Siteyi yeni sunucuya taşırken yaşadığımız aksaklıklar sebebiyle son bir hafta içinde atılan mesajlar maalesef silindi.

Lucci vs Büyük Hasırşapka Filosu

One Piece ile ilgili yapacağınız tüm anketler.
Cevapla

Lucci Kazanır Mı ?

Round 1'de yenilir
0
Oy yok
Round 2'de yenilir
0
Oy yok
Round 3'de yenilir
0
Oy yok
Round 4'de yenilir
2
50%
Round 5'de yenilir
1
25%
Lucci yüksek zorlukla kazanır
1
25%
Lucci orta zorlukla kazanır
0
Oy yok
Lucci kolaylıkla kazanır
0
Oy yok
Kararsız kaldım
0
Oy yok
 
Toplam oy: 4

Kullanıcı avatarı
Luffysan
Mesajlar: 250
Kayıt: 23 Tem 2018 02:21
Cinsiyet: Erkek
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Lucci vs Büyük Hasırşapka Filosu

Mesaj gönderen Luffysan » 27 Kas 2018 13:12

Outlaw adlı arkadaşımız açmış konuyu başka bir sitede, bende burada açayım dedim.

Önemli Not : Lucci Enies Lobby arc'taki haliyle, yani zaman atlaması öncesi haliyle değerlendirilecek.

Resim
Rob Lucci, hükümete bağlı bir Cp ajanıdır. Rokushiki tekniklerinin altısında da ustalaşmış, hepsini kullanabilmektedir. Uzun süre Water 7'de marangoz olarak görev yapmış, antik silaha dair belgelere ulaşmaya çalışmıştır. Cp9 arc'da kahramanımız Monkey D. Luffy'i bir kez mağlup etse de, ikinci savaşlarında çok zor bir mücadele sonrası yenilmiştir. Yıkım Çağrısına gelen Koramiraller kendisinden övgüyle bahseder.


Raund 1
Resim

Hajrudin

Hajrudin, Büyük Hasır Şapka Filosunun bir üyesi ve bir Elbaf savaşçısıdır.(Dev türündendir.) Shichibukai Buggy'nin emrinde çalışmış bir paralı askerken, Dressrosa'ya Mera Mera No Mi için gelmiş, Monkey D. Luffy'e yenilmiştir. Ancak sonrasında Luffy'nin tayfasının bir üyesi olan Usopp'un kendisini kurtarmasından dolayı Hasır Şapkalara kendi borçlu hissetmiş ve filonun bir parçası olmuştur. Ödülü bilinmemektedir.

Raund 2
Resim

İdeo

Uzun kol kabilesinden Ideo, Dressrosa'da Mera Mera no Mi için savaşmış fakat meyveyi kazanamamıştır. Fiziksel ve yumruklarının gücü bayılmış halde olan Hajrudin'i seyircilerin arasına uçuracak kadar yüksektir. O da tıpkı arkadaşları gibi Hasır Şapkarlara sempati duymuş ve filoya katılmıştır. Ödülü bilinmemektir.

Raund 3
Resim

Sai

Happo donanmasından Sai, efsanevi korsan Don Chinjao'nun torunudur. Dressrosa'da delgeç gücünün Chinjao'yu aştığı söylenmiştir. Sai aynı zamanda Donquioxote ailesinin damadıdır, Baby 5'in gönlünü çalmış ve onunla evlenmiştir.


Raund 4
Resim
Bartolomeo

200 Milyon Beri'lik bir ödüle sahip olan ve "Yamyam" lakabıyla anılan Bartolomeo filo üyeleri arasında tayfaya en bağlı isimdir. Hayranlığı East Blue'dan günümüze kadar sürmüştür. Yediği bari bari no mi ile bariyer adam olmuştur ve bariyeri sebebiyle Dressrosa'daki arenada rahatlıkla yükselebilmiştir.


Raund 5
Resim

Cavendish

330 Milyon Beri'lik Cavendish, tıpkı Luffy ve Law gibi yıldız bir korsandır. Başlarda Luffy ve Law'a şanını çaldıkları için kin gütse de sonraları arkadaş olmuşlardır. Doflamingo'nun saldırısını karşılayabilmiş, güçlü bir kılıç ustasıdır.

