Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece evrenindeki en iyi kaptan hangisi

One Piece ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

Sizce One Piece evrenindeki en iyi kaptan hangisi?

01- Edward Newgate(White Beard)
90
50%
02- Shanks
38
21%
03- Big Mom
0
Oy yok
04- Marshall D. Teach(Blackbeard)
12
7%
05- Buggy
3
2%
06- Monkey D. Luffy
16
9%
07- Trafalgar Law
4
2%
08- Eustass Kid
2
1%
09- Basil Hawkins
0
Oy yok
10- X Drake
1
1%
11- Portgas D. Ace
1
1%
12- Arlong
0
Oy yok
13- Boa Hancock
1
1%
14- Jevelry Bonney
0
Oy yok
15- Scratchmen Apoo
0
Oy yok
16- Capone "Gang" Bege
0
Oy yok
17- Brogy(Dev)
0
Oy yok
18- Dorry(Dev)
0
Oy yok
19- Fisher Tiger
5
3%
20- Usopp
7
4%

Toplam oy: 180
Kullanıcı avatarı
Kısa Lm
Favori Manga: Kingdom - Bakuman - One Piece - Naruto - Bleach - Elfen Lied - FMA - Fairy Tail - Death Note - Hunter x Hunter - Shingeki no Kyojin - Historys Strongest Disciple Kenichi
Favori Anime: Kingdom - Gintama - Hellsing - Hunter x Hunter - Bakuman

Wbyi herkes böyle tayfasına ölen biten bi adam olarak tanımlamışta ace üzerinden örnek verecek olursak önce resmen tecavüz etmiş sonra kaçırmış yetmemiş gemisinde defalarca tecavüz etmiş ne zaman ki ace sendrom kafasına çıkıp evet ya bu adam benim babam derdi dağlardan büyük bu adam benim babam heeeyy dırırırırıım demiş o zaman salmış kendisini. Herif tayfasını seviyor sevmesine ama öncesinde döve döve komaya sokup gemisine atıp kaçırıyor resmen köle topluyo amk. Yalan mı lan ?

Ziyadesiyle BB akar açıklama gerekiyosa herif rahat tayfası rahat '' olur olur takılmamak lazım ''' kafasıyla yolculuk ediyolar. Gerisini zaten biliyorsunuz
Sae
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Teach diyorum, öyle hilkat garabelerini Teach'den başka kimse tayfasına almazdı. Hepsi Teach'e muhtemelen çok şey borçlular. Zeki ve çok sağlam planları da var. Muhtemelen tayfasını da epey güçlendirecektir. Tayfasının tamamının anormal psikopatlar olduğunu düşünürsek Teach'in tayfasını ve kaptanlığını herkesle kıyaslamamak lazım.

Tayfasının Teach'e saygı duymak isteyeceklerini sanmam. Zaten baktığımızda çoğu serseri tipler gibi herhangi birine kolay kolay saygı duyacakmış gibi görünmüyorlar. Korku? Hepsi gene çok güçlü ve psikopat tipler korku duyacakları bir kaptana da gerek duymuyorlar muhtemelen. Bence hepsinin ihtiyacı kendilerine güç verebilecek ve başarılı olacağına güvenilebilecek bir kaptan. Kendilerinin şahsi menfeatlerini yerine getirebilecek birisi. O da Teach'ten başkası değil.

WB çok oy almasa aslında oyumu ona verirdim. Oda tayfasının ihtiyaçlarını karşılayabilen birisi. Benim merak ettiğim WB'nin güçlü adamalarının genelde neden genç olduğu. Bu adamın hiç mi yola çıktığı kişiler olmamış? 72 yaşında adam 50 yaşlarında falan tecrübeli adamları olsa iyi olurdu.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
.^.sharingan.^.
Favori Manga: Berserk-Vagabond-One piece-One Punch Man, liar game.
Favori Anime: GİNTAMA-Shingeki no Kyojin-Hagane no Renkinjutsuş.

