Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Ace vs Natsu

Farklı Seri ve Evren karakterlerinin birbirleri ile savaştığı anketler.

Moderatörler: memoww, Pinco

Ace vs Natsu

Ace
30
59%
Natsu
21
41%

Toplam oy: 51
Kullanıcı avatarı
Yegt-Sama
Favori Manga: Veritas, One Piece, Beelzebub, Gantz, Berserk, Death Note,Vagabond
Favori Anime: One Piece, FMAB, Code Geas, Death Note. Bleach,Naruto, Steins Gate, Cowboy Bebop, Fate Zero

Jimmy McNulty yazdı:
Yegt-Sama yazdı:3noktanın demek istediğini anlayın ilk önce.
Duygu büyüsü kulanıyor natsu,bu büyü DB ile evrenini bile yıkar geçer. Ace bebeyken neleri yıkıyordu,normalde olsa ace 5 saniye de ft evrenini yıkar. Ama gel gör ki FTde lucy bile olsa ace yer bu kadar basit.
Zaten Natsu'nun yeneceğini söyledim.Natsu ateşi tutabiliyorda dedim.Fakat Ace güçsüz demesine takıldım.Yazıktır günahtır ölen her karaktere :whistle:
Öylede hacı iman gücü diye bir şey var yani. Baş karakter her zaman en güçlüsüdür.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Natsu Yıldırım Ateş Ejderi moduna geçerse Acei siker atar
3Nokta
Chaotic Neutral
Chaotic Neutral
Favori Anime: Brotherhood

@Pocket bilader tek yönlü beslenmekten oluyor bu,karbonhidrat yağ ve protein üçünü dengeli tüketmelisin.

Ace logia'sını kullanmazsa natsu bunu yener,logia'sını kullanırsa da evire çevire yener.Eğer iki farklı evrenden karakterler karşılaştırılıyorsa kavramlar denkleştirilir : bleachte reiatsu,narutoda çakra,one piece de irade gücü veya haki,torikoda yemek onuru,soul eaterda çılgınlık,breakerda ki,fairy tailde büyü,project moonda,dbzi de ki yine.

Yoksa öyle logialar için haki veya deniz taşı lazım o yüzden hiç bir şey yapamazlar demek epey garip olur,bu dediğin one piece evreninde geçerli ve eğer farklı evrenlerden karakterleri karşı karşıya getiriyorsan farklı evrende olduğun anlamına gelir.Bleachle herhangi birini karşılaştırırken o zaman shinigamilere reiatsusu olmayan dokunamaz diyelim olsun bitsin sikerler öyle karşılaştırmayı.
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Duygu büyüsü kulanıyor natsu,bu büyü DB ile evrenini bile yıkar geçer. Ace bebeyken neleri yıkıyordu,normalde olsa ace 5 saniye de ft evrenini yıkar. Ama gel gör ki FTde lucy bile olsa ace yer bu kadar basit.
Yav he he, Natsu'yu bırak Mystogan tek atar Ace dediğin adama.
Kullanıcı avatarı
Lazurii
Favori Manga: One Piece, Naruto, Beelzebub
Favori Anime: One Piece, FMA, Death Note

Natsu Ace'i yenemez ama yer.
Kullanıcı avatarı
Yegt-Sama
Favori Manga: Veritas, One Piece, Beelzebub, Gantz, Berserk, Death Note,Vagabond
Favori Anime: One Piece, FMAB, Code Geas, Death Note. Bleach,Naruto, Steins Gate, Cowboy Bebop, Fate Zero

ugur_tatli yazdı:
Yav he he, Natsu'yu bırak Mystogan tek atar Ace dediğin adama.
Nasıl atıcak hacı,hadi natsuya anlam veririmde mystogan jellal her neyse,nasıl dokunacak ace'e
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

Ace elementine dönüştüğü anda natsu tarafından yenir. O yüzden Ace elementine dönüşemeyecektir. Natsuda da ekstradan elektirik elementi olduğundan natsu yener diyorum ben... Ace'in ateş saldırıları Natsu'ya bir bok etki etmeyeceği için, hatta Natsu'yu daha da güçlendireceği için değerlendirmeye katmadım bile.
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace
Kullanıcı avatarı
Yegt-Sama

memoww yazdı:Ace elementine dönüştüğü anda natsu tarafından yenir. O yüzden Ace elementine dönüşemeyecektir. Natsuda da ekstradan elektirik elementi olduğundan natsu yener diyorum ben... Ace'in ateş saldırıları Natsu'ya bir bok etki etmeyeceği için, hatta Natsu'yu daha da güçlendireceği için değerlendirmeye katmadım bile.
Hakiyle alır diyeceğim ama duygu büyüsü boru değil :lol:
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

@Yegt-Sama
Bak işte seriyi iyi tanımadığın için bilmiyorsun. Mystogan'ın büyüleri kişiyi uyutma, illüzyona sokma gibi güçlere sahip.
Şöyle adamların olabildiği bir evrende (Ki Makarov'un fairy law'ı logia mogia dinlemez kanımca) Ace tek atar herkese diyorsun. Ace yerini bilsin, Natsu çüker onu. :P
[thumbnail]http://images.wikia.com/fairytail/image ... akarov.jpg[/thumbnail]
mugiwara07
Favori Anime: one piece

Çok yaratıcı olmuş :) Ace daha yakın sanki

“1 vs 1 Savaş” sayfasına dön