DÖVÜŞ ALANI = BANNARO ADASI ( Teach ile Ace'in dövüştüğü yer )
Karakterler birbirleri hakknıda ünü kadarı bilgiye sahip.
Lucci tabii ki her raund sonrası yenilenecek.
En son Luffysan tarafından 27 Kas 2018 13:33 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Mesajlar: 3111
Kayıt: 11 Tem 2013 19:41
Cinsiyet: Erkek
Favori Manga: Naruto,One Piece,Vagabond,Tower of God, The Breaker, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood.
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Naruto, ZANKYOU NO TERROR, One Piece, TTGL, Bleach, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana
Konum: Ankara

Re: Lucci vs Büyük Hasırşapka Filosu

Mesaj gönderen Outlaw » 27 Kas 2018 13:30

2 yıl önceki Lucci, Cave de durur ya da temizler sanırım.
Resim

Kullanıcı avatarı
Luffysan
Mesajlar: 250
Kayıt: 23 Tem 2018 02:21
Cinsiyet: Erkek
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Re: Lucci vs Büyük Hasırşapka Filosu

Mesaj gönderen Luffysan » 27 Kas 2018 13:41

Hajrudin ile İdeo'yu en fazla orta zorlukla geçer bence. Sai'yi yüksek zorlukla alabilir. Bartolomeo'nun savunmasını fiziki güç olarak değilde ( Yani bariyeri kırmayla uğraşarak değilde ) başka yöntemler denerse Barto'yu indirmeside zor olmaz. Fiziki güç olarak Bartolomeo, Lucci'nin çok gerisinde bence.

Yenecekleri ;
İdeo ve Hajrudin

Yenilebilecekleri ;
Sai, Bartolomeo

Kesin olarak yenileceği ;
Cavendish

olarak bakıyorum. Cavendish'in şu Hakuba formu tarafından linç edilebilir, tek yemez ama. Bunun dışında Sai'nin tekmesi çok güçlü olabilir ama dayanıklılığı öyle ahım şahım değil. G2'li tekmeyle arc başında kolezyumun dışına uçtuğunu biliyoruz kendisinin. Tekmesi güçlü diye dayanıklılığı güçlü olmuyor halen. Lucci'nin hız avantajı var. '' Kamisori '' tekniği soru-geppou karışımı gibi hızlı stil teknikleri var, Sai'yi hızlıca yakalayıp darbeleri ard arda indirebilir bu yüzdende yenme ihtimali yüksek diye düşünüyorum Sai'yi. Tekmesine yakalanmadığı sürece yenecektir yani.

Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Mesajlar: 3088
Kayıt: 29 Mar 2013 12:21
Cinsiyet: Erkek
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Re: Lucci vs Büyük Hasırşapka Filosu

Mesaj gönderen _[Emre]_ » 27 Kas 2018 14:16

Lucci farklı bir ligde bunlar kim ? He bilmeden kafalama dalarsa Barto'dan tek yiyebilir orası ayrı.

Edit: 2 yıl önceki haliymiş. Barto'da kalır.
"I want to beat them. Even though I'm not cool, or strong, or just, or beautiful, or cute, or pretty, I want to beat the cool, strong, just, beautiful, cute, and pretty people. Even though I wasn't blessed with talent, even though I'm stupid and have a bad personality, have bad grades, am misguided and am a good for nothing, I want to beat the talented, smart, likeable, overachieving people. I want to beat those with friends when I can't have friends. I want to beat the people who work hard when I can't work hard. I want to beat the victorious people when I can't win. I want to beat the happy people when I'm miserable. Even if I'm hated, even if I'm despised, even if I'm useless, I want to prove that I'm better than the main characters!"

Kullanıcı avatarı
redstak
Mesajlar: 3616
Kayıt: 23 Mar 2012 23:59
Cinsiyet: Erkek
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin
Konum: Karşıyaka-İzmir
İletişim:

Re: Lucci vs Büyük Hasırşapka Filosu

Mesaj gönderen redstak » 27 Kas 2018 20:41

Sai tekler bunu. Tabi hızına yetişirse.

