Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Tower of God Güncel Tartışma

Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

Ulan yine yeni karakter tanıttı
Harcayacağın karakterleri tanıtma diycem de harcamıyor da pezevenk
Artık harca lan harca diyesi geliyor insanın
Gittikçe bu karı yuri ihtimalinden dışarı çıkıyor
Ve yeteneğine gelirsek yuranın o çıkan yıldızlar sayesinde anlık shinsoo boostuyla shinsoo akışını devam ettirerek bozdu baamın felç yeteneğini.
İhtimalleri sırlarsak eğer.
Aileden gelen bir anlık shinsoo boostlama tekniği olabilir ama o yıldızların gözden çıkıp yeniden o gözde tekrar gözükmesi akla başka şeyler canlandırıyor.
O yıldızlar bir item olabilir ve onun sayesinde shinsoo desteği almıştır..
Kendisi bir yaşayan ateşlemeli silah olabilir ve ruhtan almıştır desteği ki o yıldızların aktif iken ki görünümü tıpkı ateşlemeli silah düşüncesini getiriyor. Örnek verirsek bizim baam beta ile vssinde thorn desteği almadığında durduramıyordu. Evet yaşayan ateşlemeli silah pek az ve deneyleri bitti artık ama bu karının fugla bağlantısı varsa neden olmasın dedittiriyor.

Aklıma bunlar geliyor bi daha ki bölüm de ilginç olacak. Baam bir sonra ki hamlesinde de bocalarsa iyice takımın ona inancı azalır. O yüzden riske atmayacaktır diye düşünüyorum.
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

Evet bu güzel başlığı kilitliyorum
Artık Tower of God da her hafta yeni başlık açmanın daha mantıklı olacağını düşünüyorum(uz) :)
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Seriyi can sıkıntısından ve unuttuğum için tekrar okumaya başladım. Zaten sarı zombi kadına uyuz oluyorum da, bu bizim anakarakterin hem karakteri hemde gücü çok abartı.
Herşeyi kopyala aynı güçte kullan.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Kanki aslında kopyalamıyor, gördüğü yeteneği hüpletiyor. İleride güzel bölümler var ;)
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

! yılın ardından Döndü ! Hem de 5 bölüm birden...

Hislerim;

Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Hayatta okudugum en güzel seri budur. Şu sarı orospu da ölsün yemin ediyorum çizeri gelsin ağzıma sıçsın laf etmem.

Beyler Türkçe çevirisini yapan var mı acaba güncel.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Eyvallah bro. Akıyor seri ya! Maşallah tütütü.

“Tower Of God Webtoon” sayfasına dön