Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Boruto: Naruto The Movie

Mangafreak
Favori Anime: One piece

kreatase yazdı:Film yeni jenerasyonu gösterdi bizlere. Mitsuki Orochinin veledi çıktı muhtemelen anasıda babasıda Orochimaru dur. Zetsulardan Mitsuki gibi birini çıkarabilir. Karakter tasarımları ise birbirlerinin kopyala yapıştır versiyonu. Çocuklardan orjinal çizilmiş tek karakter Sarada . Diğerleri ya anasının ya da babasının aynısı.

Film ise 5 kage + Naruto ve Sasuke nin yenemediği Momoshiki Kinshiki yi Boruto nun rasenganı ile yenmesi kadar komik :D. Naruto yu baştan beri takip etmeseydim kesinlikle sonradan takip etmezdim bunu yine anlamış oldum.
piccola gibi agızından cıkarmıstır oroc:D Yanlız film izlemis gibi oldum trailer sayesınden 20 dk fragmanmı olur aq.Babası gecikiyor diye kardesenın dogum gunu pastasını yere atıyo naruto hinata cok sımartmıslar bu cocugu :D yanlız ne gerek film yapmaya bu konuda ilerde animeye koy gitsin sacma sapan filler eklicegine gereksiz öge cok fazla var öbür senede hima ilgili film yaparlar yada bu sefer boruto gider gecmişe dedesi ile felan tanısır :P arkdasın dedıgı gibi kishi konu versin diye zorluyolar yapmak istemedigi şeyleri yaptırıyolar
Kullanıcı avatarı
kreatase
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto, Slam Dunk

Mangafreak yazdı:
kreatase yazdı:Film yeni jenerasyonu gösterdi bizlere. Mitsuki Orochinin veledi çıktı muhtemelen anasıda babasıda Orochimaru dur. Zetsulardan Mitsuki gibi birini çıkarabilir. Karakter tasarımları ise birbirlerinin kopyala yapıştır versiyonu. Çocuklardan orjinal çizilmiş tek karakter Sarada . Diğerleri ya anasının ya da babasının aynısı.

Film ise 5 kage + Naruto ve Sasuke nin yenemediği Momoshiki Kinshiki yi Boruto nun rasenganı ile yenmesi kadar komik :D. Naruto yu baştan beri takip etmeseydim kesinlikle sonradan takip etmezdim bunu yine anlamış oldum.
piccola gibi agızından cıkarmıstır oroc:D Yanlız film izlemis gibi oldum trailer sayesınden 20 dk fragmanmı olur aq.Babası gecikiyor diye kardesenın dogum gunu pastasını yere atıyo naruto hinata cok sımartmıslar bu cocugu :D yanlız ne gerek film yapmaya bu konuda ilerde animeye koy gitsin sacma sapan filler eklicegine gereksiz öge cok fazla var öbür senede hima ilgili film yaparlar yada bu sefer boruto gider gecmişe dedesi ile felan tanısır :P arkdasın dedıgı gibi kishi konu versin diye zorluyolar yapmak istemedigi şeyleri yaptırıyolar
Zaten bu konular fiiller gibi geliyor bana yani hiç gerçekçi konular değil. Şimdi ikidir filmde ootsutsuki diye villain oluyor. Bunu diğer boyuta bağlıyor ama bunca zamandır neden olmadıklarını bağlayamıyorlar :D. Yani bunca zamanımı bekliyorlardı :D. Caponlar bir serinin bokunu çıkarana kadar çıkartmaya çalışırlar Naruto da tadında bitirmek yerine saçma sapan konular ile ilerliyor. Bu filmden sonra yeni film yine yapacaklar bence paranın kokusunu almaya devam ettikleri sürece Kishimoto projede yer almasa bile Naruto filmi yaparlar.
Kullanıcı avatarı
dusakabin
Favori Manga: bleach,naruto
Favori Anime: bleach,naruto

Filmde dev ninja kaplumbaga
Biraz Hinata(sonunda amk)
Goy goy az sanki bu sefer
Bolca da orospu cocuklugu var. Dusmanlar cok guclu gorunse de tirtlar. Guzel tasarlanmamislar. Cem yilmaza gorada karisik yukluyolardi ya haah bunlar da oyle. Bes para etmezler.

Sasukenin de bolca gorunmesi guzel. Ozetle guzel bir son bolum. 2. Defa izlenmez
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
atakanncetin
Favori Anime: Death Note,Shingeki no Kyojin,Bleach,Bakuman,Akame ga Kill

Film kuzey amerikada 10 ekimde vizyona girecekmiş.11-12 ekim gibide izleriz artık.
cakma_madara
Favori Manga: naruto
Favori Anime: naruto, avatar

atakanncetin yazdı:Film kuzey amerikada 10 ekimde vizyona girecekmiş.11-12 ekim gibide izleriz artık.
Kardeş film amerikada bazı fan sitelerinde internete düşmüş.
"youhthealtmag" adlı bur fan sitesinde haberi var, bir ay sonra abd de sinemada gösterime girecek ama şimdiden nete düştü diyor, telden de araştıramadım.
Artık linki kim bulursa bu ayın üyesi seçelim☺
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Resim
Kullanıcı avatarı
mastermadara12
Favori Manga: Naruto, One Piece, Bleach, Death Note, Bakuman, Full Metal Archemist
Favori Anime: Naruto, One Piece, Bleach, Death Note, Bakuman, Full Metal Archemist

Tulpar-Byakugan yazdı:Spoiler içerir, filmden sahne.
https://fbcdn-video-f-a.akamaihd.net/hv ... ef495ffdcf
Link patlamış hocam.
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

mastermadara12 yazdı:
Tulpar-Byakugan yazdı:Spoiler içerir, filmden sahne.
https://fbcdn-video-f-a.akamaihd.net/hv ... ef495ffdcf
Link patlamış hocam.
Bu da aynı sanırım, youtube'da arattım. Feys'te gördüğüm linki bulamadım tekrar. Dövüştükleri adam Otsutsuki soyundan. [BBvideo 425,350]https://www.youtube.com/watch?v=VVPO8NHbk7o[/BBvideo]
Resim
Kullanıcı avatarı
animefan
Favori Anime: Naruto Shippuuden

[BBvideo 425,350]https://www.facebook.com/GokuAndNaruto/ ... 680948722/[/BBvideo]

Naruto kendini feda mı ediyor, ben mi yanlış anladım? Ölüyor filan diyolar :S
Kullanıcı avatarı
dusakabin
Favori Manga: bleach,naruto
Favori Anime: bleach,naruto

o değil de bu naruto efendi neden hiç ashura modu kullanmadı. hani şu 3 suratlı bilmem kaç kollu kyuubi formunu
► Spoiler Göster

“Boruto Genel” sayfasına dön