Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Boruto Oneshot

Kullanıcı avatarı
HakaiSou
Favori Anime: Rurouni Kenshin

Konohada Konohamaru'dan başka yetişkin Sarutobi kaldı mı?Yanlış hatırlamıyorsam Naara,Akimichi ve Yamanaka klanlarının çocuklarının eğitimini nesillerdir Sarutobi ailesi üstleniyordu ve birer Jounin olduklarında onlara küpe veriyordu.Yanlışım varsa düzeltin lütfen :)
Resim Tek parça geldim diye darbe almadım sanma ![/b] Resim
Kullanıcı avatarı
atakanncetin
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Death Note,Shingeki no Kyojin,Bleach,Bakuman,Akame ga Kill

HakaiSou yazdı:Konohada Konohamaru'dan başka yetişkin Sarutobi kaldı mı?Yanlış hatırlamıyorsam Naara,Akimichi ve Yamanaka klanlarının çocuklarının eğitimini nesillerdir Sarutobi ailesi üstleniyordu ve birer Jounin olduklarında onlara küpe veriyordu.Yanlışım varsa düzeltin lütfen :)
İlk defa senden duydum sarutobilerin böyle bir görev üstlendiğini.Hiruzende sarutobi ama oda böyle bir şey yapmadı.Sadece asumaya denk geldi.Ayrıca inoichi-choza-shikaku üçlüsününde hocalarını hiç görmedik.
Mangafreak
Favori Anime: One piece

atakanncetin yazdı:
HakaiSou yazdı:Konohada Konohamaru'dan başka yetişkin Sarutobi kaldı mı?Yanlış hatırlamıyorsam Naara,Akimichi ve Yamanaka klanlarının çocuklarının eğitimini nesillerdir Sarutobi ailesi üstleniyordu ve birer Jounin olduklarında onlara küpe veriyordu.Yanlışım varsa düzeltin lütfen :)
İlk defa senden duydum sarutobilerin böyle bir görev üstlendiğini.Hiruzende sarutobi ama oda böyle bir şey yapmadı.Sadece asumaya denk geldi.Ayrıca inoichi-choza-shikaku üçlüsününde hocalarını hiç görmedik.
http://turkcraft.com/Naruto/533/1 533 yazıyo hep sarutobi klanı üsleniyormus animede kacıncı bilmiyorum küpe hediye ediyolarmus 3 klana
Kullanıcı avatarı
grimmjowjj
Favori Manga: naruto
bleach
Favori Anime: bleach naruto d gray man attack on titan death note fma brotherhood

Mangafreak yazdı:
atakanncetin yazdı:
http://turkcraft.com/Naruto/533/1 533 yazıyo hep sarutobi klanı üsleniyormus animede kacıncı bilmiyorum küpe hediye ediyolarmus 3 klana
Aynen öyle bişey duymuştum ama 3. hokage minato takımının kaptanıydı kşi sarutobi 1 tane değil ya :) o takımı da konohamarunun kuzeni falan almışltır.
yeni çalışma...
orijinal
► Spoiler Göster
son hali
Resim

ÜŞÜYORUZ REYİZ

“Boruto Genel” sayfasına dön