Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Boruto: Naruto The Movie

Kullanıcı avatarı
AleXiel
Favori Manga: Bleach,Naruto,One piece,Deadman Wonderland,Mirai Nikki,Berserk
Favori Anime: Bleach,Naruto,ergo proxy,hellsing,death note,gintama,dragon ball,pokemon,tsubasa,lovely complex,another,swort art online, one piece,shingeki no kyojin,mirai nikki

Yeni çıkacak naruto filmi ile ilgili bilgileri burada paylaşmak istiyorum. Konu ile ilgili herhangi bir başlık görmedim. Eğer açıldıysa bu başlık silinebilir arkadaşlar.

Boruto filminde söz sahibi göz yine byakugan. :D Kısmet filmlere kalmış napalım. Buna da şükür. :D

Resim

En son yayımlanan resim de görüldüğü gibi Kaguya'nın soyu devam ediyor. Ben meraklanmak istemiyorum ama elimde değil Byakugan görünce duygularım depreşiyor. :D
En son AleXiel tarafından 11 Haz 2015 10:43 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

AleXiel yazdı:Yeni çıkacak naruto filmi ile ilgili burada paylaşmak istiyorum. Konu ile ilgili herhangi bir başlık görmedim. Eğer açıldıysa bu başlık silinebilir arkadaşlar.

Boruto filminde söz sahibi göz yine byakugan. :D Kısmet filmlere kalmış napalım. Buna da şükür. :D

Resim

En son yayımlanan resim de görüldüğü gibi Kaguya'nın soyu devam ediyor. Ben meraklanmak istemiyorum ama elimde değil Byakugan görünce duygularım depreşiyor. :D
Bu byakugan hastalığı tek sende değil :D Gerçek gücünü bir tek Kaguya'da görebildik. Keşke Hamura yaşasaydı da gösterseydi gerçek gücünü :P
Resim
Kullanıcı avatarı
AleXiel
Favori Anime: Bleach,Naruto,ergo proxy,hellsing,death note,gintama,dragon ball,pokemon,tsubasa,lovely complex,another,swort art online, one piece,shingeki no kyojin,mirai nikki

Göz güçleri için en havalısı bence byakugan. Karakterlere de çok yakışıyor. Hele bir de düşmansa. :D
Baksana resimdeki adam nasıl da şekil duruyor.
Bu sefer konu nasıl işlenecek? Umarım sıvamazlar. Senaryo da aşk olmayacağı için için rahat bu sefer. Aksiyon ve bilgi ağırlıklı olma ihtimali var. :D
Tenseigan is coming :D
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan

AleXiel yazdı:Göz güçleri için en havalısı bence byakugan. Karakterlere de çok yakışıyor. Hele bir de düşmansa. :D
Bu sefer konu nasıl işlenecek? Umarım sıvamazlar. Senaryo da aşk olmayacağı için için rahat bu sefer. Aksiyon ve bilgi ağırlıklı olma ihtimali var. :D
Resim görünmüyor bende. Başka link varsa atar mısın ya da mesaja ekler misin? :)
Resim
Kullanıcı avatarı
AleXiel

Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan

@AleXiel
Sağ olasın görünüyor :) Elemanın surat tam görünmüyor ama kaşlardan belli Kaguyagillerden olduğu :cheer: Boruto'nun byakuganı olmayacak herhalde :whistle:
Resim
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Çok sakat bir düşman geliyor, Kaguya'dan güçlü olabilir. Ayrıca bu adam çıktığına göre, başkalarının da olma ihtimali var bence yani şaşırtıcı güçte başkalarının olma ihtimali var, belki Kaguya'nın kocasıdır bu. Byakugan için ise, hem annenin hem babanın Byakuganlı olması gerek diye biliyorum yani soya Naruto karıştığı için, çocuklarında Byakugan açma ihtimali yok.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
123snake45
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden

AleXiel yazdı:Göz güçleri için en havalısı bence byakugan. Karakterlere de çok yakışıyor. Hele bir de düşmansa. :D
Onu Kaguya sanmıştım :laugh: :whistle:
Portgas D Ace yazdı:Çok sakat bir düşman geliyor, Kaguya'dan güçlü olabilir. Ayrıca bu adam çıktığına göre, başkalarının da olma ihtimali var bence yani şaşırtıcı güçte başkalarının olma ihtimali var, belki Kaguya'nın kocasıdır bu. Byakugan için ise, hem annenin hem babanın Byakuganlı olması gerek diye biliyorum yani soya Naruto karıştığı için, çocuklarında Byakugan açma ihtimali yok.
Bırak da buna baskın gen karar versin. Sana kalsaydı Sarada da şaringan açma ihtimali yoktu.
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

