli olacak tarzda kadınlar bunlar fakat bi seçim yapamadım. 1 oy hakkı var. Kaldım öyle.
Celebhol
Favori Anime: -

@Dr.M
Valla güzellik anlayışı kişiye göre değişir, tartışılacak bir şey değil pek de.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Mei, Nami, Hancok, Vivi. Fena bunlar. Hem güzel hem de sexyler.
Resim
TribalCain
Favori Manga: Onepunch-man
Favori Anime: Onepunch-man

Sitedekiler zenci seviyor demek.Guzellik terimide cekicilikten daha arka planda.Bende ankette olmasada Bambietta dedim.
Resim

“Shounen” sayfasına dön