Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Punisher vs Hawkeye

Moderatörler: memoww, Pinco

Sizce Kim Kazanır?

Punisher
4
36%
Hawkeye
6
55%
Kararsızım
1
9%

Toplam oy: 11
Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı
Favori Manga: 20th Century Boys,Vinland Saga
Favori Anime: Psycho-Pass

[thumbnail]http://fc06.deviantart.net/fs70/f/2012/ ... 4te18w.jpg[/thumbnail]

Punisher

[thumbnail]http://fc06.deviantart.net/fs51/f/2009/ ... Rennee.jpg[/thumbnail]

Hawkeye

Seneryo

Punisher'ın en küçük suçtan bile insanları katletmesinden usanan sheild en iyi ajanlarından ajan Barton'u psikopat Frank Castle'ın peşine takar.

Mekan
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Okan.
Favori Manga: OP,Toriko,The Gamer,DB,One Punch-Man
Favori Anime: HxH,JoJo

İkiside hand to hand combat'da oldukça iyiler.İkiside iyi nişancılar ama Hawkeye Punisher'dan daha iyi sanırım.Punisher Hawkeye'ın peşinde olduğunu anlayıp hazırlık yaparsa Punisher alır.Batman kadar olmasada prep konusunda iyi olduğunu biliyorum.

Bu karşılaşmada karakterlerin silahları neler?
Hokage_Minato
Sarı Şimşek
Sarı Şimşek
Favori Manga: Naruto, Hunter x Hunter, One Piece, Shingeki no Kyojin, Sun Ken Rock
Favori Anime: Dragon Ball Z, Naruto, Shingeki no Kyojin, Hunter x Hunter
İletişim:

Punisher fanıyım üzgünüm Hawkeye :)
Kullanıcı avatarı
Aries
Favori Manga: Naruto,Bleach,Hunterxhunter,Fairy tail,One piece,Kuroko no basket,The Breaker New Waves,
Favori Anime: Naruto,Bleach,Hunterxhunter,Fairy tail,Death note,One piece,Tsubasa,Sao,Kuroko no basket

Valla ben kararsız kaldım.Benim gözümde ikiside iyi %51-49 yada %50-50 gibi görüyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı
Favori Manga: 20th Century Boys,Vinland Saga
Favori Anime: Psycho-Pass

Her ne kadar sevmesem de Hawkeye Punisher'a göre çok profesyonel kalıyor.Adam sadece ok ile tanrılarla aynı takımda at koşturuyor.Yinede belli olmaz Punisher bu kafa kafaya savaşmadığı adamlar az. :laugh:
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

İki sevmediğim karakter ama eğitimi, zekası ve de görev tecrübesi ile Hawkeye diyorum.. Mesafe'yi koruduğu sürece sıkıntı olmayacaktır... Adam Sadece attığını 12 den vurduğu için Avenger değildir herhalde ?! ... Ama yakın karakterler çok çekişmeli..Yine de tecrübe ve profesyonellik etmenleri ile Hawkeye diyorum..

Tabi bu dediklerim Punisher'ın hazırlığı yoksa geçerli..Mekan'da Hawkeye için çok daha uygun... Clint az farkla kazanır diyorum..
Resim
Kullanıcı avatarı
GreenMask
Favori Manga: si Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.
Favori Anime: Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.

punisher dedim.
Bu arada kahraman vslerinde kime oy versem onun oyu az çıkıyo arkadaş ya :(
Resim
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Edit.

“1 vs 1 Savaş” sayfasına dön