Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Elit Savaşçılar Kolezyumda! Raund 1 -

One Piece ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

Bu Gruptan Kim Çıkar?

Anket 17 Haz 2019 11:33 tarihinde bitecek

1. Katılımcı - Sir Crocodile -
1
9%
2. Katılımcı - Jinbei-
1
9%
3. Katılımcı - Trafalgar Law-
5
45%
4. Katılımcı -Charlotte Cracker-
0
Oy yok
5. Katılımcı - Kıtlık Jack-
4
36%
6. Katılımcı - Basil Hawkins -
0
Oy yok

Toplam oy: 11
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Ben Hawkins'i unutmuşum.

Law > Jinbei = Cracker >> Jack >= Hawkins olur yeni liste.

Crocodile'de var tabii ama onu koymak istemiyorum.

Jack'ın bu kadar oy almasına şaşırdım. Cracker Jack'ın boostlu hali değil mi zaten :lol:
Kullanıcı avatarı
İt@chi_Uchih@_27
Favori Manga: Naruto - One Piece - Death Note - One Punch Man - Gintama
Favori Anime: Naruto - Naruto Shippuden - One Piece - Death Note - Gintama - Hunter x Hunter - Shingeki No kyojin

Bu raundu Law kazanır. Bariz bir biçimde ortada zaten. Law>Cracker>Jinbei>Jack>Crocodile şeklinde olabilir.

Cracker'in, Jinbei ve Jack'dan çok daha büyük bir avantajı var bisküvi bunshinleri oluşturabiliyor sınırsız bir biçimde. Yani diğerlerinden daha fazla şansı var. Law ile de epeyi sağlam kapışırlar ama Law'ın teknikleri bir adım öne çıkarıyor.
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Law anca başını alır buradan. Cracker'ın hakisini nasıl aşacak acaba? :/
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

redstak yazdı: 15 Haz 2019 19:04 Law anca başını alır buradan. Cracker'ın hakisini nasıl aşacak acaba? :/
Cracker'a oy gözükmüyor. : )
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Outlaw yazdı: 15 Haz 2019 19:13
redstak yazdı: 15 Haz 2019 19:04 Law anca başını alır buradan. Cracker'ın hakisini nasıl aşacak acaba? :/
Ben kafamdaki senaryodan ötürü Law'a verdim. Kör dövüşü olsa Cracker galip çıkar.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

_[Emre]_ yazdı: 15 Haz 2019 19:16
Ben kafamdaki senaryodan ötürü Law'a verdim. Kör dövüşü olsa Cracker galip çıkar.
Oğlum senaryo koymadım ki ben.
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri

Bir sonraki raund şampiyonlar ligi beyler, beklemede kalın. :blush:
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Outlaw yazdı: 15 Haz 2019 19:17

Olum böyle bir şey olsa millet birbirine random dalmaz. Hepsi ağır toplardan çünkü ve etraflarında Dressrosa'daki turnuvadaki gibi çöplerden yok. İlk sayfada yazdığımı okumadın mı? :D
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri

_[Emre]_ yazdı: 15 Haz 2019 19:20
Outlaw yazdı: 15 Haz 2019 19:17

Olum böyle bir şey olsa millet birbirine random dalmaz. Hepsi ağır toplardan çünkü ve etraflarında Dressrosa'daki turnuvadaki gibi çöplerden yok. İlk sayfada yazdığımı okumadın mı? :D
Şimdi okudum da bu tarz bir şey düşünmedim konuyu açarken. :whistle:

Neyse bu gruptan Law çıkacak gibi. Öbür grup güzel ama epey çekişmeli.
Resim
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Cracker'a oy atmadım zaten. :/ Sadece Law diyenlere sordum. Tekrar soruyorum Cracker'ın hakisini nasıl aşacak Law? Cracker, Vergo'ya benzemez. Haksini aşamadığı sürecede meyvesinin bir anlamı yok.

Edit: fanlık kazanıyor. ./

“One Piece Anketler” sayfasına dön