Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Crocodile Vs İvankov

One Piece ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

Kim yere

Anket 28 Nis 2014 22:35 tarihinde bitecek

Crocodile
8
28%
İvankov
21
72%

Toplam oy: 29
Kullanıcı avatarı
iloque
Favori Manga: One Piece , Vagabond, Kingdom
Favori Anime: One piece

Croconun ıslanınca logia özelliğini kaybettiğini luffy ölmek üzereyken keşfetmişti. Hortumla ıslatır diyen arkadaşların bütün nöronlarına hayranım, o zaman ağzına yılan sokar tarzı karşılaştırma yapmak harbiden çok mantıklı.
İvankov ne kadar tipsiz de olsa neresinden ne çıkacağı belli olmayan biri, amirallere karşı çok çaresiz kalmıştı gerçi ama kumaya karşı olan dövüşü oldukça iyiydi. Devrim ordusunda da iyi bir yerde oluşu güçlü olduğunu gösterir. Hakisi olsa 1 tık önde gibi duruyor ama hakisinin olmaması bir dezavantaj. Gerçi kıçından kairosaki çıksa şaşırmayacağım bir kişilik olduğu için ivankovun alabilitesi daha yüksek diyorum.
[thumbnail]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m609v ... r1_500.gif[/thumbnail]
► Spoiler Göster
Concord
Favori Anime: ..

iloque yazdı:Croconun ıslanınca logia özelliğini kaybettiğini luffy ölmek üzereyken keşfetmişti. Hortumla ıslatır diyen arkadaşların bütün nöronlarına hayranım, o zaman ağzına yılan sokar tarzı karşılaştırma yapmak harbiden çok mantıklı.
İvankov ne kadar tipsiz de olsa neresinden ne çıkacağı belli olmayan biri, amirallere karşı çok çaresiz kalmıştı gerçi ama kumaya karşı olan dövüşü oldukça iyiydi. Devrim ordusunda da iyi bir yerde oluşu güçlü olduğunu gösterir. Hakisi olsa 1 tık önde gibi duruyor ama hakisinin olmaması bir dezavantaj. Gerçi kıçından kairosaki çıksa şaşırmayacağım bir kişilik olduğu için ivankovun alabilitesi daha yüksek diyorum.
Uyandırmak ile kulanmak bir değildir. Sizin mantığınızla mihawkta karasakalda bile haki yok. Haki kulanmamış olması hakisi olmadığı anlamına gelmez. Sanji bilinçli olarak haki kulandığı için, ivankovun yardımcısı sanjiyi haşat ettiği için=İvankov'un hakisi var. Hakiyi uyandıran bilinçli kulanıyorsa işimiz var.
Resim
Kullanıcı avatarı
iloque
Favori Manga: One Piece , Vagabond, Kingdom
Favori Anime: One piece

Cehaletime ver ne demeye çalıştığını anlamadım.
[thumbnail]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m609v ... r1_500.gif[/thumbnail]
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Z.K
Favori Manga: One Piece, Berserk, Slam Dunk, Shingeki no kyojin, Bleach
Favori Anime: Rurouni Kenshin, Slam Dunk, One Piece

Animede ve mangada gösterilenler bize Invankov alır diyor. Tabi bu 2 yıl sonunda Croco'nun çok sevilen bir karakter olmasından dolayı, ayrı bir power up alması muhtemel gözüküyor. Ha gelelim 2 yıl öncesine, bana kalırsa sırf luffy'i yükseltmek yada işin içinden çıkartabilmek için harcanmış bir karakterdir Croco (KENDİ GÖRÜŞÜMDÜR). Invankov bir devrimci komutanı, Croco bir eski Shickibukai. İkisini ele alınca hangisi daha ağır bir rütbe/oluşum düşünmek lazım. Tüm dünyaya meydan okuyorsan yanındaki adamların güçlü olması lazım. Şimdi burada Invankovun tüm güçlerini gördüğümüzü düşünebiliriz ama, Oda isterse ilerleyen bölümlerde bize bir devrimcinin bu tür yerlerde tüm gücünün göstermemesi gerektiğini, dünya hükümetine en ölümcül darbeyi yapmaları gereken yerde tüm güçlerini ortaya koyacaklarını gösterebilir. Croco için hemen hemen tüm gücünü ortaya koymuş ve göstermiş bir karakter diyebiliriz ama Invankov için ''şahsi görüşümdür'' aynısını söyleyemeyiz. 2 yıl öncesi Croco vs Ivankov= Ivankov. 2 yıl sonrası Croco çok iyi bir p.up alır ve bu durumu eşitler gibi.
Resim
Kullanıcı avatarı
hhjkj

@1'e katılıyorum, croco daha güçlü olsaydı nutuk çektirmezdi .
Kullanıcı avatarı
Watson
Favori Manga: One Piece, One-Punch Man, Girls of the Wild's
Favori Anime: Hunter x Hunter, FMA, Danshi Koukousei no Nichijou

Ne kadar Croco fanı olsam bile İvankov alır. 2 yıl öncesinde İvankov'un Croco hakkında bir çok şey bildiğini gördük. Bir de İvankov'un Kuma'dan güçlü olduğunu düşünüyorum.

2 yıl öncesinde Crocodile'nin Arabasta'daki kadar güçsüz olduğunu düşünmüyorum, ama bir Kuma veya bir İvankov kadar güçlü olduğunu da düşünmüyorum.
Resim
► Spoiler Göster
[/align]
PopkekVişneli

Bunlarıda mı görecektim.İvankov'un yenemeyeceği 2 shicbukai vardır Mihawk ve Dof.Croco dahil gerisi salla çöpe amk.
Kullanıcı avatarı
Croco-San
Favori Manga: O.Piece
Favori Anime: O.Piece

galeme yazdı:Crocodile'ı kim dövdü? Luffy.

oda bu konuda hata yaptığını söyledi zaten.çok büyük hata yaptığını söyledi.
wsye gelince tabiki croco alacak bunun bir kaçarı yok adam ona buna gider yapıyor ivankov mihawka wbye gider yapsa sağ çıkarmıydı ordan?Tabiki crocodile :) Bu arada Kuma>İvankov.Croconun tek la desert spadasına bakar
[wave=blue]Sir Crocodile[/wave]
King Of Sands...
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Croco-San yazdı:
galeme yazdı:Crocodile'ı kim dövdü? Luffy.

oda bu konuda hata yaptığını söyledi zaten.çok büyük hata yaptığını söyledi.
wsye gelince tabiki croco alacak bunun bir kaçarı yok adam ona buna gider yapıyor ivankov mihawka wbye gider yapsa sağ çıkarmıydı ordan?Tabiki crocodile :) Bu arada Kuma>İvankov.Croconun tek la desert spadasına bakar
Nerede söyledi?

O tamamen kişiliğiyle alakalı bi durum. Croco egoist bi adam, kendini Beyazsakalla eşit seviyede görüyor herif. Dof'a falan "benim dengim değilsin." diyor. Laf var icraat yok Croco'da.
Resim
Kullanıcı avatarı
Waver
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Kenshin

Bence de ivankov alır ama croconun hakkının yendiğine hem fikirim 80 milyon ödülü var diyenler de saçmalamasın warlord olduğu zamanki değer sabit kalıyor sonuçta örnek olarak teach warlord olduğunda ödülü sıfırdı yoksa supernovalardan 100 milyon üstü crocodan zayıf adamlar var şuan normal bir korsan yakında hakettiği değeri alır diye düşünüyorum

“One Piece Anketler” sayfasına dön