Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

En güçlü "2. adam"

One Piece ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

En güçlü sağ kol

Benn Beckman
5
71%
Shiryuu
0
Oy yok
King
0
Oy yok
Katakuri
0
Oy yok
Marco
2
29%

Toplam oy: 7
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Yonko tayfalarındaki kaptandan sonraki en güçlü kişiyi oyluyoruz. Karasakal ve Kızıl Saç tayfalarını tam görmedik ve dövüşlerini henüz izlemedik ama onlardan Been ve Shiryuu'yu seçtim.

Benn Beckman
► Spoiler Göster
Kızıl Saç korsanlarının üst düzey üç yöneticisinden birisidir. Ödülü bilinmiyor.

Shiryuu
► Spoiler Göster
Karasakal Korsanlarının 2. gemi kaptanıdır. "Yağmur Shiryuu" olarak bilinir. Hükümetin hapishanesi Impel Down'ın eski baş gardiyanıdır. En son görünmezlik meyvesi (Suke suke no mi) yiyerek görünmezlik yeteneği de kazanmıştır.

King
► Spoiler Göster
Canavar Korsanlarının All-Star unvanına sahip 3 yöneticisinden birisidir. Ödülü belli değildir ve Big Mom ırkının yok olduğunu sandığını söylemiştir. Antik Zoan türü (Ryu Ryu no Mi, Model: Pteranodon) şeytan meyvesine sahiptir.

Charlotte Katakuri
► Spoiler Göster
Koca Ana korsanlarının üç tatlı komutanlarından en güçlüsüdür. Mochi mochi no mi yemiştir bu yüzden mochiye istediği şekli verebilmektedir. Ayrıca ileri düzeyde gözlem hakisine sahip olan Katakuri kısa süreli geleceği görebilmektedir. Ödülü 1.057.000 bellydir.

Marco
► Spoiler Göster
Eski Beyazsakal korsanlarının 1. gemi kaptanıdır. Antik zoan türü meyve (Tori Tori no Mi, Model: Phoenix) yiyen Marco Anka kuşuna dönüşebilmektedir.

Karakterler tanındıkça fikirler değişebileceği için oy değiştirme seçeneğini açık bıraktım.
Resim
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Ben şu an Benn olduğunu düşünüyorum. Ondan sonra sıraya koyacak olursam Katakuri, King, Marco ve Shiryuu derdim. King Katakuri'den iyi olabilir uçabildiği için emin değilim ama Katakuri'nin geleceği görmesi büyük avantaj. Luffy için harcadılar adamı
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Rayleigh'i hariç tutarsak;

Hepsi birbirine yakın adamlardır bence. Taş kağıt makasa döner biraz. Marco'yu sevdiğimden ona atıyorum.
Resim
byakusharinnegan
Favori Anime: naruto

Yonkoularla ilişkilere baksak benn beckman ve shiryuu daha değerli görünüyor. Ancak yonkouların zayıflığıyla da alakalı olabilir bu.

Kata en güçlü çıksa da en güçsüz çıksa da şaşırmam. Bence en güçlüleriyse hikaye için iyi olur. Luffy 5. imparator ilan edildi o arc sonunda. Kata en güç sağ kolsa ve luffy onu yendiyse harbiden yonkou oluşumlarında yonkouların kendileri haricinde başka biri kalmadı demektir luffy için.

King olmadığından emin sayılırım. Meyvesi zaten sağ kollar arasında en sıradan olan, ilgi çekmeyen meyve bence. Tayfa da pek sağ kolmuş gibi davranmıyor karaktere. Kata gibi tapılmıyor veya marco gibi wb yokluğunda kaptan olacağına kesin gözle bakılmıyor.

Marco veya kata’dır derim. Ama mangaka’nın bunu düşündüğünü sanmıyorum. Asla açıklamak zorunda da kalmayacaktır.
Kullanıcı avatarı
oZzIiI
Favori Manga: Vagabond, Shamo, FMA, Berserk, Sun-Ken Rock,
20 Century Boys, Banya, Liar Game, Death Note, Jackals, Claymore,
Slam Dunk, Veritas, One Piece, Gamaran, Beelzebub,
Deadman Wonderland,
Favori Anime: Samurai Champloo, Cowboy Bebop, Black lagoon, Berserk,
Sword Of the Stranger, Darker Than Black, One Piece, GTO,
İletişim:

Beckman veya Marco diye düşünüyorum. Ama emin olamıyorum. Şimdilik sevdiğim karakter olduğu için Marco diyeceğim.

“One Piece Anketler” sayfasına dön