Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Daredevil ve Black panther VS Batman ve Moon knight

Farklı Seri ve Evrenlerin Büyük Savaşlarının olduğu anketler.

Moderatörler: memoww, Pinco

Hangi ikili kazanır?

Daredevil ve Black panther
6
40%
Batman ve Moon knight
7
47%
Berabere
2
13%

Toplam oy: 15
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Beyler bizi okuyup gale alıyorsunuz çok sağolasınız.

Fakat inanın ben bile üstteki yorumu atmama rağmen daha kararsızlığımdan oy verebilmiş değilim.. Bir de bu Black Panther Fantastic Four macerasında (güncel) power-up almış..Bayağı süper insan sınıfına dayamış merdiveni. Yani çok yakın karşılaşma.

Ha fikrin değişti mi derseniz, değişmedi benim de kendi feat ve scanlarım var Bats adına ve hala Takım 2 nin(tabi MoonKnight katkısı da var) minik bir gıdım önde olduğunu düşünüyorum fakat inanın bayağı gider gelir bir maç yani. Kolay değil kesin konuşmak, senaryo, şart falan koşmak gerek :cheer:

Neyse, siz mesajı aldınız adostlar. Yakında burada Tarık ile BP vs Bats yapacağız gibi . . . :cheer:
Resim
Kullanıcı avatarı
ThePumpkin
Favori Manga: Hunter x Hunter, Toriko, Kingdom
Favori Anime: Ergo Proxy, Hunter x Hunter, Cowboy Bebop
İletişim:

Hazırlık süresi olmadığından Daredevil ve Black Panther dedim. Panther reyizdir, hazırlık süresi olsa bile zorlayacaktır. Ama hazırlık süresi olmadan alırlar diyorum. Evet Batman über bir şahıs, dövüş sırasında bir şeyler bulur bla bla.. Rakipleri de bu potansiyelde adamlar. Tabi, kolay bir vs olmaz. Hatta şimdiye kadar açılan vs konuları içinde en iyisi bu sanırım. Daredevil yerine başka biri olsa daha da iyi olurmuş.
Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı
Favori Manga: 20th Century Boys,Vinland Saga
Favori Anime: Psycho-Pass

Yorumlardan anladığım kadarıyla Daredevil küçümseniyor :lol:
► Spoiler Göster
Mermi hızına yetişebilecek refleksler ki mermiyi sahibine geri gönderiyor :lol:
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Punisher gibi eğitimli bir ölüm makinasına karşı bire bir dövüş ve galip.5. resimden gördüğümüz üzere küçük bir dokunuşla bir kolu etkisiz hale getirebilecek kadar eğitimli biri Matt Murdock abimiz :lol:
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Cyclops ve Logan gibi x-men'in ağır toplarıyla başa çıkabiliyor ki logan tecrübe abidesi bir kişilik.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Yok hacı Matt reyizi küçümsemiyoruz ama Bats ile Panther söz konusu iken biraz geri planda kalmakta.. Zira Punisher dövüşü çok bile uzamış.. Wolverine'e yaptığı hiti vursaydı keşke..Punisher evet ayaklı cephanedir ama asla Martial Arts ya da H2H konusunda Marvel'ın Top 20 si arasına gireceğini sanmıyorum ki bu DC de daha da aşağı da olur. Radar duyu ve de çeviklik üzerine kurulu dövüş sanatı ile Matt reyiz her zaman büyük bir tehdit.

Yalnız ilk scan'de bayağı bir açık var...
Resim
Kullanıcı avatarı
Jiraiya-Sama
Favori Manga: Fma
Favori Anime: Fma.

Batman batarang farkıyla önce bence. Onu fırlattığında oluşacak kavis yüzünden DD anlayamaz onu. Muhtemelen kulaklarına atacağı bir batarang DD yi devreden çıkarır. Ve tabiki Moon knighttaki Bumerang ve dart faktörünü unutmayalım. Uzun menzilden Black pantheri indirebilir. Yani 2. ekip uzak menzilden dövüşüp öbürlerine batarang bumerang atarak yorar sonra yorulunca gidip döverler. Bu yüzden 2. ekip alır.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Hırpalanmış yerlerinden öperim çocuk.
Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı
Favori Manga: 20th Century Boys,Vinland Saga
Favori Anime: Psycho-Pass

► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Güncel panterin gücü bu.Normalde ışınlanarak Wakanda'nın başkentine kadar gidebilirmiş.2. resimdeki kalkana karşı yapılan saldırılar başka bir dünyadan gelmiş silahlardır yoksa o kadar çabuk parçalanmaz :laugh:

“Grup Savaşları” sayfasına dön