Kullanıcı avatarı
Luffysan
Mesajlar: 250
Kayıt: 23 Tem 2018 02:21
Cinsiyet: Erkek
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Re: Lucci vs Büyük Hasırşapka Filosu

Mesaj gönderen Luffysan » 22 Şub 2019 17:06

Bir dövüşte yıkıcı saldırı yapmak daha güçlü olduğunu göstermez.

Lucci '' Sıradan bir tekmesiyle '' Sai'nin boynunu incitiyor.

Kaynakta burası, aşağıdaki sayfaya '' Dikkatlice bakarsanız Sai uslu bir çocuk gibi oturmuş boynunu tutuyor '' . Lucci burada sıradan bir tekme geçirdi farkederseniz ve bu tekme Sai'yi otutturup boynunu incitiyor.

Resim

Resim

Bu sayfalardan yola çıkarak size şunu söyleyebilirim, Sai burada direk nakavt olmuş arkadaşlar yanındaki Leo gibi. Nerdeyse işi bitmiş yani, boynu kırılmış gibi birşey.

Lucci'nin bu sıradan tekmesi, 2 yıl önceki en baba saldırısından güçlü falanda değil ayrıca dediğim gibi. Yani bu ne demek oluyor? Lucci'nin 2 yıl önceki hızı/saldırıları atakları bu isimleri indirebilecek yeterlilikte.

Hajrudin denen mal Lucci'ye 1 tane bile vuramaz zaten, çok ağır ve yavaş kalır Lucci sağlam birkaç Rankyaku ile işini bitirirdi bunun.

İdeo desen saldırıları '' Top mermisi '' seviyesinde dendi. Top mermisine kıçıyla güler Lucci, daha 13 yaşında önleyebiliyor düşünün, 28 yaşındaki '' Dahi '' hali ile İdeo'yu yenmesi çok zor olmazdı. İdeo'yu meyvesiz haliyle pataklar diyorum, Franky'e yaptığı gibi yapardı Shiganları dayar bitirirdi işini. İdeo hızına yetişse dahi saldırıları etki etmezdi Lucci'ye.

Sai'yi açıkladım zaten, hızına yetişemezdi hiçbir türlü. Gear2'nin 2 yıl önceki hızı bile küçümsenecek gibi değil mangaya göre, belirli hız seviyesinin ötesinde yani, Sai'nin Lucci'yi yakalama ihtimali yok bence. Lucci ise Sai'ye bir rokougan patlatsa Sai'nin dayanıklılığı alt üst olur yamulurdu. Düz tekmeyle boynu kırılacak gibi olan birisi bu çünkü, dayanıklılık hiç yok kendisinde.

Barto'ya gelince, Lucci Hack gibi Barto'ya çarpsa dahi yamulup büzülmezdi, adamda süperinsan sınırlarının çok çok daha ötesinde bir dayanıklılık var. Bartolomeo eğer gardını bir an indirsin Lucci haşamat eder Barto'yu. O bariyerin içine girdiği takdirde bunuda çok kolay hallederdi. Öbür türlü ikiside birbirini indiremez sonuçsuz ayrılırlardı vs den ( Barto bariyeri sürekli açık tutarsa ) .

Cavendish ise burada Lucci'yi hızda geçebilecek tek isim. Lucci'yi yenebilecek tek isim ayrıca, bence Cavendish Lucci'yi yenebilirdi.

[email protected] adlı arkadaşımıza katılıyorum yani. Lucci durursa Cave'de dururdu , o da bana göre net gibi birşey. Cavendish '' Hakuba '' formuyla delik deşik ederdi, Lucci'de o hızı aşacak birşey görmedik bence zaman atlaması öncesinde.

Edit : Ayrıca şu aşağıda gösterdiğim sayfadaki darbeyi yiyipte ayak duracak bir karakter yok. Rokougan dışındada çok güçlü atakları vardı Lucci'nin. Geminin çeliğini tek rankyaku ile ortadan ikiye ayırıyor adam.
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
İ[email protected][email protected]_27
Mesajlar: 100
Kayıt: 16 Şub 2019 11:40
Cinsiyet: Erkek
Favori Manga: Naruto - One Piece - Death Note - One Punch Man - Gintama
Favori Anime: Naruto - Naruto Shippuden - One Piece - Death Note - Gintama - Hunter x Hunter - Shingeki No kyojin

Re: Lucci vs Büyük Hasırşapka Filosu

Mesaj gönderen İ[email protected][email protected]_27 » 04 Haz 2019 22:36

Bartolomeo'da takılacağını düşünüyorum. Yani Bartolomeo'nun bariyerini aşması imkansız. Yonkou seviye yumruk atan Elizabello'nun yumruğu fayda vermediyse Lucci başına geçirse alamaz. Şu anda Cp0 oldu Lucci bu haliyle de alabileceğini düşünmüyorum.

