Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Eden's Zero

Shounen Serilerini burada tartısabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Mashima yeni mangası ile ilgili paylaşım yaptı

Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Heahahaheahahea Bu adam yeni karakter dizayni yapmayi beceremiyor mu?
Konusu ne biliniyor mu?
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Bilmiyorum konusunu ama 26 Haziran günü çıkıyor.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari

redstak yazdı: 04 Haz 2018 21:56 Bilmiyorum konusunu ama 26 Haziran günü çıkıyor.
Umarim Fairy Tail gibi kararsiz bir seri olmaz. Bir sure ciddi ve istikrarli bir seriyken bir anda tum seriyi ana karaktere yogunlastirip herkese tek attirtti.

Ciddi bir seri olsun demiyorum ama ciddi degilse oyle kalsin, uyduruk elementlerle okuyucuyu kandirmasin.
Kullanıcı avatarı
Fame
Favori Manga: Vagabond, One Piece
Favori Anime: Psycho-Pass

Happy, galiba Erza, Lucy'nin o garip havuc burunlu hayvani vs vs gordum.. FT'ye yan seri mi bu, ne boyle? Natsu da galiba sacini siyaha boyamis.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Fame yazdı: 05 Haz 2018 01:03 Happy, galiba Erza, Lucy'nin o garip havuc burunlu hayvani vs vs gordum.. FT'ye yan seri mi bu, ne boyle? Natsu da galiba sacini siyaha boyamis.
Rave'den FT'ye gecerken de oyle yapti bu adam. Eski serideki karakterleri yeni seriye ekliyor biraz degistirerek.
Bu serinin ana karakteri Natsu gozlu Gray gibi olmus. :D
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

ugur_tatli yazdı: 05 Haz 2018 09:01
Fame yazdı: 05 Haz 2018 01:03 Happy, galiba Erza, Lucy'nin o garip havuc burunlu hayvani vs vs gordum.. FT'ye yan seri mi bu, ne boyle? Natsu da galiba sacini siyaha boyamis.
Rave'den FT'ye gecerken de oyle yapti bu adam. Eski serideki karakterleri yeni seriye ekliyor biraz degistirerek.
Biraz değiştirse tamam da bazılarını hiç değiştirmemiş :D Plu plu diyen hayvandan tut Gildarts'ın koluna kadar aynı. En arkadaki de Mirajane değil mi? :laugh:
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Tulpar-Byakugan yazdı: 05 Haz 2018 14:35
ugur_tatli yazdı: 05 Haz 2018 09:01
Biraz değiştirse tamam da bazılarını hiç değiştirmemiş :D Plu plu diyen hayvandan tut Gildarts'ın koluna kadar aynı. En arkadaki de Mirajane değil mi? :laugh:
Tipi benziyor, Wendy'nin buyumus hali de var. :laugh:
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

FT'den sonra hem kendine baktırıp, hemde sövdürecek seri çıkmamıştı. İşi yine ustasından öğreneceğiz sanırım. :D
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Ben sahsen okumayi dusunmuyorum ama guncel serilere bakinca bunu da okumazsam mangasiz kalacakmisim gibi hissediyorum. :D

“Shounen” sayfasına dön