Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Üç Büyük Animenin En Karizmatik Karakteri ?

Shounen Serilerini burada tartısabilirsiniz.

En Karizmatik Anime Karakteri Kim ?

Aizen Souske
97
27%
Edward Newgate
35
10%
Uchia İtachi
105
30%
Hatake Kakashi
31
9%
Uruhara Kisuke
16
5%
Roroana Zoro
69
20%

Toplam oy: 353
HayGaRy
Favori Anime: One Piece

ugur_tatli yazdı:Arkadaşlar Zoro'nun neresi karizma yav. Gözü kesildi, gövdesinde dev bir kesik, ayaklarını az daha kesiyordu dikiş izleri hala duruyor. Bir Mihawk'a bakın bir de Zoro'ya. Mihawk'ın görünürde tek bir çiziği dahi yok. Mihawk dünyanın en güçlü kılıç ustası olma yolunda Zoro gibi delik deşik olmayıp karizmasını korudu. Bu da yetmiyor gidiyor düşmanından yardım dileniyor.
Belki görünmeyen yerlerinde delikler vardır :evil:
Zaten erkeğin karizması yaraları değil midir kardeşim yav :D
Ryuusa Bakuryu
Favori Anime: DN

Önceden Madara diye düşünüyordum fakat ondan da yavaştan yavaştan sıyrılmaya başladım. Son bölümlerden dolayı iyice gözümden düştü. Rakibine paso yenilmesi falan onun ''en'' karizma yapmasını engeller. Yine feci karizma orası ayrı.

Ben de olaya ''en'' diye baktığım için bi nevi en kusursuzunu seçeceğim. Yani kusurluları eleyerek.

Zoro ve Whitebeard'ı direk eledim. Zoro zaten en büyük rakibine yenilince ağlayan, gidip onun ayaklarına kapanan ve zekası yüzünden ara ara tayfa yüzünden dalga konusu olan bi adam. Yine çok karizma, orası ayrı ama en değil.

WB ise araba motoru gibi gülen, zeki olmayan, götünü kaldıramayan ve Mehmet ağa vari bi bıyığı olan birisi. Onu da bu özelliklerinden dolayı direk eledim. Zaten OP'ta illa bi soytarılık oluyor karakterlerde. Bi adam epic veya dehşet etkileyici bi hareket yaptıktan sonra bi sirk havası yakalayabiliyor Oda.

Aizen'in yenilgisi büyük eksi yaratıyor ona. Rakibini hafife aldı. Gerçi bana Aizen hiç karizma gelmemiştir. Bunda Kubo'nun üçgen çeneli garip çizimlerinin de payı var.

Yondaime'ye pek kusur bulamıyorum fakat Itachi'den önde de tutamıyorum. Belki de kusurları en az olan 2 karakter bunlardır. Neyse ben direk niye Itachi diyeceğimi açıklayayım.

Itachi'nin duruşu, saçları, gözleri, kıyafetleri, zekası, duruşu, aforizmaları, teknikleri, kibarlığı, soğukkanlılığı, mütevaziliği, içinde yaşadıklarından ötürü fırtınalar kopmasına rağmen sakinliğini o yaşta bile koruyabilmesi, kendini bilmesi, feci yetenekli olması, 7 yaşında bile olgun olabilmesi, yaptığı çok büyük fedakarlıkları gibi pek çok özelliği sayesinde öne çıktı benim için. Akatsuki cübbeli hali dehşet bişey. Sharingan'ıyla da bu karizmayı iyice katlıyor adam. Deha denecek seviyede zeki ve kendisinden daha zeki olan karakter sayısı da bir elin parmak sayısını geçmez. Adamda tipte var, saçlar 10 numara, jutsu'ları yine çok etkileyici -özellikle susano'o- vs her şey var. Üstüne animesindeki seiyuu'su da mükemmel.
Kullanıcı avatarı
~KötükarakteR~
Favori Manga: Liar Game
Favori Anime: Code Geass, FMA Brotherhood

Seçeneklere bakıyorum ve Urahara reisin neden en az oyu olduğunu çözemiyorum. Tabii Itachiden karizma değil ama en az oy almayı hakeden biri de değil bence.
Resim

Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
SeNCeR
Favori Manga: Bleach
Naruto
Favori Anime: 1-Naruto-Bleach-Shingeki No Kyojin
2-Code Geas-Historys Strongest Discible Kenichi-Rainbow-Elfen Lied-Freezing-Kaichou Wa Maid-Sama..
Seçim Yapması zor 2. sıraya eklencek çok anime var aslında:)

1. kesinlikle itachi yaptığı konuşmalar olsun teknikler olsun her daim soğukkanlı ve sakin birisi çok ilerileri görüp planlı davranan bi karakter narutnun içine koyduğu sharingan ve onu kullanıp edodan kurtulması buna en güzel örnek gerçi
sasuke için yapmış ama neye niyet neye kısmet:D

İtachi olmasa listede urahara derdim animedki kilt adamlardan yaptığı kidolar ve teknikler son an gelip aizeni katlaması falan süper bi karakter. Juha bach içinde bişi yapar bu takunyalı.
Kullanıcı avatarı
hashininsenpoudakisolkaşı
Favori Manga: Bleach,Naruto,Death Note,Yu-gi-oh
Favori Anime: Bleach,Naruto,Yu-gi-oh

Bazı kişiler demiş Aizen 1. ondan sonrakini seç diye.

Ankettete görüldüğü gibi gelmiş geçmiş hiç bir anime karakteri karizmada İtachi'yle boy ölçüşemez.İtachi-Sama akar.Duruş,güç,zeka,kendisinden daha güçsüz olanlara bile saygılı ve hele hele o bayık ses tonuyla ''Sen zayıfsın.Neden mi?Çünkü sende nefret eksikliği var demesi beni benden almıştır.Keşke gerçekten yaşasa ve benim abim olsa dediğim bir karakterdir.Öldüğü bölümde gözümden yaş gelmişti.

Dibe vurduğumuz an değişime açık olduğumuz andır.
Ore Sama
Favori Manga: One Piece , Bleach , The Breaker , Tower of God
Favori Anime: One piece , Bakuman, Hunter x Hunter

[BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=u4ZmyYfQgDU[/BBvideo]
Bu videoyu izledikten sonra gördüm başlığı yapacak bişey yok :D
When you argue with an idiot,they drag you down to their level and beat you with experience.
Kullanıcı avatarı
Ahmet Emirhan
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

İtachi ile Zoro arasında kaldım ama Zoroya verem dedim
Kullanıcı avatarı
redteror
Favori Manga: One piece
Favori Anime: One piece

WB tarif edilecek bi karekter değil çok çok farklı bi durumu var.
WB'nin ardından Zoro gelir B)
Madara-İtaçhi-Zangetsu diğer karizmalar.
Kullanıcı avatarı
DarkRevenge
Favori Manga: Naruto, Bleach
Favori Anime: Naruto, Bleach

Aizen
Zoro
Resim
Timcanpi
Favori Manga: Naruto, Bleach, One Piece
Favori Anime: Naruto, Bleach, One Piece

Tabiki Aizen. Diğer seçenektekilerin herhangi bir karizmatikliğini görmedim.

“Shounen” sayfasına dön