Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Boruto Manga ve Kişi'nin Yeni Projesi

Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Arkadaşlar boku zaten çıkmış olan serimiz Kişimoto'nun asistanı ile devam edecek. Boruto merkezli, Sarada ve Mitsuki'nin hikayesi ele alınacakmış ve bahar sonu çıkması planlanıyormuş. Manga Kişimoto'nun one-shot bir serisiyle birlikte Shounen Jump'ın İngilizce dergisinde yer alacak. Çizerin başka biri olmasının yanısıra aylık çıkacak manga ne denli meraklı olur orası da ayrı bir muamma. Bekleyip görelim...

Kişimoto ise yeni bir hikaye için çalışıyormuş. Söylediğine göre bu yeni mangası Naruto'dan daha iddialı olacakmış (Naruto gibi sonlarında sıçmasa :evil: ). Bilim-kurgu mangası olacak ama ne zaman çıkar belli değil...

Boruto'dan resimler;
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Alakasız bunlar :cheer:
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
En son Tulpar-Byakugan tarafından 25 Mar 2016 13:14 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
Kullanıcı avatarı
Watson
Favori Manga: One Piece, One-Punch Man, Girls of the Wild's
Favori Anime: Hunter x Hunter, FMA, Danshi Koukousei no Nichijou

Rasenganı görmekten bıkmadım. Aslında bu seriyi de takip edeceğim. :lol:
Resim
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Favori Manga: Berserk
Naruto
One Piece
Favori Anime: Naruto
One Piece
Death Note

Çıksın da ne çıkarsa çıksın artık valla çok özledim ya. Çizimler kötü olsada hikaye kötü olsada merakla bekliyorum ve takip edicem.Eyvallah bu arada haber için.
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Amk Kishisi yeteri kadar mal etmedin mi seriyi, şimdi de asistanına veriyor ya. Zorla küfür istiyor bu gavat.
Resim
Kullanıcı avatarı
Ashura
Favori Manga: Naruto, Akame ga Kill, One Piece, Bleach, Toriko, Fairy Tail
Favori Anime: Death Note, Bleach

Eleman Boruto çizemiyor yalnız.
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Çizememesini geçtim, artık ne yazarsa yazsın heyecan vermeyecek.(2. partın başları gibi falan olursa okunur yine.) Naruto ve Sasuke tanrı oldular zaten nası bi düşman çıkarsa çıksın hallederler.
Resim
Ryuusa Bakuryu
Favori Anime: DN

Naruto'dan daha iyi bi manga çıkacağını düşünmüyorum. Belki uzun yıllar sonra anca. Keşke birisi çıkarabilse de okusak. Tabi bunun Kishi tarafından çıkması zor çünkü çoğu fikrini zaten Naruto'da illa ki kullanmıştır. En azından tecrübeleriyle iyi bir şey çıkaracaktır.

Yeni manganın da mangaka tarafından yazılmayacak olması filler anlamına gelir. Bi önemi yok bu yüzden. Şirketlerin daha çok para yemek istemesi. Naruto bitti hala bi rahat bırakmadılar adamı.
Kullanıcı avatarı
dusakabin
Favori Manga: bleach,naruto
Favori Anime: bleach,naruto

http://www.mangamint.com/naruto-spin-1 böyle de bir şey ama bilemedim nedir.
► Spoiler Göster
Eternax
Favori Manga: One Piece & One Punch man &
Favori Anime: One Punch man & Naruto & One Piece & Gintama &

Valla ben Naruto'nun oğlu Boruto'nun yeni neslin animesini bekliyorum, zaten mangası bitmeden önce de böyle duyurdular çıkıpta OAD'dı ova'ydı bilmemneydilik az bölümlü yada anime olmayan şeyler çıkarırlarsa giderim o japonya'ya kişimotoydu asistanıydı kafalarına molotof atar dönerim ülkeye. Ben anime bekliyorum bu tür haberler kafamı karıştırıyor örnek: aylık manga diyor bunun anlamı nedir... ?

bakalım sarada şaringanıyla bir uchiha kızı olarak neler yapacak o merak konusu :)
Kullanıcı avatarı
AleXiel
Favori Manga: Bleach,Naruto,One piece,Deadman Wonderland,Mirai Nikki,Berserk
Favori Anime: Bleach,Naruto,ergo proxy,hellsing,death note,gintama,dragon ball,pokemon,tsubasa,lovely complex,another,swort art online, one piece,shingeki no kyojin,mirai nikki

Valla okuduğum spoiler doğru ise naruto ve sasuke ölmüş ve boruto bir gözünü kaybetmiş şeklinde gösteriyorlar. Hatta kaybettiği sol gözünün yerine byakugan konulmuş sol kolunda da dövme var. ( mühür olabilir)
Yeni jenerasyon derken bunlat yeni bir hikaye başlatma derdine düşmüşler herhalde. Çok saçma ve tuhaf.
Naruto ve Sasukenin ölmüş olma ihtimalinden bahsetmek bile komik. Nasıl büyük bir güç çıktıysa artık.

“Boruto Genel” sayfasına dön