Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Boruto Manga ve Kişi'nin Yeni Projesi

Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Grifthh yazdı:
Tulpar-Byakugan yazdı:Mühürler hareket de ediyor gibi. Boruto'nun ilk sayfada gözünde yokken sonra gözüne doğru yükselmiş...
Pezevenk Boruto byakuganı kimden çaldı acaba... Böyle kurgu mu olur amk. Adamın annesi Hyuuga ama göz sonradan ekleme :P
Eğer gerçekten Naruto ve Saske öldüyse muhtemelen çok büyük bi savaş olmuştur ve çoğu kişi ölmüştür Hinata da dahil. Zaten Hinata, Naruto için canını vericeğini kaç defa gösterdi bize. Zaten kız kardeşindede vardı Byakugan yani ya annesinden yada ondan almış olabilir öldüyse.
Annesinden almış olması daha güzel olur, ileride tenseigana falan dönüştürür belki. Byakugan seride en güzel göz olmasına rağmen en çok harcanmış göz/klan oldular. Zaten Kişimoto'nun yeni nesle aktarmayı bile düşünmemesi durumu özetliyor...
Resim
Kullanıcı avatarı
Barbar
Feel The Wrath of Ytar
Feel The Wrath of Ytar
Favori Manga: Bleach Beelzebub,Sun-Ken-Rock,Defense Devil,Veritas,Slam Dunk,GTO
Favori Anime: Bleach, Gintama, Fullmethal Alchemist, Slam Dunk, Great Teacher Onizuka, Hellsing. Blood Lad, Jojo's Bizarre Adventure.

Yinemi göz lan . :lol: :lol:
Forumda geri gelmeyen tek şey bir kızın emekleridir.

Resim
Mangafreak
Favori Anime: One piece

sacma ötesi acıkca soleyem hıkaye kotu sırf ılgı ceksın dıye yazılmıs ha buraya yazıyorum naruto felan olmedı kesın basında ılgı ceksın dıye olmus bıse yanı sacma cizim desen hinata ne olmus ole :S berbat otesi
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Favori Manga: Berserk
Naruto
One Piece
Favori Anime: Naruto
One Piece
Death Note

Yeni villain adı Kawakiymiş. Sitede benimde dediğim gibi Hinata yada Himawari nin öldüğünü Byakuganı da ordan aldığını yazıyor. Birde cidden Naruto ölmüş eğer yazıkları doğru ise. Manga İngilizceye çevrilmiş.

http://readms.com/r/boruto/001/3387/1
En son Grifthh tarafından 03 May 2016 18:34 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
Ryuusa Bakuryu
Favori Anime: DN

Bu da mangaka'nın değilmiş. O yüzden filler niteliğinde. Yav arkadaş ben şu çizgiroman kültürüne bi alışamadım. Orada yaratan adamdan sonra 200 tane farklı yazar çıkıp seriyi devam ettiriyor. Daha çok beğenildiği de oluyor ama mangalarda bu hiç çekilmiyor. İstiyorsa kralı gelsin yazsın çizsin aynı seri olmuyor. Seri eskisinden daha çok beğenilecek olsa bile. Sonuçta kimse o seriyi yaratan kadar iyi bilemez o evreni ve karakterleri. Çünkü onlar da aslında yaratıcının ta kendisi. Haliyle bu seri çok güzel olacaksa bile anlamsız oluyor benim için.

Yeni Toriyama'mız da anlaşılan Kishimoto olacak. Dragon Ball biteli 10 asır geçti ama adamı hala darlıyorlar yeni seriler ve filmler için. O da başkalarına yazıp çizdiriyor. Keşke Kishi'nin kendi yazıp çizse. Umarım ileride olur. En azından cannon olmuş olur.

