Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Akatsuki vs Shichibukai

Farklı Seri ve Evrenlerin Büyük Savaşlarının olduğu anketler.

Moderatörler: memoww, Pinco

Akatsuki vs Shichibukai

Akatsuki
28
70%
Shichibukai
12
30%
Berabere
0
Oy yok

Toplam oy: 40
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Beyler şurda cahil cahil Akatsuki'ye bok atmayın. Hiç biri Madara'nın pyuncağı ya da dildosu değildi. Hepsi bir amaç uğruna birleştiler. Madara da asla adamlarını piyon olarak düşünmedi. Varsa öyle bir sahne söyleyin.
Kullanıcı avatarı
oZzIiI
Favori Manga: Vagabond, Shamo, FMA, Berserk, Sun-Ken Rock,
20 Century Boys, Banya, Liar Game, Death Note, Jackals, Claymore,
Slam Dunk, Veritas, One Piece, Gamaran, Beelzebub,
Deadman Wonderland,
Favori Anime: Samurai Champloo, Cowboy Bebop, Black lagoon, Berserk,
Sword Of the Stranger, Darker Than Black, One Piece, GTO,
İletişim:

ugur_tatli yazdı:Beyler şurda cahil cahil Akatsuki'ye bok atmayın. Hiç biri Madara'nın pyuncağı ya da dildosu değildi. Hepsi bir amaç uğruna birleştiler. Madara da asla adamlarını piyon olarak düşünmedi. Varsa öyle bir sahne söyleyin.
15 yaşındaki veletlerden dayak yemiş bir grubu ciddiye alamıyorum!
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari

oZzIiI yazdı:
ugur_tatli yazdı:Beyler şurda cahil cahil Akatsuki'ye bok atmayın. Hiç biri Madara'nın pyuncağı ya da dildosu değildi. Hepsi bir amaç uğruna birleştiler. Madara da asla adamlarını piyon olarak düşünmedi. Varsa öyle bir sahne söyleyin.
Luffy gibi henüz cinsellik organının ne işe yaradığı bilmeyen birinin haşat ettiği adamları ciddiye alıyorsun ama!
Kullanıcı avatarı
oZzIiI
Deadman Wonderland,
İletişim:

ugur_tatli yazdı:
oZzIiI yazdı:
Luffy gibi henüz cinsellik organının ne işe yaradığı bilmeyen birinin haşat ettiği adamları ciddiye alıyorsun ama!
Luffy seriye 17 yaşında başlıyor 17 yaşına kadar da aldığı eğitimi hiç bir shonen baş karakteri almamıştır. Ayrıca One Piece Shonen mangadır! Hiç bir shonen mangada özellikle penisten ve işlevleriden bhasedildiğini duymadım ;)
Mayk Taysın 18 yaşında 6 yıllık eğitiminin sonucunda dünya ağır siklet boks şampiyonluğunu kazanmıştır.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

@ oZzIiI
Tamam panpa ben kalktım. Karga yavrusunu şahin görürmüş.
Kullanıcı avatarı
hercaiebabil
SüperNova
SüperNova
Favori Manga: Shingeki no Kyojin, Akame Ga Kiru, Pandora Hearts, Basara, 7 seeds, Fullmetal Alchemmist
Favori Anime: Fullmetal Alchemist, Shingeki no Kyojin

oZzIiI yazdı:
ugur_tatli yazdı:
oZzIiI yazdı: 15 yaşındaki veletlerden dayak yemiş bir grubu ciddiye alamıyorum!
Luffy seriye 17 yaşında başlıyor 17 yaşına kadar da aldığı eğitimi hiç bir shonen baş karakteri almamıştır.
Naruto'nun hala 16 yaşında olduğunu, İchigo'nun da FGT eğitimini aldığında 15 yaşında olduğunu hatırlatırım.
Doğrudur, Luffy 10 sene buyunca korsan olabilmek için kendini eğitmeye çalıştı ama bir eğitim falan almadı. Sadece sürekli Ace ile dövüştü. Gerçi onunla da 10 sene değil 7 sene dövüştü. Son 3 senesinde kendi kendineydi.
Ama bunun ile dediğin şeyle; "15 yaşındaki veletlerden dayak yemiş bir grubu ciddiye alamıyorum!" hiç alakası yok.
"VAR OLMAK HAKTIR" [thumbnail]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 3557_n.jpg[/thumbnail]

Bu resim bana işkence eden bütün öğrencilerime gelsin;
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Beyond Birthday
Favori Manga: Bleach, Berserk, Kurozuka, Gantz
Favori Anime: Rainbow - Nisha Rokubou no Shichinin

Ayrıca One Piece Shonen mangadır! Hiç bir shonen mangada özellikle penisten ve işlevleriden bhasedildiğini duymadım
Bleach'te penis değil ama göğüs olaylarından fazlasıyla bahsedilmiştir. Shounen mangalarda cinsellik ön plana çıkmasada aralarda sıkıştırılır. Luffy Hancock'u çıplak görüp azmıyorsa onun şeyi kalkmıyor demektir bu kadar basit.
Resim

Gēmu no yōna seikatsu o okuru..

