Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Kuroko No Basket Genel Tartışma (Spoiler İçerebilir)

mentatification
Favori Anime: Monster

Sodakazam yazdı:Gülümseyen akashinin korkunç bir görüntü oluşturduğunu düşünenler el kaldırsın.
Gece gece tüylerimi ürpertti pezevenk. Bir de ingilizcesi çıkmamıştı raw okuyordum(resimlere bakıyordum :lol:) ne olay döndüğünden haberim yoktu dedim "Aha Seirin penisi tuttu" ama öyle olmamış :lol:
Kullanıcı avatarı
Beyond Birthday
Favori Manga: Bleach, Berserk, Kurozuka, Gantz
Favori Anime: Rainbow - Nisha Rokubou no Shichinin

► Spoiler Göster
Aman yarabbi, aman yarabbi :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Resim

Gēmu no yōna seikatsu o okuru..

(Oyun gibi hayat yaşıyorum..)
Kullanıcı avatarı
tabibitosan
Favori Anime: FMA;B, Slam Dunk, Seirei No Moribito,

92-90 olduktan sonra Rakuzan'ın feci gömeceğini düşünüyordum ama bokunu çıkarttılar.
Kullanıcı avatarı
Sodakazam
Favori Manga: Slam Dunk, One Piece, Liar Game, Sun-ken Rock, Bakuman, 20th Century Boys, Veritas, Area no Kishi, Eyeshield 21, Kingdom
Favori Anime: Slam Dunk, FMA: Brotherhood, Hajime no Ippo, Death Note, TTGL, Giant Killing, Code Geass, Steins: Gate, GTO, Kaiji, One Outs, Hunter x Hunter, Major

Arkadaş harbiden eşeğin amına su kaçırmaya başladı bu mangaka. Şu rakuzan maçından sonra manga bitmezse iyice boka saracakmış gibi bir his var içimde.
Resim
-God Exists-
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
tabibitosan

3. sezon 2015'te geliyormuş. O zamana kadar Rakuzan - Seirin maçı da bitmiş olur.

Kaijou - Seirin
Shutoku - Rakuzan
Ortaokul zamanları
Rakuzan - Seirin

gibi olacak sanırım 3. sezon.
Kullanıcı avatarı
Phinks
Favori Anime: -

3. Sezon da 25 bolum olursa tum maclari sigdiramazlar o sezona.
Rakuzan - Seirin ya yarida kalir ya da hic baslama gibi geliyor bana.

Su Shounen mangakalari bir gucu/yetenegi once cok nadir, cok gizemli, ender gorulen bir sey olarak gosterip sonra da "Bak, bunda da var. bak bak bunda da var. Aha gotumden de cikti" havasina getirmeye bayiliyorlar :)
"We are the Slayers. And Slayers live for the hunt."
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Ehuehueheuhu
Resim
Kullanıcı avatarı
Beyond Birthday
Favori Manga: Bleach, Berserk, Kurozuka, Gantz
Favori Anime: Rainbow - Nisha Rokubou no Shichinin

► Spoiler Göster
Belkide hepimiz bu arkadaşı görmezden geldik ama Kurokoyla aynı yeteneğe sahip ya la??
Resim

Gēmu no yōna seikatsu o okuru..

(Oyun gibi hayat yaşıyorum..)
Kullanıcı avatarı
tabibitosan

@Beyond Birthday, Kuroko'nun saçmalıkları gibi bi konu vardı, yazmıştım aslında oraya. :laugh:

2. zone'u çoktan bir şey buldum. Takımı oyunu dedikleri buysa kalsın. Kagami eskisinden daha hızlı bir şekilde pas verip alıyor ve müthiş bir takım oyunu, gerçek zone bu oluyormuş.

Akashi son sayfalarda verdi Kagami'nin eline. :laugh: 40 saniye var ve fark yedi sayı. Seirin havaya girmek üzereyken böyle bir basket yedikleri için dağılır diye düşünüyorum. Ama mangaka maç sonlarını inanılmaz boktan yazdığı için belli de olmaz.
Kullanıcı avatarı
Amaranth
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

Rakuzan'a kaybedeceklerine inanmıyorum.Bir sayı farkla kazanacaklar bence.Bunların birbirine sözü vardı.Çatıya çıkıp bağırma olayları vs.Teppei'nin de oynayabileceği son yıl.Bu kadar dramanın içinde gelmişler finale kadar kaybetmezler bence.Tüm bunlar mangakanın "bakın Akashi kral. Rakiplerin arasında en iyisi o " gösterisinden başka bir şey değil.Dahası manga artık daha fazla devam etmesin.Final maçını kazandıktan sonra eğlenceli ve duygu yüklü,arada flashback içerikli bir iki bölüm olsun ve manga sonlansın.
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster

“Shounen Anime-Manga Tanıtım ve Tartışma” sayfasına dön