Kullanıcı avatarı
Luffysan
Mesajlar: 250
Kayıt: 23 Tem 2018 02:21
Cinsiyet: Erkek
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Re: Lucci vs Büyük Hasırşapka Filosu

Mesaj gönderen Luffysan » 05 Haz 2019 12:06

Bartolomeo haki kullanıcısı değil ama meyvesi gerçekten büyük sorun arkadaşlar. Elizabello'nun 1 saatte topladığı muhteşem güçlü saldırıyı bariyeri resmen karşıladı.

Bu bariyeri aşmanın başka bir yolu varmı bilmiyorum ama ben Bellamy'nin yay kolunu uzatıp bariyerin yanından Barto'ya dokunduğunu düşünüyorum.

Aha şu şekilde ;
► Spoiler Göster
Manga olarak sayfasıda burada ;
► Spoiler Göster
Özetle Bellamy bu sayfada '' Yay olan koluyla '' Barto'yu tutuyor, bariyerin yanından kolunu uzatıp yakasına yapışıyor, Elizabello'nun kralın yumruğu gelmese Bellamy tarafından büyük bir sorun yaşayacağı kesin bir gerçek, mangakada burada bunu gözümüze sokmuş anlayacağınız.

Ayrıca Bartolomeo'nun meyvesinin diğer bir zayıflığıda, '' Çok büyük '' yumruklara karşı o büyük boyutta bariyer yapamıyormuş. Pica yumruğuyla saldırdığında '' Bu kadar büyük bariyer yapamam '' tarzı bir cümle kurmuştu kendisi ve gayet korku içerisindeydi, Zoro tarafından kurtulmuş tabiki Barto, Zoro müdahele etmeseydi Barto'nun işi yaştı demek istediğim bu.

Bunun dışında Barto'nun bariyerini aşmanın yolunu göremiyorum, Luffy ve Bellamy gibi lastik ve yay olan kişiler oluşturulan bariyerin yanından Barto'ya ulaşırlar ( Bellamy örneğinde olduğu gibi )

Bir ihtimal daha geldi aklıma şuan, mesela '' Geppou '' yapıp, uçarken yukardan ( bariyerin üstünden) bariyer tarafını aşıp Barto'nun arkasına hızlı bir şekilde '' Soru '' yapıp saldırı yapmak ne kadar işe yarar acaba? Böyle bir ihtimalde söz konusu, geppou ve Soru teknikleriyle bu bariyerin olduğu yerin arka tarafına hızlıca ulaşmakta işe yarayabilir aslında kesin olmamakla birlikte tabiki, Barto'nun çok hızlı bir karakter olmadığı ortada çünkü, tek hünerisi epey yetenekli bir meyveye sahip olması ve bariyerlerini ne kadar hızlı oluşturuyor bilmiyoruz manga süresi içinde.

Kullanıcı avatarı
İ[email protected][email protected]_27
Mesajlar: 100
Kayıt: 16 Şub 2019 11:40
Cinsiyet: Erkek
Favori Manga: Naruto - One Piece - Death Note - One Punch Man - Gintama
Favori Anime: Naruto - Naruto Shippuden - One Piece - Death Note - Gintama - Hunter x Hunter - Shingeki No kyojin

Re: Lucci vs Büyük Hasırşapka Filosu

Mesaj gönderen İ[email protected][email protected]_27 » 05 Haz 2019 21:16

Luffysan yazdı:
05 Haz 2019 12:06
Bartolomeo haki kullanıcısı değil ama meyvesi gerçekten büyük sorun arkadaşlar. Elizabello'nun 1 saatte topladığı muhteşem güçlü saldırıyı bariyeri resmen karşıladı.

