Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Crocodile vs Lucci ( Cp9 vs Baroque Works )

One Piece ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

Crocodile vs Lucci

Crocodile çüker atar
90
70%
Lucci alır
38
30%

Toplam oy: 128
Kullanıcı avatarı
masterkame
Favori Anime: Slam Dunk

Bir alabasta arcdaki Luffynin yendiği Crocoya bakıyorum. Bir marineforddaki Crocoya bakıyorum. Bariz kurgusal hata var. Alabastada luffynin en güçsüz haliyle dövdüğü Croconun ağzını yüzünü dağıtması lazım Luccinin. Şuan Luffy alabastadaki haline göre kat be kat güçlü ama yinede Crocodile ile savaşsa kafa kafaya gider. Karakterlerin güç dengesi seri ilerledikçe değişiyor. Şu bir gerçek Marineford arc öncesinde Crocodile kim Lucci ağzını yüzünü siker der geçerdik. E.oda bir karakteri yerin dibine sokmasınıda tekrar yüceltmesinide çok iyi biliyor. Şuanki durumda Crocodile rahat yer Lucciyi derim ben.
Kullanıcı avatarı
Buggy
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

masterkame yazdı:Bir alabasta arcdaki Luffynin yendiği Crocoya bakıyorum. Bir marineforddaki Crocoya bakıyorum. Bariz kurgusal hata var. Alabastada luffynin en güçsüz haliyle dövdüğü Croconun ağzını yüzünü dağıtması lazım Luccinin. Şuan Luffy alabastadaki haline göre kat be kat güçlü ama yinede Crocodile ile savaşsa kafa kafaya gider. Karakterlerin güç dengesi seri ilerledikçe değişiyor. Şu bir gerçek Marineford arc öncesinde Crocodile kim Lucci ağzını yüzünü siker der geçerdik. E.oda bir karakteri yerin dibine sokmasınıda tekrar yüceltmesinide çok iyi biliyor. Şuanki durumda Crocodile rahat yer Lucciyi derim ben.
Alabasta Arc'ta ki Crocodile'ı Lucci ağzını yüzünü dağıtamaz. Croco vs Luffy de Mangadaki olay Shirohige'nin dediği gibi Oda'nın kafasında daha farklı seviyede bir dövüş olmuş olabilir. Luffy'nin g2 siz hali neden güçsüz görülüyor anlamıyorum ben, g2 ye geçmeden şuan devireceği tonla 100 milyon Ödüllü adam var. G2 siz bile 100 milyon eden bir adamdan bahsediyoruz. Üstelik D. nih İradesi işler, Croco pek siklemedi Luffy'i dövüşte görüldüğü üzere. Aynı alanda Lucci vs Croco olsa Croco sence öyle artis bir tavır takınır mıydı? Jozu'da olduğu gibi ciddiye alırdı rakibini, üstelik bu adam hızlı beyler kendini Kuma dönüştürebiliyor. Çölde Croco yener, normal alanda Lucci Rokugan la yener başka türlü olmaz. Rokugan'ı tutturursa tabi, Crocodile'ı yakalamakta öyle kolay birşey değil. Adam Mihawk'ı durdurabilecek bir hızda! Belki hakide biliyor ( En azından K.haki küçük bir ihtimalde olsa )

Yani yanlış yorumluyorsunuz bence kurguda hata yok, One Piece'de her an herşey olabiliyor böyle bir seri olduğu için şaşırmamak gerekli bunlara. Croco'nun Luffy'e yenilmesi onunla daşşak geçmesinden kaynaklanıyor, G2 siz haliyle Lucci'nin zoansız 4000 dourikili haliyle kapışan bir adam Luffy!
Kullanıcı avatarı
Zettai
Favori Manga: Death Note, Rainbow
Favori Anime: Code Geass, FMA

Crocodile diyesim geliyor (haha-ha-ha-haha) ama Lucci alır gibi ya.
Resim
toplum dusmani
Favori Manga: one piece
Favori Anime: berserk

mal mısınız lan siz.. alabasta da croco colde luffyi zehirlemisti de robin panzehir vermemis miydi.. alabasta da robin yardım etti luffy e yoksa croco orda alacaktı luffyi..

ayrıca croco bariz alir lucci kim.
Kullanıcı avatarı
typhon
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: Code Geass

toplum dusmani yazdı:mal mısınız lan siz.. alabasta da croco colde luffyi zehirlemisti de robin panzehir vermemis miydi.. alabasta da robin yardım etti luffy e yoksa croco orda alacaktı luffyi..

ayrıca croco bariz alir lucci kim.
Kimseye hakaret ederek kendi düşüncelerine inanmasını sağlayamazsın. Burada Lucci alır diyenler belirli bir mantığa oturtuyorlar, hakaret ederek değil. Daha insancıl olup sebepleriyle açıklayabilirsin neden Croco'nun yeneceğini.
Bir adamın rüyası asla ölmez!
Marshall D. Teach
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Espinasse
Favori Manga: Beelzebub,One Piece,Toriko,Liar Game,Bleach,Naruto,Noblesse,The Sword of Emperor,Crepuscule,Aiki,Dragons Rioting,King of hell,Tower Of God ,Crows,Clover,Life Ho,The God Of Hıgh School,veritas,Nowhere Boy,Black Haze
Favori Anime: Hamatora The Animation, Bleach,One Piece, GTO, Gintama, No Game No Life, Shaman King,K-Project, One Outs,Dragonball/Z/super

Lucci dedim yukarda arkadas yazmıs hükümet in gizli ajanları logia ya karşı bişeler yapar Lucci güçlü adam yav croco ezik değil de Lucci güçlü adam yav
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
NightCrawLeR
Favori Manga: One piece
Favori Anime: One Piece , Hellsing

Ben lucciyi cok severim.Bence vergo ile kapışabilecek bi adam.Ancak biraz mantıklı düşünün.Bu seride dez avantajı olan logiaların hep bi saldırı artısı var.BB nin eli croconun eli.Bi kere yakalayıp suyunu emdimi (zehirli kancaya girmiyorum bile) ne yapacak ki lucci ? tamam cok hızlı bi karakter ama croco ciddiye alırsa yenilme ihtimali yok.
Resim

Resim
Ittoryu-iai
Shishi Sonson
Kullanıcı avatarı
Senya
Favori Manga: Bleach, One Piece, Sun Ken Rock
Favori Anime: Bleach, Slam Dunk, Gintama, GTO

Croco reyiz lucci yi hoplatır ama cp9 baroque worksu çok rahat harcar mr1 hariç. Hele o burun pisliği patlayanı yaşatmazlar.
Resim
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Cobelandic
Favori Manga: One Piece!
Favori Anime: One Piece!

Lucci alır ya, Luffy Gear 2nd ve 3rd'ü geliştirmeden Crocodile i yendi. Ama Lucci'nin karşısında az kalsın bu tekniklerle bile kaybedecekti...
Kaizoku ou ni , ore wa naru!
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Abi Lucci haki bilmiyor, bu açıdan imkansız Croco'yu alması. Ama bir silahlanma hakisi öğrense Croco'yu rahat alır. Yardımcı amirallerin falan kullandığı Rokuougan'ın en iyisi. Kendini daha da geliştirip + haki öğrenip gelirse Croco'nun şansı bile kalmaz.Tabii su kullanmayı akıl ederse işler değişebilir.

Cp9 ile Baroque Works'ı kıyaslarsak her türlü Cp9. Mr 1 dışında Kaku'yu zorlayacak adam göremiyorum.
Resim

“One Piece Anketler” sayfasına dön