Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Mihawk Güç Seviyesi

One Piece ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

Mihawk'in güç seviyesi size göre nedir?

Yonkou
51
57%
Fleet Admiral (Filo Amirali)
7
8%
Admiral (Amiral)
23
26%
Vice Admiral (Kor amiral)
5
6%
Rear Admiral (Tuğ amiral)
4
4%

Toplam oy: 90
Anka024
Favori Manga: .
Favori Anime: .

Akainu civarıdır diye düşünüyorum. Zamanında Yonkou seviyesi diye düşünürdüm de neyse.
Kullanıcı avatarı
oZzIiI
Favori Manga: Vagabond, Shamo, FMA, Berserk, Sun-Ken Rock,
20 Century Boys, Banya, Liar Game, Death Note, Jackals, Claymore,
Slam Dunk, Veritas, One Piece, Gamaran, Beelzebub,
Deadman Wonderland,
Favori Anime: Samurai Champloo, Cowboy Bebop, Black lagoon, Berserk,
Sword Of the Stranger, Darker Than Black, One Piece, GTO,
İletişim:

Yonkoudur o Yonkou!
Akainu olsa duramassın :)
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Ya zamanında zaten yonkou ayarıdır diye düşünüyordum da Ana'yı görünce şüpheye düştüm biraz.

Yoksa bu adam seride en sevdiğim üç karakterden biridir.

Bkz; Şanks, Buggy, Mifak.
En son Anka24 tarafından 03 Nis 2017 10:44 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Zamanın da filo amirali demişim. Hala benzer görüşteyim.
Resim
galeme
Favori Anime: .

Yonkou seviyesinde.
Kullanıcı avatarı
Jotarokujo
Favori Manga: Bleach Death Note
Kuroko No Basket
One Piece Naruto
Favori Anime: One Piece
Nazo No Kanojo x
Bleach Kuroko No Basket
Jojo's Birazze Adventure

Amiralden ötesi zor. Oda Amiralleri alabilecek seviyede değil kapışabilecek seviyede. Yonkou seviyesi fazla uçuk.
Gol D. Roger
Favori Anime: korsanfan : AntiNewEra

► Spoiler Göster
En son Gol D. Roger tarafından 07 Şub 2018 23:23 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Jotarokujo yazdı: 26 Kas 2017 15:11 Amiralden ötesi zor. Oda Amiralleri alabilecek seviyede değil kapışabilecek seviyede. Yonkou seviyesi fazla uçuk.
Dünyanın en iyi kılıç ustası amiral alamıyorsa Zoro mavi denize geri dönsün.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Amiral almak küçümsenecek bir iş değil. Yonkoular bile %100 değil amiraller karşısında, bu adamların her biri dünyanın üç buçuk attığı tipler.

Akainu-Prime Rayleigh seviyesinde görüyorum Mihawk'ı. Amirallerin biraz üstü diyebilirim.
Resim
Kullanıcı avatarı
Jotarokujo
Favori Manga: Bleach Death Note
Kuroko No Basket
One Piece Naruto
Favori Anime: One Piece
Nazo No Kanojo x
Bleach Kuroko No Basket
Jojo's Birazze Adventure

_[Emre]_ yazdı: 27 Kas 2017 09:08
Jotarokujo yazdı: 26 Kas 2017 15:11 Amiralden ötesi zor. Oda Amiralleri alabilecek seviyede değil kapışabilecek seviyede. Yonkou seviyesi fazla uçuk.
Dünyanın en iyi kılıç ustası amiral alamıyorsa Zoro mavi denize geri dönsün.
Dünyanın en iyi kılıç ustası %100 ihtimalle denizcilerin en büyük savaş gücü olan Amiralleri alamaz. Hele Yonkou falan fazla uçuk. Tabi görmeden bilemeyiz Amiralle gayet rahat kapışır ama sonunda kaybeden Mihawk olur. Kazansa bile izi kalır. Mihawk'tan bir Yonkou almasını yada Amiral almasını beklemeyin. Shanks ile kapışması Yonkou seviyesinde olduğunu göstermez çünkü Shanks ile gençliğinde savaşıyorlardı. Yonkou iken savaştıkları hakkında bir bilgi göremedim. O yüzden Mihawk'ı çok büyütmeyin en azından görene kadar. Kim bilir belki Oda beni şaşırtır Yonkou seviyesinde gösterir Mihawk'ı. Belki sizi şaşırtır En fazla amiralle kapışacak düzeyde gösterir. İlerde görürüz bunu.

“One Piece Anketler” sayfasına dön