Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Kaşin Koji Jiraiya mı?

Kaşin Koji Jiraiya mı?

Evet
6
40%
Hayır
6
40%
Kararsızım
3
20%

Toplam oy: 15
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

https://www.alltalksnewsnetwork.com/top ... i-jiraiya/

Şöyle bir yazı buldum. Bazıları Kashin Koji'nin Jiraiya olduğunu veya Jiaiya ile bağlantılı olduğunu düşünüyor. Bana açıkçası pek ikna edici gelmedi ama Jiraiya ile bir alakası olabilir. Son bölümde de kurbağa çağırınca düşündürmüştü, ama kurbağalar biraz farklı. Pain'in hayvanlarına benziyor az biraz.

Tartışması zevkli olur ilerleyen bölümlerde :) Tobi-Obito'dan sonra yeni bir şoka hazır mıyız? :woohoo:

Düzeltme: Anket güncellendi.
En son Tulpar-Byakugan tarafından 28 Mar 2018 14:30 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Hell Fucking no.
Resim
byakusharinnegan
Favori Anime: naruto

Boruto'yu okumuyorum da bu adam baş kötü falan mı? Jiraiya'yı kötü yaparlarsa büyük tepki yerler. Adam mangadaki iyiliğin ve barışın temsili olan karakterdi.

Gözünün altındaki çizgi ve kurbağa summon'u düşündürüyor ama jiraiya bu kadar sıska bi adam değildi.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Boruto'yu izlemiyorum ama mangada Edo Tensei yapmak için Jiraiya'nın cesedinide aradıkları ama bulamadıkları söylenmişti. Bence siz kendinizi en kötü senaryoya hazırlayın. :D
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

byakusharinnegan yazdı: 28 Mar 2018 11:57 Boruto'yu okumuyorum da bu adam baş kötü falan mı?
Yok Boruto evreninin akatsukisinin kıdemlilerinden

-------------------------

Olma ihtimali var Jiraiya'nın ölüsünü asla tam görmedik. Ve Naruto'dan habersiz birisi kurbağalarla antlaşma hazırlamış olamaz olsa olsa Naruto öncesinden beri kurbağa çağırabilen biri olmalı. Çünkü Jiraiya kurbağa antlaşmasını Bunta'nın önüne attığında 5 imza vardı.

Fukasasku - Shima - Jiraiya- Minato- Naruto diye tahmin ettiğim bir sıralama. Buna 6. biri eklenecek olsa bundan Naruto'Nun haberi olmaması saçma olur.

Ama şu var Jiraiya "Toad" çağırıyor teknikleri "toad jutsu" diye geçiyor. Toad -> Kara Kurbağası demek. Suya çok ihtiyaç duymaz. Frog ise sulak alan kurbağası ya da orman kurbağası olur. Bu adam Frog çağırıyorsa belki Myobokuzandan değildir diyebilirim o da belki.

Toad ve Frog için iki farklı köy varsa yani. Jiraiya olmasının önündeki tek engel Jiraiya'nın karakteri ve de fiziği cidden bu adam ufak duruyor ancak bu mangaka karakterlerin anatomisini zaten çok değiştirerek çiziyor. Sasukeden biliyoruz bunu o yüzden bu adamın Jiraiya yorumu bu olabilir.

Saçlar, göz yapısı, konoha ile olan geçmişi, kurbağa summon u, katonu bunların hepsi -> Jiraiya'yı işaret ediyor.

Fakat bir arka kapı açmak gerekirse eğer şunu diyebilirim, Jiraiya'nın hangi klana ait olduğu ya da ailesi hiç bir zaman açıklanmadı yani bu Jiraiya'ya benzeyen ama Jiraiya olmayan biri olabilir çünkü dediğim gibi Kurbağa antlaşmasında 5 isim vardı.

Umarım Jiraiya olmaz, Boruto mangasına karşı olan 0.0000002 lik saygım var onu da kaybederim hatta boykot ederim o derece.
Resim
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Flood olacak kusura bakmayın fakat;
Tulpar-Byakugan yazdı: 28 Mar 2018 10:51
Tulpar, anket seçeneğindeki "naruto bu bokta çıkabilir" ibaresi çok saçma abi. Bu serinin Naruto ile alakası sadece ayı evrende geçmesi onun haricinde Fanfiction bildiğin, yazan kishimoto bile değil çizen de o değil. O ibareyi pek uygun bulmadım nitekim.
Resim
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Jiraiya çıkarsa Naruto direk en nefret ettiğim seri konumuna, Kishimoto'da en nefret ettiğim mangaka konumuna oturur.

Ha Jiraiya'ya olan sevgim gram azalmaz orası ayrı çunkü Boruto denen saçmalığı hiç bir zaman kabul etmedim.
En son Anka24 tarafından 28 Mar 2018 14:50 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

JiraiyaFlash yazdı: 28 Mar 2018 13:21 Flood olacak kusura bakmayın fakat;
Tulpar-Byakugan yazdı: 28 Mar 2018 10:51
Tulpar, anket seçeneğindeki "naruto bu bokta çıkabilir" ibaresi çok saçma abi. Bu serinin Naruto ile alakası sadece ayı evrende geçmesi onun haricinde Fanfiction bildiğin, yazan kishimoto bile değil çizen de o değil. O ibareyi pek uygun bulmadım nitekim.
Abi yazarı çizeri faklı da olsa Naruto bu. Serinin adı bile Naruto. Süpervizörü hâlâ Kişimoto. Ama yine de seni kırmadım, anketi değiştirdim :)
Resim
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
İletişim:

Anka24 yazdı: 28 Mar 2018 14:13 Jiraiya çıkarsa Naruto direk en nefret ettiğim seri konumuna, Kishimoto'da en nefret ettiğim mangaka konumuna oturur.

Ha Jiraiya'yı hala aynısı kadar severim orası ayrı çunkü Boruto denen saçmalığı hiç bir zaman kabul etmedim.
Olum Naruto ve Kishimoto ile ne alakası var alla alla. :blink:
Tulpar-Byakugan yazdı: 28 Mar 2018 14:32
Boruto mangasının adı Baya Boruto abi.

Onu geçtim. Kishi'nin danışman konumu ve isminin çıkması tamamiyle telif hakları ile alakalı Kishi'nin kendisi mecha mangaya hazırlanıyor.

2-3 yıl öncesine kadar Batman ile ilgili tüm çizgi romanların iç kapağında "Bob Kane tarafından yaratıldı " yazardı. Yaratıcı o olduğundan ama adam 1950 lerin başından beri Batman yazmamış. Anlatabiliyor muyum ? Kishimoto'nun olayı da bu

Edit: Sen bugün bir NAruto AMV si ya da FF i yapsan bile (resmi bir platformda) hakları Kishimoto , Shounen Jump ve Stuido Pierrot a aittir falan demen gerekiyor telif yüzünden. Bu Kishi'yi senin amv ya da ff inin editörü yapmaz.
Resim
Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

Jiraiya o kadar kadınla beraber oldu, oğlu falan diye kakalarlarsa şaşırmam veya kardeşi diye :(

“Boruto Genel” sayfasına dön