Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Solo Leveling

Shounen Serilerini burada tartısabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Resim
Yazar & Çizer:
Sung-Lak Jang

Yayınlanma Tarihi:
2018

Kategoriler:
Aksiyon,Macera,Webtoon,Shounen,Fantastik

Konu:
10 yıl önce, "Kapı" gerçek dünyayı canavar dünyasına bağladıktan sonra, bazı insanlar bu kapıdan gelen canavarları avlayabilecek güçlere kavuştular. Bu kişiler "Avcılar" olarak biliniyor. Ne var ki, tüm avcılar güçlü değiller. Benim adım Sung Jin-Woo, ben E-seviye bir avcıyım. Hayatını düşük seviyede ki zindanlarda tehlikeye atan, "Dünyanın en zayıf avcısı" olarak bilinen biriyim. Zar zor ihtiyaçlarımı karşılayacak parayı düşük-seviyeli zindanlarda savaşarak kazanıyordum... En azından D-seviyeli gizli en zor zindanı bulana kadar! En sonunda, ölümü kabullendiğimde, aniden garip bir güç elde ettim. Sadece benim görebileceğim bir görev ekranı, sadece benim bildiğim gizli bir seviye atlama yöntemi! Eğer görevlerime uygun olarak antreman yapıp canavarları avlarsam, seviyem yükselecek, en zayıf avcı en güçlü S-seviyeli avcıya dönüşecek!

İngilizce okumak için: https://manganelo.com/manga/pn918005
Türkçe okumak için: https://manga-tr.com/manga-solo-leveling.html
Kendi yorumum: Seri bir webtoon ancak şunu bilmelisiniz ki bazı online manga okuma sitelerinde 941 bölümlük One Piece'den daha fazla okunmuş durumda, bu seri daha geçen yıl çıktı ve sadece 68 bölümü bulunuyor. Bölüm başına 500-600 bin okunan bir sapık var elimizde. Bir şans verin derim. Ayrıca çizimleri bir Webtoon'a göre aşırı aşırı iyi. Bir manga da bile kolay kolay göremeyeceğiniz harika çizimleri var.
Resim
Resim
En son _[Emre]_ tarafından 27 Nis 2019 10:17 tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Çıktıktan kısa bir süre sonra okumaya başlamıştım.
Kesinlikle çok güzel bir seri. Bir takım soru işaretleri oluyor bu tarz her seride olduğu gibi ama okuması gerçekten de çok keyifli bir seri.

Zaten son 2 yıldır falan mangadan çok webtoon ve manwha ve türevi şeyler okuyorum.
Kore ve Çin yapımı seriler daha aksiyonlu ve sürükleyici oluyor.
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
Haqoua
Ateşin Nefesi
Ateşin Nefesi
Favori Manga: Naruto , One piece , Liar Game , Tower Of God...
Favori Anime: Naruto , One piece , Rurouni Kenshin , Hellsing , Death Note , Hunter X Hunter , Tokyo Ghoul...

Geçem hafta başladım. Günceldeyim şuan ve gerçekten iyi bir seri. Umarım böyle devam eder.
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Az önce günceli okudum
Güzelleştikçe güzelleşiyor seri
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
Haqoua
Ateşin Nefesi
Ateşin Nefesi
Favori Manga: Naruto , One piece , Liar Game , Tower Of God...
Favori Anime: Naruto , One piece , Rurouni Kenshin , Hellsing , Death Note , Hunter X Hunter , Tokyo Ghoul...

Aga söyleyin animesini felan yapsınlar bunun.

“Shounen” sayfasına dön