Edit: Hiç beğenmedim. Kawaki bildiğin Fairy Tail karakteri. Kishi'nin çizmediği buradan belli. Hinata'nın saçlar bok gibi. Sasuke'nin de. O dikenli saçlar yok. Hadi hepsini geçtim koca manga filmdeki olayların aynısı, filmdekiler cannon'du fakat oradaki ile aynı olmayan şeyler var Hinata'nın saçı gibi. Boruto'ya hikaye yaratılacak diye Naruto ve Sasuke öldürülmüş. Nasıl bir güç yenebilir ki bunları? Kaguya gibi bir şey lazım. Öyle bir güç de çıkmasın bi zahmet. Rikudou'nun bile üstü.
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Favori Manga: Berserk
Naruto
One Piece
Favori Anime: Naruto
One Piece
Death Note

Ryuusa Bakuryu yazdı:Bu da mangaka'nın değilmiş. O yüzden filler niteliğinde. Yav arkadaş ben şu çizgiroman kültürüne bi alışamadım. Orada yaratan adamdan sonra 200 tane farklı yazar çıkıp seriyi devam ettiriyor. Daha çok beğenildiği de oluyor ama mangalarda bu hiç çekilmiyor. İstiyorsa kralı gelsin yazsın çizsin aynı seri olmuyor. Seri eskisinden daha çok beğenilecek olsa bile. Sonuçta kimse o seriyi yaratan kadar iyi bilemez o evreni ve karakterleri. Çünkü onlar da aslında yaratıcının ta kendisi. Haliyle bu seri çok güzel olacaksa bile anlamsız oluyor benim için.

Yeni Toriyama'mız da anlaşılan Kishimoto olacak. Dragon Ball biteli 10 asır geçti ama adamı hala darlıyorlar yeni seriler ve filmler için. O da başkalarına yazıp çizdiriyor. Keşke Kishi'nin kendi yazıp çizse. Umarım ileride olur. En azından cannon olmuş olur.

Edit: Hiç beğenmedim. Kawaki bildiğin Fairy Tail karakteri. Kishi'nin çizmediği buradan belli. Hinata'nın saçlar bok gibi. Sasuke'nin de. O dikenli saçlar yok. Hadi hepsini geçtim koca manga filmdeki olayların aynısı, filmdekiler cannon'du fakat oradaki ile aynı olmayan şeyler var Hinata'nın saçı gibi. Boruto'ya hikaye yaratılacak diye Naruto ve Sasuke öldürülmüş. Nasıl bir güç yenebilir ki bunları? Kaguya gibi bir şey lazım. Öyle bir güç de çıkmasın bi zahmet. Rikudou'nun bile üstü.
Aslında onlardan daha güçlüsü olabilir. Hani izlediysen Boruto Movie de villian olan adam söylemiti başka yerden geldiklerini yani kaguya felanda başka yerden geldi. O geldikleri yerden biri yada bişey geldiyse yine onunla bağlantılı ise olabilir ama yinede saçma olduğunu değiştirmiyor.
Resim
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

Teknolojik ninjalar..Ama bas dusman gene Kaguya gibi :D
Hikayesinde meymenet yok..İlk bolumden okumamaya karar verdim.Bir de sover gibi 60 kusur sayfa cıkarmıs.40 sayfa fazladan okumus oldum.
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Arkadaşlar anladığım kadarıyla manga bu değil. Sadece baştaki iki sayfa spoiler diye bildirilmiş. Gerisi Boruto filminin mangası.
İlk bölüm 5 mayısta çıkacak. Naruto'nun öldüğünü sanıyorum. Onu öldüren zaten bu veletse Boruto'nun şansı ne olabilir ki? :laugh:
Resim
Kullanıcı avatarı
dusakabin
Favori Manga: bleach,naruto
Favori Anime: bleach,naruto

Çizimler bok gibi. Hikaye merak uyandırdı bende. Merak ettiğim iki nokta var

1) Sasukeyi bu kadar kötü çizmeyi nasıl başarır bir insan. Üzerine sasuke yazsan inanmam.
2) Hinatanın memeleri niye yok. 10 yaşındayken daha büyüktü
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
BerkeNoyan1903
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,HunterxHunter,Hajime no Ippo

Abisine öfke duyan emodan sonra babasına öfke duyan atarlı ergen.Yok arkadaş Kaguya,Madara falan değil,bu mangada asıl problem olanlar aile üyeleri.

“Boruto Genel” sayfasına dön