WB nin kendisi serumla yaşıyordu.
Yola çıktığı kişiler hakkın rahmetine kavuşmuşlardır.
Resim
Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

.^.sharingan.^. yazdı:WB nin kendisi serumla yaşıyordu.
Yola çıktığı kişiler hakkın rahmetine kavuşmuşlardır.
Niye Rayleigh, Garp, Jimbei, Ben Beckman (sanırım Shanks'tan yaşlı ) Bence Sae'nin sorusu ve daha doğrusu bu takıldığı nokta çok iyi adamın hep oğulları var kardeşi yok maşallah :D En yaşlısı Vista gibi geldi bana ama o bile anca 40larındadır..

yanıtım: 2 kişi Gol D. Roger = Luffy gibi eğlenceli mazarat ancak daha oturaklı, tecrübeli ve yeteneklisi e bu da o kişiyi mükemmel kaptan yapar
2. si ise Kaptan olarak mı sayılır yoksa Kumandan'mı bilemem ama insanları para'nın, eğlencenin, şanın peşinden değil de bir davanın peşinden gitmeye ikna etmek ve bu davanın başını çekmek bence pek çok kaptalık vasfından daha üst bir irade ve idare gerektirir bu sebeple Kaptan sayılır mı bilmem ama M. D. Dragon'u da söylemek istedim...
Ancak WB ve Shanks içinde içim sızlamadı değil seçmedik diye
Resim
Kullanıcı avatarı
Phinks
Favori Anime: -

Edward çok oy aldığı için ben oyumu Fisher olarak değiştiriyorum. Zaten ilk mesajda ikisi olduğunu, ancak Edward'ı işaretlediğimi söylemiştim. Adam zaten yeterince oy aldı, onun yerine Fisher'ı işaretlesem daha iyi.
Konu Dışı
JiraiyaFlash yazdı:2. si ise Kaptan olarak mı sayılır yoksa Kumandan'mı bilemem ama insanları para'nın, eğlencenin, şanın peşinden değil de bir davanın peşinden gitmeye ikna etmek ve bu davanın başını çekmek bence pek çok kaptalık vasfından daha üst bir irade ve idare gerektirir bu sebeple Kaptan sayılır mı bilmem ama M. D. Dragon'u da söylemek istedim...
Dragon'u daha çok öncü, lider diye adlandırıyorum ben. '' Kaptan '' kavramları ile pek uyuşmuyor Dragon. Ama güzel bir noktaya değinmişsin, kaptan olarak pek geçmese de sevilir, sayılır isimlerden. Oda'nın onu konuya dahil etmesinin pek gecikmesini istemem.
"We are the Slayers. And Slayers live for the hunt."
Kullanıcı avatarı
Son goku
Favori Manga: One piece
Favori Anime: Dragon ball,naruto,One piece

Beyazsakal'dir tayfasindakilere oglu gibi bakiyor deger veriyor en iyi kaptandir bence
Resim
Kullanıcı avatarı
lineon
Favori Manga: Naruto,One piece
Favori Anime: Naruto,One piece

Bencede Beyazsakal en iyi kaptandır ama Fisher Tigerinde ondan aşağı kalır yanı yok.
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

BB'dir. Bu seride gerçek korsanlık tanımına uyan en iyi kişidir BB.

Oyum ise Usopp'a gidiyor. Nedeni Usopp'u sevmem. Evet evet.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Buggy, Shanks ve Karasakal bence seride korsan gibi davranan tek elemanlar. Buggy aralarinda bence en kaptan olani. Adam ticaret yapiyor, etrafi soyuyor, parti duzenliyor, hazine avina cikiyor. Hahahahahaha
Kullanıcı avatarı
Light of God
Favori Manga: One Piece, Naruto
Favori Anime: One Piece, Naruto, Death Note, Psyco Pass, Kuroko No Basket

WB bence fazla abartılıyor. Ace kurtarma uğruna tayfanın yarısını katletti kalanların da geleceğini mahvetti.

Oyum her ne kadar mantıklı olgulara dayandırılamamış olsa da Shanks’a gitti. Fazla babacan bi kaptan olduğunu düşünüyorum.

“One Piece Anketler” sayfasına dön