Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Shazam vs. WorldWarHulk

Farklı Seri ve Evren karakterlerinin birbirleri ile savaştığı anketler.

Moderatörler: memoww, Pinco

Shazam vs. WWH

Shazam
13
68%
WWHulk
6
32%
Berabere
0
Oy yok
Kararsızım
0
Oy yok

Toplam oy: 19
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

engweng yazdı:
JiraiyaFlash yazdı:
Shazam>Odin öyle diyeyim s
Burada billyi mi kasdediyosun yaşlı adam shazamı mı?
Billy'i kastetmiştim... Her zaman her yerde demiyorum ama genel olarak öyle
Resim
Kullanıcı avatarı
Phinks
Favori Anime: -

Tanrilarin kombinesinden olusan birini Hilk'un yenecegini dusunmuyorum.

Hulk, WW halinde daha zeki ama hala Shazam'in zekasina sahip degil.
Hiz ve guc olarak da Shazam onde, Hulk'un agir avantajlari da yok yani.

Shazam dedim.
"We are the Slayers. And Slayers live for the hunt."
Tector
Favori Anime: --

Kararsızım. Shazam ile Sentry'i kıyaslarsak duruma göre alabilir Hulk'u.
Kullanıcı avatarı
Z.K
Favori Manga: One Piece, Berserk, Slam Dunk, Shingeki no kyojin, Bleach
Favori Anime: Rurouni Kenshin, Slam Dunk, One Piece

Bir yerde okumuştum Shazam için zamanında Süperman'e güç olarak en yakın kahraman deniyordu( ilk çıktığı zamanlarda ). Adamın adındaki harf başına bir özelliği var, bilgelikmi ararsın, hızmı arasın, güçmü yoksa dayanıklılıkmı her gerekli şey var. Hulk'u ele alalım çok sinirli ve yeterli seviyede güçlü ama güçlü biri tarafında zarar vermesi zor olmayan bir karakter.
Dayanıklılık ve kendini yenileme = Shazam, adam yaralandımı kendine yıldırım indirip restore oluyor. Hulk dayanıklı ve kendini yenilemede yeterince iyi ama anında kendini iyileştiremiyor.
Güç ve hız = Shazam güç olarak tanrı vergisi bir gücü var hem zeus hem oğlu tarafından yani tartışılmaz. Hızı kendi evreninde rahatca en hızlı kahramanlar arasına girer. Hulk çok güçlü ama yeterince hızlı değil. Shazam'a hız konusunda imkanı yok yetişemez.
Bilgelik = Hulk bilgelik kavramından daha çok kin ve yakıp yıkma kavramında master diyebiliriz. Shazam bu konuda daha üstün basıyor.
Yani güç ve dayanıklılık konusunda WWHulk'a eşitliği sağlasamda regen, hız ve bilgelik konusunda WWHulk geride kalıyor. Ve ayrıca büyü hipnoz olaylarını saymadım bile. Shazam yener.
Resim
Kullanıcı avatarı
The Golden King
Favori Manga: Ecchi konulu mangaların tamamı.
Favori Anime: Bleach,Hellsing,Death Note,Naruto,Air Gear,
Kuroko no basket,Berserk,Code Geass,Kurohitsugi,
One piece,Fairy tail,HxH,Gintama,Cowboy Bebop.

Shazam Hulk'u Top eder oynar :evil: :lol:
galeme
Favori Anime: .

WWH'nin karşısına Thor'u çıkarmama nedenleri alamayacak olmasıydı. Yani Shazam >>>> WWH
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Shazam >>> WorldBreaker Hulk :lol:
En son Anka24 tarafından 28 Nis 2019 15:38 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Superman ile Hulk arasındaki farktan Superman'in hemen arkasındaki büyü güçleri ile donalı biriyle Hulk arasındaki farkı da anlamak mümkün.

Bunun için -> http://kahramanbaykus.com/er-meydani-hulk-vs-superman/
Resim
Kullanıcı avatarı
Ryuuma
Antik Ejder Avcısı
Antik Ejder Avcısı
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,FMA,Soul Eater, LC

DC Superman vs Lucifer yapabilirsen süper olur aslında. Çünkü nette bazıları superman dese de çoğu kişi Lucifer'ın zorlanmadan alacağını söylüyor. Ki bende konuya hakim olmasam da Lucifer gibi bir gücün Superman'i sallayacağını pek sanmıyorum. Tabi benim bilgilerim hep 2 el ve altı doldurulmamış bilgiler.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
İletişim:

Ryuuma yazdı: 05 Ağu 2018 15:11 DC Superman vs Lucifer yapabilirsen süper olur aslında. Çünkü nette bazıları superman dese de çoğu kişi Lucifer'ın zorlanmadan alacağını söylüyor. Ki bende konuya hakim olmasam da Lucifer gibi bir gücün Superman'i sallayacağını pek sanmıyorum. Tabi benim bilgilerim hep 2 el ve altı doldurulmamış bilgiler.
Lucifer'a en yaklaşabilen Superman versiyonu Cosmic Armor Superman ama o bile Lucifer etmez hocam... Bakarım bir ara kısa bir inceleme atmaya çalışırım.
Resim

“1 vs 1 Savaş” sayfasına dön