Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Doflamingo vs Fujitora

One Piece ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

Doflamingo vs Fujitora

Doflamingo kazanır
15
23%
Fujitora kazanır
45
68%
Kararsız kaldım
6
9%

Toplam oy: 66
Kullanıcı avatarı
Senya
Favori Manga: Bleach, One Piece, Sun Ken Rock
Favori Anime: Bleach, Slam Dunk, Gintama, GTO

Ne kadar K. haki olursa olsun körlüğün büyük bir dezavantaj olduğunu düşünüyorum. Ayrıca hamleyi görmek ayrı şeydir saldırılardan sıyrılmak ayrı şey. Fuji o kadar hızlı bir karakter değil.

Fakat dilim de Fuji yatar demeye gitmiyor. Göremese bile çevresindeki alanın yer çekimini arttırarak gelen saldırılardan kurtulabilir. Üzerine yorum yapılacak bir vs olarak görmüyorum.
Resim
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
hhjkj

herhangi bir amiral dofu ağlatır.
galeme
Favori Anime: .

Fujitora kazanır.
Kullanıcı avatarı
tosunp
Favori Anime: .

yav, 2 admirale atar yaptı diye Dofu niye aynı seviyeye getirdiniz :). Bir ara aynı şeyi Crococular yapınca saçma buluyordunuz bunu
Kullanıcı avatarı
Croco-San
Favori Manga: O.Piece
Favori Anime: O.Piece

Doflamingo kim ki amirale denk olsun gerçekten dofa oy verenlerin hangi kafayı yaşadıklarını anlayamıyorum
dof anca yonkouların tayfasındaki çürükleri alabilir belki
[wave=blue]Sir Crocodile[/wave]
King Of Sands...
Resim
Kullanıcı avatarı
sanche
Favori Manga: one piece
Favori Anime: one piece

fujitora sabo dengi güçlü ama abartılmayacak tanıtıldığı anda olaylara sokularak da saklanmaya değmeyecek bi karakter gibi geldi bana bi tarafta da 10 yıldır dövüşmesi beklenen kk adayı bi arkadaş var dof alır arkasına bakmaz bile.
second gear
Favori Manga: one piece
Favori Anime: dragon ball,one piece,shingeki no kyojin

Fuji alır yeteneği ışık hariç her şeye etki eder hatta ezer geçer.Dof başka bir amiralle kapışsa bence daha sağlıklı bir vs konusu olur.
Kullanıcı avatarı
WhiteMoustache
Favori Manga: Naruto, One Piece.
Favori Anime: Naruto, One Piece.

Fujitora alır.

Sebepler;
  • Fujitoranın çok ileri düzeyde görüş hakisi var. Gözleri olmadan bir cismi çok rahat fark edebilir. Kendisine çok hızlı ve ani bir şekilde gelen kılıç saldırısını rahatlıkla durdurabilir.
  • Meteor çağırabilir Yerin çekim kuvvetini arttırarak bir kimseyi sonu belli olmayan bir çukura düşürebilir.(Dofilamingonun çevikliği sayesinde buna düşeceğini sanmıyorum.)
  • İyi bir kılıç ustasıdır seviyesi Zoro ile eş değer sayılabilir.(Kılıç ustalığı seviyesi.)
  • Dof'un çevikliği, yakın dövüş becerisi ve hakisi sayesinde zorlayabileceğini fakat yenemiyeceğini düşünüyorum.
Resim

Fan Kulübler
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Naruto-Bijuu
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto

Fujitora kuş kafesi ittirsin anca, Doflamingo yener bunu.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Fujitora net kazanır.
Resim

“One Piece Anketler” sayfasına dön