Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Fairy Tail 481 Tartışma / 482 Öngörü

Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

http://manga-joy.com/Fairy-Tail/481/

Aq Mahsima senin.Tam da bu seri daha da batamaz derken Edo-tenseiler cıktı. Artık sözün bittiği yerdeyiz. Mashima resmen bitmiş,fikir mikir kalmamıs arkadas bunda. Ordan burdan calıp cırpıp kendi serisine yama yapıyor.

Şimdiye dek karsılasılan tum boslar piyasaya cıktı. Yanlıs anlamadıysam diriltme buyusunun kaynagı da kendi kalpleri.Rakiplerin normal sekilde öleceklerini sanmıyorum.Aq ben de neyinn kritiğini yapacam diye ugrasıyorsam.Sktr et. Sövüp gidiyom ben.

Hea Erza ya da rakip cıktı,Kagura Jelal e first kissi verdi.
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

brezee yazdı:http://manga-joy.com/Fairy-Tail/481/

Aq Mahsima senin.Tam da bu seri daha da batamaz derken Edo-tenseiler cıktı. Artık sözün bittiği yerdeyiz. Mashima resmen bitmiş,fikir mikir kalmamıs arkadas bunda. Ordan burdan calıp cırpıp kendi serisine yama yapıyor.

Şimdiye dek karsılasılan tum boslar piyasaya cıktı. Yanlıs anlamadıysam diriltme buyusunun kaynagı da kendi kalpleri.Rakiplerin normal sekilde öleceklerini sanmıyorum.Aq ben de neyinn kritiğini yapacam diye ugrasıyorsam.Sktr et. Sövüp gidiyom ben.

Hea Erza ya da rakip cıktı,Kagura Jelal e first kissi verdi.
Zaten bunları normal yollarla yenip tekrar öldürürlerse amk ben Maşima'nın da, onun çıkartacağı serinin de, yayınlayanın da! :evil: Adam resmen toplama evren yapmış diğer serilerden :laugh: Gelecek sayının adına bakılırsa Celal efendi yardıracak.
Resim
Kullanıcı avatarı
liva
Favori Manga: naruto,fma,d gray man
Favori Anime: naruto ,fma bratherhood ,d gray man

Kodumun mashiması ama nainhart yenilirse onlarda gider. Fakat ikaruga ve kyokayı görmek çok iyiydi. Gerard yapsın bir şeyler artık.
Resim
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

liva yazdı:Kodumun mashiması ama nainhart yenilirse onlarda gider. Fakat ikaruga ve kyokayı görmek çok iyiydi. Gerard yapsın bir şeyler artık.
Kim yenecek? Bu adamı yenerse bir tek Agnalogia yener.Baska da suanki yetenek ve guclerde bu adamı yenecek bir yaratık yok.

Ben diyim Aq zaten Mashima bastan sıctı. Bole guclu bir buyu bu kadar kolay sekilde yaptırtılmaz. Bunun için bazı greksinimler koyarsın,aşamalar yerleştirirsin,turlu turlu handikap verirsin, ne bileyim aktifkelmesi içinm bir zaman gecmesini saglarsın.
Bizim ustun zekalıu Mashimamız bir parmak sıplatmayla eleman diriliyor. Gördüğüm kadarıyla bunun için bedel olarak ole ahım sahım bir buyu gucu de harcamıyor.İşin en garibi ise bu buyunun kapsadıgı alan. Erza nerde Gray ,Laxus falan nerde? Kişi sınırlaması da yok sanırım.Gemide yasam bulanların hepsi Erza ile ilgili. AQ Mashima ben senin. Dirilenlerin turu de onemli değil gibi. İçlerinde seytanlar da var. Dragon niye yok onu anlamadım yanlız.Madem olay kalplerdeki ile alakalı.Greandine,İgnel,Metalica bunları da görmek lazım değil mi?
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

brezee yazdı:
liva yazdı:Kodumun mashiması ama nainhart yenilirse onlarda gider. Fakat ikaruga ve kyokayı görmek çok iyiydi. Gerard yapsın bir şeyler artık.
Kim yenecek? Bu adamı yenerse bir tek Agnalogia yener.Baska da suanki yetenek ve guclerde bu adamı yenecek bir yaratık yok.

Ben diyim Aq zaten Mashima bastan sıctı. Bole guclu bir buyu bu kadar kolay sekilde yaptırtılmaz. Bunun için bazı greksinimler koyarsın,aşamalar yerleştirirsin,turlu turlu handikap verirsin, ne bileyim aktifkelmesi içinm bir zaman gecmesini saglarsın.
Bizim ustun zekalıu Mashimamız bir parmak sıplatmayla eleman diriliyor. Gördüğüm kadarıyla bunun için bedel olarak ole ahım sahım bir buyu gucu de harcamıyor.İşin en garibi ise bu buyunun kapsadıgı alan. Erza nerde Gray ,Laxus falan nerde? Kişi sınırlaması da yok sanırım.Gemide yasam bulanların hepsi Erza ile ilgili. AQ Mashima ben senin. Dirilenlerin turu de onemli değil gibi. İçlerinde seytanlar da var. Dragon niye yok onu anlamadım yanlız.Madem olay kalplerdeki ile alakalı.Greandine,İgnel,Metalica bunları da görmek lazım değil mi?
Kendi büyü gücünün üzerinde bir varlık diriltemez.

Konuya dönelim. Amk ben bu serinin ilk 50-60 bölümünü animeden izlemiştim orda İkaruga kurtulmuştu. Sağlam fake yedim. Diğer karakterlerin öldüğü aşağı yukarı animedede gösterildi ama İkaruga bildiğin kurtulmuştu. Kaleyi sandalla terkediyordu hatta çok net hatırlıyorum. Mangaya bakacam bi.

Edit: Evet anime yapımcılarının bok yemesiymiş.

Animede;
Resim
Mangada;
Resim
Kullanıcı avatarı
Quincy
Favori Manga: Bleach, Fairy Tail
Favori Anime: Hunter x Hunter

Bak işte Spriggan dediğinin böyle güçleri olmalı. O mighiest assassin ve diğer ezikler gibi değil.
"The calendar loses a precious component... The remaining months gather to mourn... The mourners play a melody, while the eleventh moon quietly rises. Uvo... Can you hear? The requiem we're offering to you?"
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Azuma ve Ul (agac ve su halinde) suanda canli olmalari gerek diye dusunuyorum. Elemanin buyusu sadece oluler uzerinden uygulanmiyor gibi.

Edit: Mangaturk okuruna bir sey begedirmek imkansiz.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

O değilde kadının mugetsu-ryu demesini özlemişim. Seslendirmeni çok güzeldi İkaruga'nın.
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Bölüm iyiydi hoştu da bunlar nasıl yenecek bunları?

O değil de Gidlarts gelsin artık.

Edit. Bu adamın tasarımı bana Shaco'yu hatırlattı niyeyse.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Bas elemani yenerlerse buyuyu de durdururlar. Illa zombileri yenmelerine gerek yok.
Kilitli

“Fairy Tail Manga” sayfasına dön