123snake45 yazdı:
Bırak da buna baskın gen karar versin. Sana kalsaydı Sarada da şaringan açma ihtimali yoktu.
Byakugan ve Sharingan'ın bir sonraki nesle aktarılma prensibi aynı değil.. Sharingan Uchiha klanı içerisinde bile nadiren görülen bir durum iken.. Byakugan için Hyuga'lı olman yeterlidir ve onla doğarsın.. Anne ve baba'da da Byakugan olur.. (Gördüğümüz örnekler böyle) Byakugan'da uyandırma yok.. O sebeple Sarada örneği ile arkadaşın dediği bambaşka şeyler..

---------------------------

Filme gelince; umarım bir öncekine oranla daha bilgilendirici ve daha serinin eski dokusuna sadık bir yapım olur.. Ama sanki gene balon geliyor gibi duruyor.. Umarım feci şekilde yanılırım..
Resim
Kullanıcı avatarı
Innocence
Favori Manga: D gray man, Bleach, Naruto...
Favori Anime: D gray man, Bleach, Naruto...

JiraiyaFlash yazdı:
123snake45 yazdı:
Byakugan ve Sharingan'ın bir sonraki nesle aktarılma prensibi aynı değil.. Sharingan Uchiha klanı içerisinde bile nadiren görülen bir durum iken.. Byakugan için Hyuga'lı olman yeterlidir ve onla doğarsın.. Anne ve baba'da da Byakugan olur.. (Gördüğümüz örnekler böyle) Byakugan'da uyandırma yok.. O sebeple Sarada örneği ile arkadaşın dediği bambaşka şeyler..

---------------------------

Filme gelince; umarım bir öncekine oranla daha bilgilendirici ve daha serinin eski dokusuna sadık bir yapım olur.. Ama sanki gene balon geliyor gibi duruyor.. Umarım feci şekilde yanılırım..
Daha önce de bir tespitim vardı: Hyuuga klanı Uchiha klanına göre daha saf. Daha önce de dediğiniz gibi byakugan uyandırılan bir tipte göz değil kişi doğuştan sahip olmalı vede anne babasında da byakugan olmalı. Yada bu zamana kadar bunun bir delili yoktuysa da Naruto-Hinata evliliği bunu kanıtlar nitelikte. Çünkü çocukların 2sinde de gözbebeği var.(bya-kugan: beyaz göz bebeği /veya buna benzer bişey) Son sayıyla beraber ise Sarada yarı Uchiha ve gayette açtı gözünü. Yani daha öncede araya kaynayan gelinler damatlar olabilir. Aslında bu mantıklı- bu göz ilk olarak İndra'da ortaya çıktı ve mantıken İndra'nın dişi bir versiyonu olmadığı için İndra normal bir kızla evlendi. Dolayısıyla aslında hiçbir Uchiha safkan değil sonucuna varabiliriz. Ama esas sorun burada- byakugan ve kalıtımını destekleyen birşey yok. Kaguya'dan ayrılarak Hamura'ya geçti diyelim, nasıl Hamura'dan diğer nesillere gözbebeği olmadan geçti? Eğer geçebiliyorsa yani tek byakuganlı birrey yetiyorsa Boruto'da neden byakugan çıkmadı.... Yani burası biraz bugda kalmış gibi.----Hoş son filmi izlemedim tam kaliteli gelsin diye bekliyorum eğer orada tatmin edici bir açıklama varsa da ben bilmiyorum. Bilen varsa spoiler penceresine yazsın lütfen.

Edit: Baskın gen mantığına göre ise Uchiha-normal insan-hyuuga.. Yani Byakuganlı biri ile sharinganlı biri evlenirse doğracak çocuk sharinganlı olacaktır. Genetik bunu doğruluyor. :)
Bu arada byakuganlı kötü, çocuk Shin'i hafiften çağrıştırıyor mu yoksa ben mi yanılıyorum ?

“Boruto Genel” sayfasına dön