Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto Oneshot

Mangafreak
Favori Anime: One piece

En son Mangafreak tarafından 09 Ağu 2015 16:03 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Eternax
Favori Manga: One Piece & One Punch man &
Favori Anime: One Punch man & Naruto & One Piece & Gintama &

hassiktir bu nasıl iş lan :blink: normalde doğduklarında gözleri byakugan olanlar narutonun çocuklarında yok millet şharingan gibi sonradan açılmasını bekliyordu gitti kız byakugan açtı onu geç psikopata bağladı amk :D narutoya bile tek attı la. bu Oneshot gerçeğin dışında bi manga dimi lan ? boruto da kız byakugan açmaz dimi lan açmaz dimi ? :woohoo:

bişi soracam Boruto : Naruto The Movie 7 Ağustos'da vizyona girdi peki Türkiye'a ne zaman gelecek bilen varmı ?
Mangafreak

1 ay camrip düser 4-5 ay kore dub cıkar 6-7 jap bluray cıkar ozmn cevrilir anca last böle olmustu
Kullanıcı avatarı
Carnage
Favori Manga: Naruto, One Piece
Favori Anime: Naruto Shippuuden, Shingeki No Kyojin

Çok eğlenceli bi oneshot olmuş Himawari'nin içinde psikopatı görmek ve Boruto'nun korkması çok hoş şeyler ancak bir eleştirim olcak. Yani bu manga'nın varoluş amacı, isminin kullanıldığı ana karakterin bir gün hokage olması. İnanılmaz zorluklarına şahit olduğumuz 700 sayı boyuncada bu anı bizde Naruto kadar bekledik ve sonunda da oldu. Hokagelik töreninde inanılmaz duygulanmamız gerekirken adam töreni kaçırdı. Yani Pain'i yendikten sonraki tüm köyün onu kabullendiğine benzer sahneleri hep hayalimde canlandırdım olmayınca bozuldum sanırım ama töreni kaçırması ne biliyim yakıştıramadım. Kishi her zaman ki gibi duygusal konuşmaları dayamalı ve epic bir hokagelik töreni yapmalıydı.

Neyse sonuçta Hokage oldu diyip kapatalım.
Mangafreak

Carnage yazdı: Çok eğlenceli bi oneshot olmuş Himawari'nin içinde psikopatı görmek ve Boruto'nun korkması çok hoş şeyler ancak bir eleştirim olcak. Yani bu manga'nın varoluş amacı, isminin kullanıldığı ana karakterin bir gün hokage olması. İnanılmaz zorluklarına şahit olduğumuz 700 sayı boyuncada bu anı bizde Naruto kadar bekledik ve sonunda da oldu. Hokagelik töreninde inanılmaz duygulanmamız gerekirken adam töreni kaçırdı. Yani Pain'i yendikten sonraki tüm köyün onu kabullendiğine benzer sahneleri hep hayalimde canlandırdım olmayınca bozuldum sanırım ama töreni kaçırması ne biliyim yakıştıramadım. Kishi her zaman ki gibi duygusal konuşmaları dayamalı ve epic bir hokagelik töreni yapmalıydı.

Neyse sonuçta Hokage oldu diyip kapatalım.
evt bencede cok sacma olmus 2 cocugu göstercek diye 700 bölümlük mangayı sildi adam baslarım movie mıs felan fılan
Kullanıcı avatarı
AceleManga
Favori Manga: Naruto, Dedektif Conan
Favori Anime: Naruto

Boruto Film Özel Sayısı >> http://www.acelemanga.tk/oku/naruto-gaiden/10.6/

Biri ingilizcesini e-mail attı, kaynak neresi bilmiyorum. Panda veya Stream de yok.
Mangafreak

vaybe ing bile cıkmadan türkcesı cıktı :D ceviri icin sagol
Kullanıcı avatarı
atakanncetin
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Death Note,Shingeki no Kyojin,Bleach,Bakuman,Akame ga Kill

Mangafreak yazdı:vaybe ing bile cıkmadan türkcesı cıktı :D ceviri icin sagol
İng çoooooook önceden çıktı :D
Mangafreak

atakanncetin yazdı:
Mangafreak yazdı:vaybe ing bile cıkmadan türkcesı cıktı :D ceviri icin sagol
İng çoooooook önceden çıktı :D
nerde link atarmısın ne pandada var nede mint yada streamde 3de yok
Kullanıcı avatarı
AceleManga
Favori Manga: Naruto, Dedektif Conan
Favori Anime: Naruto

atakanncetin yazdı:İng çoooooook önceden çıktı :D
Ben ingilizceden çevirdiğim için bir yerlerde çıktığını biliyorum da "çoook" derken diğeriyle karıştırmıyorsundur umarım. Boruto Oneshot diye Konohamaru'nun takımını anlatan var, o çıkalı çok oldu ama bu başka ve yeni çıktı diye biliyorum.

Şimdi baktım da filmin yanında verilen sayıymış bu, film de 7 ağustosta gösterime girmiş, yani 2-3 günlük.
En son AceleManga tarafından 09 Ağu 2015 20:33 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

“Boruto Genel” sayfasına dön