Siteyi yeni sunucuya taşırken yaşadığımız aksaklıklar sebebiyle son bir hafta içinde atılan mesajlar maalesef silindi.

Charlotte Katakuri, Savaş Lordlarına Karşı!

One Piece ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

Katakuri Gauntlet

Raund 1 - Moria ve Oars'da takılır
0
Oy yok
Raund 2 - Hancock'da takılır
2
22%
Raund 3 - Trafalgar Law'da takılır
0
Oy yok
Raund 4 - Jinbei - Crocodile ikilisinde takılır
2
22%
Raund 5 - Doflamingo'da takılır
1
11%
Raund 6 - Kuma'da takılır
0
Oy yok
Raund 7 - Mihawk'da takılır
4
44%
Katakuri hepsini temizler.
0
Oy yok
Bir fikrim yok
0
Oy yok

Toplam oy: 9

Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Naruto,One Piece,Vagabond,Tower of God, The Breaker, Watashitachi no shiawase na Jikan
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Naruto, ZANKYOU NO TERROR, One Piece, TTGL, Bleach, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana

Re: Charlotte Katakuri, Savaş Lordlarına Karşı!

Mesaj gönderen Outlaw » 07 Nis 2019 16:17

Luffysan yazdı:
07 Nis 2019 15:16

Vee yine dediğim gibi Hancock'tan etkilenirse Katakuri, taş olup yenilebilir, ucu gerçekten açık bu yeteneğin, bunu kabul ediyorum. Onun dışında dövüş gücü olarak bakarsam, Crocodile gibi bir adamla anca eşit dövüşür ( Meyvesinin etkileme gücü olmadan salt haki ile dövüşürse tabiki )
Crocodile MF'de güçlü çizildi, ama gösterim bazında Katakuri etmez. Kata her alanda ortalamanın bayağı üstü bir tip, Crocodile orta zorluk üstü veremez.
Resim

Kullanıcı avatarı
Luffysan
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Mesaj gönderen Luffysan » 07 Nis 2019 16:29

Outlaw yazdı:
07 Nis 2019 16:17
Luffysan yazdı:

Vee yine dediğim gibi Hancock'tan etkilenirse Katakuri, taş olup yenilebilir, ucu gerçekten açık bu yeteneğin, bunu kabul ediyorum. Onun dışında dövüş gücü olarak bakarsam, Crocodile gibi bir adamla anca eşit dövüşür ( Meyvesinin etkileme gücü olmadan salt haki ile dövüşürse tabiki )
Crocodile MF'de güçlü çizildi, ama gösterim bazında Katakuri etmez. Kata her alanda ortalamanın bayağı üstü bir tip, Crocodile orta zorluk üstü veremez.
Hancock'tan bahsetmiştim, Katakuri-Crocodile değil. Hancock meyvesinin etkilemesi olmadan ( Yani güzelliğini kullanmadan , normal dövüş gücü olarak Crocodile ile anca kapışır demek istemiştim ) .

Çünkü Hancock'un meyvesinin ucu çok açık, güzelliğinden etkilenmeyen bir Luffy vardı amazon lily'de ve taş olmamıştı. Hancock ve ekibi çok şaşırmıştı.

Benim demek istediğim Hancock sadece salt hakiyle, meyvesini aktif kullanmadan anca Crocodile ile dövüşür demek istedim. Arkadaşın Hancock , Katakuri'yi yener yorumu içindi bu tamamen yani.

Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Naruto,One Piece,Vagabond,Tower of God, The Breaker, Watashitachi no shiawase na Jikan
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Naruto, ZANKYOU NO TERROR, One Piece, TTGL, Bleach, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana

Mesaj gönderen Outlaw » 07 Nis 2019 17:02

Luffysan yazdı:
07 Nis 2019 16:29
Outlaw yazdı:
07 Nis 2019 16:17
Luffysan yazdı:

Hancock'tan bahsetmiştim, Katakuri-Crocodile değil. Hancock meyvesinin etkilemesi olmadan ( Yani güzelliğini kullanmadan , normal dövüş gücü olarak Crocodile ile anca kapışır demek istemiştim ) .

Çünkü Hancock'un meyvesinin ucu çok açık, güzelliğinden etkilenmeyen bir Luffy vardı amazon lily'de ve taş olmamıştı. Hancock ve ekibi çok şaşırmıştı.

Benim demek istediğim Hancock sadece salt hakiyle, meyvesini aktif kullanmadan anca Crocodile ile dövüşür demek istedim. Arkadaşın Hancock , Katakuri'yi yener yorumu içindi bu tamamen yani.
Anladım. Katakuri'ye karşı sandım başta.

Crocodile vs Hancock bence de denk gider.
Resim

Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Mesaj gönderen Anka24 » 09 Nis 2019 14:12

Doflamingo'da durur. Law ve Hancock'ta aşırı şaibeli. Bunlara yenilse şaşırmam açıkçası. Mihawk'ı ise anası bile yenemez.

Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri

Mesaj gönderen Outlaw » 09 Nis 2019 18:27

Anka24 yazdı:
09 Nis 2019 14:12
Doflamingo'da durur. Law ve Hancock'ta aşırı şaibeli. Bunlara yenilse şaşırmam açıkçası. Mihawk'ı ise anası bile yenemez.
Anası yenebilir.
Resim

Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Naruto, Beelzebub
Favori Anime: Attack on Titan, Death Note

Mesaj gönderen ugur_tatli » 09 Nis 2019 19:53

Outlaw yazdı:
09 Nis 2019 18:27
Anka24 yazdı:
Anası yenebilir.
Bigmom'i karistirmayalim, o ayri konu. :D

Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri

Mesaj gönderen Outlaw » 09 Nis 2019 21:00

ugur_tatli yazdı:
09 Nis 2019 19:53
Outlaw yazdı:
09 Nis 2019 18:27
Anka24 yazdı:
Anası yenebilir.
Bigmom'i karistirmayalim, o ayri konu. :D
Karıştırma lan Big Mom'ı Earendil.
Resim

“One Piece Anketler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir