Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Tower of God 266 Tartışma / 267 Öngörü

Kilitli
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

http://manga-joy.com/Tower-of-God/266/

İlk defa Khun yaptıgı bir seye gıcık oldum. Cocuk gibi bu sayılmaz bir daha yapalım nedir yaaaa..Aq lar oyunun..Gene hepsi Khun un planıydı diyip karizmayı oldugu yerde bırakmayı basardı ama ben sevmedim bu seferkini..

Haqoine karsı olan plan da cok sacmaydı. Ya tutarsa olayına girdiler. Baam en iyi halinde değilmiş.Cok yorulmusmus vs vs.
Ben bu haftaki sayıyı pek begenmedim yaws..
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

Khun farklı bir theorem le geldi şaşırdım. Adam kulenin kader olayının algoritmasını çözmüş. Oyunun tek atışta bitmeyeceğini zaten bildiğinden rachelın gancıklık yapacağını bildiğinden. Kendi teorisine göre ilk eli ayarlaması yeterdi. Ve düşündüğü oldu. Hwa ryunda hayran kaldı herife. Baam tarafına geçersek. Güzel plandı. 1 aydır savaşan baam vardı güçsüz düşmesi de normal. Ama geç kalmışlar. Çaresizlik içinde anca bunu yaptılar. Koon saolsun kurtuldular. Baam da dinlenebilir yeni karşılaşmaya kadar. Ben god of guardiansın yanına dönebilir mi diye düşünüyorum. Eğer yeni karşılaşmaya kadar ara olacaksa. Eğer öyle olursa güzel olur. Olmazsa da baam ın gerçekten çok iyi dinlenmesi lazım. Ben sevdim bölümü...
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Bam'ın kondisyon sorunu hala devam ediyor.
1 aydır savaşıyordu fala bana göre hikaye.
Haouqin o kadar adamı eliyle sinek kovalar gibi savurdu. Araların bariz bir güç farkı var.
Planlarının işe yaramaması üzerinde aka bok yoluna gitmiş oldu.

Umarım Bam o God of Guardians mı ne zıkkımdır onun yanına giderde bi power up daha alır ama öyle bir şey bir daha olmayacak gibi geliyor bana. Bir seferlik birşeydi bu. Bam kendi yolunda kendi bildiği şekilde yürüyerek güçlenecek artık.

Koon tarafına birşey demiyorum.
Orta halli bir bölümdü.
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
isara
Favori Manga: tower of god
Favori Anime: one piece

hayır o kadar adam öldü yinede bir fark yaratmadı, sonuç olarak boşa ölmüş oldular çünkü o kadar adam haoqine bir şey yapamadı. Baam gardiyanın yanına dönmez büyük ihtimalle çünkü hep böyle olur serilerde eğitim yarıda kesilir, okuyucuya istediklerini vermez yazar .Yine iş thorn un içindekine bağlanacak bence en mantıklısı o baam tekrar tekrar sınırına gelecek falan, yoksa haoqin düşmez tek başına olacak iş değil takım çalışması lazım ama takımda da biri kalmadı öle öle.Daha adamlarda 2 kola sahip şeytan var.Sürekli handikap yiyor bizimkiler yok baam yoruluyor, biri ölüyor, thornu açık tutamıyor vs vs.Tek avantajları khon ve stratejileri.
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

İş baamın kendi hücüne kalacak thorn a değil. Maddog ile vs sinde o gösterdiği son teknik thorndan değildi. Ve en son olayda etrafinda ki beyaz kelebekli aura. Zaten kendi gücünü araştırırken thorn a sen fake sin dedi. O yüzden baamın kendi gücünü göstermesi gerekiyor.
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace
Kilitli

“Tower Of God Webtoon” sayfasına dön