Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto Next Generetion

Kullanıcı avatarı
atakanncetin
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Death Note,Shingeki no Kyojin,Bleach,Bakuman,Akame ga Kill

3 gün kalmış hadi bakalım :D
Kullanıcı avatarı
AleXiel
Favori Manga: Bleach,Naruto,One piece,Deadman Wonderland,Mirai Nikki,Berserk
Favori Anime: Bleach,Naruto,ergo proxy,hellsing,death note,gintama,dragon ball,pokemon,tsubasa,lovely complex,another,swort art online, one piece,shingeki no kyojin,mirai nikki

İlk resimler bugün yayımlandı. Kishimotonun asistanları tarafından çizilecek ve Bahar döneminde yayımlanacakmış. Çizimleri ben çok beğenmedim. Ama yeni karakterlerin tasarımlarına bayıldım. Himawari yok. Hayalkırıklığı yaşıyorum şu an. :)
Konu sanırsam yine yarı robotlaşmış bir kişi hakkında olacak. Onun resimlerini de gördüm. Karizmatik hani. :)
Zaten hep bu asistanlar güzel şeyler çiziyorlar
Kullanıcı avatarı
atakanncetin
Favori Anime: Death Note,Shingeki no Kyojin,Bleach,Bakuman,Akame ga Kill

AleXiel yazdı:İlk resimler bugün yayımlandı. Kishimotonun asistanları tarafından çizilecek ve Bahar döneminde yayımlanacakmış. Çizimleri ben çok beğenmedim. Ama yeni karakterlerin tasarımlarına bayıldım. Himawari yok. Hayalkırıklığı yaşıyorum şu an. :)
Konu sanırsam yine yarı robotlaşmış bir kişi hakkında olacak. Onun resimlerini de gördüm. Karizmatik hani. :)
Zaten hep bu asistanlar güzel şeyler çiziyorlar
Hocam burayada atsan resimleri bizde nasiplensek :D
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Fillermis yani. Naruto GT mod on.
Kullanıcı avatarı
AleXiel
Favori Manga: Bleach,Naruto,One piece,Deadman Wonderland,Mirai Nikki,Berserk
Favori Anime: Bleach,Naruto,ergo proxy,hellsing,death note,gintama,dragon ball,pokemon,tsubasa,lovely complex,another,swort art online, one piece,shingeki no kyojin,mirai nikki

http://electric-firefly.tumblr.com/post ... inematoday

Telden girdiğim için nasıl paylaşacağımı bilemedim. :)
Umarım paylaşabilmişimdir.
madaraetmekendini
Favori Anime: naruto

Başlarıında Kishi varmış; galiba hikaye ondan gelecek
Kullanıcı avatarı
Cruzz
Favori Anime: Yok

Alıntıdır.

"aylardır süren geri sayımın sonunda shonen jump'ın jump festa etkinliğinde tanıtılan, naruto evreninin naruto mangasının bitmesinden sonra çok uzun bir ara vermeden 2016 baharında gelecek olup shonen jump'ta aylık olarak yayınlanacak olan çiçeği burnunda mangası. adından da anlaşılacağı üzere nanadaime hokage uzumaki naruto hyuuga hinata'nın oğlu uzumaki boruto'nun baş rolünde olduğu beraberinde ise konoha 11'in çocuklarının maceralarını işleyecek olan manga. temel olarak da naruto'yu yeni nesle aktarmak için the last naruto the movie ile başlayan project naruto kapsamında orijinal naruto mangasının 700. sayısı, naruto gaiden başlığı altında yayınlanan manga ve boruto naruto the movie filmini baz alacak. masashi kishimoto'yu bu sefer supervisor koltuğunda, gaara hiden a sandstorm mirage romanı ve boruto naruto the movie filminin senaristi ukyo kodachi'yi yazar, masashi kishimoto'nun asistanı mikio ikemoto'yu da çizer olarak göreceğiz. heyecanla bekliyoruz.
"
Kullanıcı avatarı
kreatase
Favori Anime: Naruto, Slam Dunk

Çizimler farklı ve Sarada nın kıyafet nedir yahu ecchi ye kayacaklar galiba. Sakura nın kızıda kendisi gibi mal çıkacak galiba.
Kullanıcı avatarı
rcpgkgz
Favori Manga: Naruto, History of Strongest Diciple Keichi, one piece, tate no yuusha no nariagari,
Favori Anime: High School DxD, Tokyo Ravens, Dragon Ball, Naruto Shippunden, One Piece, Log Horizon, Log Horizon 2, code geas, Helsing, Overlord,

Bolt un suratı ne lan öyle. Patates gibi.

Anlaşılan kişhimoto kendini çok yormiycak bu sefer :D kapitalist olmuş pezevenk başkasına çizdirip parayı kendisi alıcak :D

Neyse her halükarda narutonun ölüsü bile yeter. Bir yıldır sıkıntıdan patlıyoduk.
Resim

Boobs are heavier than a man's life
Kullanıcı avatarı
dusakabin
Favori Manga: bleach,naruto
Favori Anime: bleach,naruto

Baba baba diye ağlayan saradayı "who's your daddy" denecek kıvama getirmişler sanki.
► Spoiler Göster

“Boruto Genel” sayfasına dön