Bu bariyeri aşmanın başka bir yolu varmı bilmiyorum ama ben Bellamy'nin yay kolunu uzatıp bariyerin yanından Barto'ya dokunduğunu düşünüyorum.

Aha şu şekilde ;
► Spoiler Göster
Manga olarak sayfasıda burada ;
► Spoiler Göster
Özetle Bellamy bu sayfada '' Yay olan koluyla '' Barto'yu tutuyor, bariyerin yanından kolunu uzatıp yakasına yapışıyor, Elizabello'nun kralın yumruğu gelmese Bellamy tarafından büyük bir sorun yaşayacağı kesin bir gerçek, mangakada burada bunu gözümüze sokmuş anlayacağınız.

Ayrıca Bartolomeo'nun meyvesinin diğer bir zayıflığıda, '' Çok büyük '' yumruklara karşı o büyük boyutta bariyer yapamıyormuş. Pica yumruğuyla saldırdığında '' Bu kadar büyük bariyer yapamam '' tarzı bir cümle kurmuştu kendisi ve gayet korku içerisindeydi, Zoro tarafından kurtulmuş tabiki Barto, Zoro müdahele etmeseydi Barto'nun işi yaştı demek istediğim bu.

Bunun dışında Barto'nun bariyerini aşmanın yolunu göremiyorum, Luffy ve Bellamy gibi lastik ve yay olan kişiler oluşturulan bariyerin yanından Barto'ya ulaşırlar ( Bellamy örneğinde olduğu gibi )

Bir ihtimal daha geldi aklıma şuan, mesela '' Geppou '' yapıp, uçarken yukardan ( bariyerin üstünden) bariyer tarafını aşıp Barto'nun arkasına hızlı bir şekilde '' Soru '' yapıp saldırı yapmak ne kadar işe yarar acaba? Böyle bir ihtimalde söz konusu, geppou ve Soru teknikleriyle bu bariyerin olduğu yerin arka tarafına hızlıca ulaşmakta işe yarayabilir aslında kesin olmamakla birlikte tabiki, Barto'nun çok hızlı bir karakter olmadığı ortada çünkü, tek hünerisi epey yetenekli bir meyveye sahip olması ve bariyerlerini ne kadar hızlı oluşturuyor bilmiyoruz manga süresi içinde.
Hatırlarsan Cavendish uykuya dalıp Hakuba halini aldığı zaman Bartoya saldırmıştı, bariyeriyle tamamen kendisini kapatabildi. Hatta Hakuba üstü açık diye oradan geçecekti hemen bariyerin ağzını bağladı. Yani Bartolomeo'nun bariyerini istediği şekile getirebildiği bir gerçek. Merdivene dönüştürebiliyor mesela yani istediği gibi bir silaha döndürebiliyor. O yüzden aşılamaz. Daha devasa yumruklara karşı bariyeri etkisiz kalır mı bilemiyorum zira Elizabello'nun o yumruğu Pica'nın yumruğunu parçalamayı başarmış bir yumruktu.

Bellamy'nin Bartolomeo'yu yakalaması da tamamen orada dövüşün seyri başka bir yere evriliyor Bellamy yerde kıvranıyor. Herkes Elizabello'ya odaklanmış o arada Bartolomeo bariyeri indiriyor o da o an o boşlukta yakalıyor. Saldırı gerçekleştiği zaman tekrardan bariyeri aktif ediyor.

Kullanıcı avatarı
Luffysan
Mesajlar: 250
Kayıt: 23 Tem 2018 02:21
Cinsiyet: Erkek
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Re: Lucci vs Büyük Hasırşapka Filosu

Mesaj gönderen Luffysan » 05 Haz 2019 21:42

İ[email protected][email protected]_27 yazdı:
05 Haz 2019 21:16
Luffysan yazdı:
05 Haz 2019 12:06
Bartolomeo haki kullanıcısı değil ama meyvesi gerçekten büyük sorun arkadaşlar. Elizabello'nun 1 saatte topladığı muhteşem güçlü saldırıyı bariyeri resmen karşıladı.

Bu bariyeri aşmanın başka bir yolu varmı bilmiyorum ama ben Bellamy'nin yay kolunu uzatıp bariyerin yanından Barto'ya dokunduğunu düşünüyorum.