(Oyun gibi hayat yaşıyorum..)
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

@Beyond Birthday
Benim belirtmek istediğim ergenlikle alakalı değil. Luffy anaokulu öğrencisi kadar bile olamaz.

https://www.youtube.com/watch?v=XsHp57M86_A
Bu da Luffy'nin beyninin nasıl çalıştığını anlatmaya çalışan 10 dakikalık bir video.
Şimdi Şiçibukaide Luffyden ayar yiyen elemanlar;
Crocodile, karizmanın diğer adı, Luffy burnunu parmaklıyor onunla konuşurken. Sonuç? Croco oldu peçete.
Moria, yonkou Kaido ile savaşmış bir babamız. Yıllarca zombi ordusu kurmak için çabalamış didinmiş biri. Luffy yine indirdi, karizmasını ününü peçeteye çevirdi. Sonra da burnuna çubuk takıp korsan şarkısına başladı.
Hancock, Şiçibukailer arasında en asillerden biri olan bu güzel bayan, Luffy'nin öküz bakışlarına dayanamamış, (tüm kadınların dini budizmdir, hepsi öküze tapar) onun otoru olma yolunda büyük adımlar atmıştır.
Evet şu anki arcta bakacağız Dof reyiz ne kadar madara olacak, gözlerim yaşlı okuyor olacağım Dof yenildiği zaman.

Ozzlil Akatsuki'deki bazı üyelerin 15 yaşındaki ergenlerden dayak yediği için onları ciddiye almıyormuş. O 15 yaşındaki ergenlerin en azından bir savaşma amaçları vardı. Luffy'e sorsak şunu bunu niye dövdün? Etimi yedi diye cevap verebilir. Dof'a niye düşman oldun Luffy? "Sezar Kahverengi sakal'a parmak attığı için düşman oldum."

Anti Luffy fcden bir alıntı

Luffy'yi sevmemek ve nefret etmek için bir sürü sebebim var. Bir karakter ancak bu kadar ironik olur. Sizin için küçük bir şov hazırladım;

Dünyanın en güzel kadını benimle olmak istiyor, Franky'nin parlayan meme uçları daha ilgi çekici.

Korsanlar kralı olmak istiyorum, en büyük rakibim Beyazsakal'ın hayatını kurtarmalıyım.

Yüzemesem de korsanlar kralı ben olacağım.

Jimbei kardeşimi öldürenler hakkında açıklama yapıyor, şekerli et yemek daha önemli.

Nakamalarımı ölümüne koruyacağım ama onları hayati tehlikeye atacak tüm adalara gitmek istiyorum.

Ben bir korsanım, bu yüzden herkesi koruyacağım.

Var olduğundan emin olmadığım hazineyi kesinlikle bulup Korsanlar Kralı olacağım.

Dünyanın en güzel kadınını çıplak gördüğümde etkilenmiyorum ama Nami'yi çıplak gördüğümde kan kaybından ölmek üzereydim.

cCc Scumbag Luffy cCc

[thumbnail]http://f1303.hizliresim.com/17/b/kxw8y.png[/thumbnail]

İşte böyle bir adam Şiçibukaidekilere ayar vermiş. Şimdi oZzlil sen yaz. Akatsukideki elemanlara bizim ergenler nasıl ayar vermişler? Kaçı ne kdar ayar vermiş?
Tabi Naruto'daki power up sistemi de çok saçma. Ninjusu genjutsu taijutsu gözteknikleri falan. Çakraya çekil verip tipini değiştirmek falan. Luffy 10 yıl dağa taşa yumruk atıyor, sonra da tek yumrukla binaları dağı taşı parçalar hale geliyor. Lastiğin gücü adına güç Luffy'de artık!

Not: Bunların hepsini telefondam gecenin köründe yazdım. Silmeyin ya da editlemeyin. Gerekiyorsa ban atın o kadar emek verdim! :d
Kullanıcı avatarı
Quasar
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Fullmetal Alchemist Brotherhood

Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
oZzIiI
Deadman Wonderland,
İletişim:

hercaiebabil yazdı: Naruto'nun hala 16 yaşında olduğunu, İchigo'nun da FGT eğitimini aldığında 15 yaşında olduğunu hatırlatırım.
Doğrudur, Luffy 10 sene buyunca korsan olabilmek için kendini eğitmeye çalıştı ama bir eğitim falan almadı. Sadece sürekli Ace ile dövüştü. Gerçi onunla da 10 sene değil 7 sene dövüştü. Son 3 senesinde kendi kendineydi.
Ama bunun ile dediğin şeyle; "15 yaşındaki veletlerden dayak yemiş bir grubu ciddiye alamıyorum!" hiç alakası yok.
"Garp'ın güvendiği Dadan'ın kontorolünde" bildiğin 10 yaşından 17 yaşına kadar ölüm kalım mücadelesinin içinde büyüdü. Her şeye kendi bir çözüm üretmek zorunda kaldı!
Naruto ilk eğitmeni ile karşılaşana kadar ilgi çekmeye çalışan şımarık bir çocuktu! bla bla

Bir yanda Shikamaru'dan Naruto'dan Sasuke'den dayak yiyen üyelerin olduğu bir örgüt

Diğer yanda (Morai hariç kendi embesilliği olmasa o da harcardı bizim ekibi) bizim baş karkaterimizle her karşılaştığında ononla top gibi oynayan bir örgüt!

Yani dediğim şey ile çok alakası var
Kilitli

“Grup Savaşları” sayfasına dön