Aha şu şekilde ;
► Spoiler Göster
Manga olarak sayfasıda burada ;
► Spoiler Göster
Özetle Bellamy bu sayfada '' Yay olan koluyla '' Barto'yu tutuyor, bariyerin yanından kolunu uzatıp yakasına yapışıyor, Elizabello'nun kralın yumruğu gelmese Bellamy tarafından büyük bir sorun yaşayacağı kesin bir gerçek, mangakada burada bunu gözümüze sokmuş anlayacağınız.

Ayrıca Bartolomeo'nun meyvesinin diğer bir zayıflığıda, '' Çok büyük '' yumruklara karşı o büyük boyutta bariyer yapamıyormuş. Pica yumruğuyla saldırdığında '' Bu kadar büyük bariyer yapamam '' tarzı bir cümle kurmuştu kendisi ve gayet korku içerisindeydi, Zoro tarafından kurtulmuş tabiki Barto, Zoro müdahele etmeseydi Barto'nun işi yaştı demek istediğim bu.

Bunun dışında Barto'nun bariyerini aşmanın yolunu göremiyorum, Luffy ve Bellamy gibi lastik ve yay olan kişiler oluşturulan bariyerin yanından Barto'ya ulaşırlar ( Bellamy örneğinde olduğu gibi )

Bir ihtimal daha geldi aklıma şuan, mesela '' Geppou '' yapıp, uçarken yukardan ( bariyerin üstünden) bariyer tarafını aşıp Barto'nun arkasına hızlı bir şekilde '' Soru '' yapıp saldırı yapmak ne kadar işe yarar acaba? Böyle bir ihtimalde söz konusu, geppou ve Soru teknikleriyle bu bariyerin olduğu yerin arka tarafına hızlıca ulaşmakta işe yarayabilir aslında kesin olmamakla birlikte tabiki, Barto'nun çok hızlı bir karakter olmadığı ortada çünkü, tek hünerisi epey yetenekli bir meyveye sahip olması ve bariyerlerini ne kadar hızlı oluşturuyor bilmiyoruz manga süresi içinde.
Hatırlarsan Cavendish uykuya dalıp Hakuba halini aldığı zaman Bartoya saldırmıştı, bariyeriyle tamamen kendisini kapatabildi. Hatta Hakuba üstü açık diye oradan geçecekti hemen bariyerin ağzını bağladı. Yani Bartolomeo'nun bariyerini istediği şekile getirebildiği bir gerçek. Merdivene dönüştürebiliyor mesela yani istediği gibi bir silaha döndürebiliyor. O yüzden aşılamaz. Daha devasa yumruklara karşı bariyeri etkisiz kalır mı bilemiyorum zira Elizabello'nun o yumruğu Pica'nın yumruğunu parçalamayı başarmış bir yumruktu.

Bellamy'nin Bartolomeo'yu yakalaması da tamamen orada dövüşün seyri başka bir yere evriliyor Bellamy yerde kıvranıyor. Herkes Elizabello'ya odaklanmış o arada Bartolomeo bariyeri indiriyor o da o an o boşlukta yakalıyor. Saldırı gerçekleştiği zaman tekrardan bariyeri aktif ediyor.
Öncelikle orada herkes Elizabello'ya odaklansada, Bellamy ve Barto arasındaki olayda Barto tamamen Bellamy'e odaklanmıştı, farkındaysan sonraki karede Elizabello'ya bakmışlar, öncesinde Elizabello ile ilgilenen bir Barto ve Bellamy yok ortada.

Ben olayın şu sayfadaki gibi olduğunu düşünüyorum. Çünkü özellikle Bellamy'nin yayı gösterilmiş orada.
► Spoiler Göster
2.si ise Cavendish Geppou bilmiyor, sadece soru tarzı bir teknik biliyor. Bariyerin üstünden geçip saldırmadı yani. Renkli çeviride Barto'nun bariyer yaptığı sahnelere bakarsan bariyerin gözle görülür birşey olduğunu görürsün. Barto'nun bariyeri renkli çeviride gözle görülür olarak görülüyor zaten.

Senin dediğin gibi olsa bu adamı kimse yenemez o zaman, adam sana göre direk yenilmez olması lazım senin mantıkla.

Cevapla

“One Piece Anketler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir