Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Sizde bir Şeytan Meyvesi oluşturun!!

One Piece serisiyle ilgili sorular, paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
Kaptan Aysurat
Favori Manga: One Piece,Fairy Tail,Claymore,Naruto;Bleach,Berserk,Black Clover
Favori Anime: One Piece,Fairy Tail,Black Clover
İletişim:

Adı:Matkap matkap no mi
Tür:Paramecia
Kullanıcı Matkap İnsan olur.Kullanıcı vücudunun istediği yerini çeşit çeşit matkaba çevirebilir.Kullanıcı tüneller kazabilir.İnsanları delip geçebilir.Kullanıcı bir kolu matkap yapı suya sokabilir ve teknesini ilerletebilir ama kullanıcıyı çok fazla yorar.Standart zayıflıklara sahiptir.

Adı:Kürek Kürek no mi
Kullanıcı Kürek İnsan olur.Kullanıcı vücudunun istediği yerini çeşit çeşit küreğe çevirebilir.Kullanıcı tüneller kazabilir.Standart zayıflıklara sahiptir.

Bu yetenekler Dressrosa da olsaydı Pica bu kadar büyük engel olmazdı.Birazda gözlem hakisi Pica tırt.

Adı:Kalem Kalem no mi
Kullanıcı Kalem İnsan olur.Kullanıcı vücudunun istediği yerini çeşit çeşit kaleme çevirebilir.Kullanıcı bir kağıtta bir şey yazdığında kağıt ona dönüşür.Örneğin kağıtta kılıç yazarsa kağıt kılıca dönüşür.Etkisi 1 saat sürer.Kullanıcı bir insanın üstüne emir yazarsa kişi o emri gerçekleştirene kadar durmaz yada üstündeki yazı silinirse kişi durur.Standart zayıflıklara sahiptir.

Adı:Kırbaç kırbaç no mi
Kullanıcı Kırbaç İnsan olur.Kullanıcı vücudunun istediği yerini çeşit çeşit kırbaca çevirebilir.Kullanıcı kırbacın uzunluğunu ayarlayabilir.En güçlü tekniği ses kurşunudur.Kullanıcı havadan bir mermi yapar.Standart zayıflıklara sahiptir.

Adı:Katla katla no mi
Kullanıcı Katlayan İnsan olur.Kullanıcı canlı cansız her şeyi katlayabilir.Kullanıcı bir tek kendini katlayamaz.Kullanıcı origami tekniği ile katladığı şeyleri şekle sokabilir.Kullanıcının en güçlü tekniği ada katlamadır.Bununla bir adayı katlayabilir ama içindekilere hiç bir şey olmaz ama içindekiler dışarı çıkamaz.Kullanıcı bilincini kaybederse katladığı herşey normale döner.Standart zayıflıklara sahiptir.
Hayat denen şey bir nehirdir ve herkes büyük denize ulaşmaya çalışır.Bedenlerimiz tekne ruhlarımız Kaptandır.Bu hayatta hangi rotayı seçeceğimize bir Kaptan olarak kendimiz karar vermeliyiz.
Kullanıcı avatarı
Namarika2
Favori Manga: Fairy Tail / One Piece
Favori Anime: HSD Kenichi / One Piece / Naruto / Death Note / Attack on Titan / Yu-Gi-Oh

Kaptan Aysurat yazdı:Adı:Matkap matkap no mi
Kullanıcı Matkap İnsan olur.Kullanıcı vücudunun istediği yerini çeşit çeşit matkaba çevirebilir.Kullanıcı tüneller kazabilir.İnsanları delip geçebilir.Kullanıcı bir kolu matkap yapı suya sokabilir ve teknesini ilerletebilir ama kullanıcıyı çok fazla yorar.Standart zayıflıklara sahiptir.

Kullanıcı Kürek İnsan olur.Kullanıcı vücudunun istediği yerini çeşit çeşit küreğe çevirebilir.Kullanıcı tüneller kazabilir.Standart zayıflıklara sahiptir.

Bu yetenekler Dressrosa da olsaydı Pica bu kadar büyük engel olmazdı.Birazda gözlem hakisi Pica tırt.
İnazuma'nın Choki choki (makas makas) meyvesi olsaydı da Pica'ya karşı çok rahat kazanırlardı. Ben çok sevmiştim o meyveyi :laugh: :D
2. ve 4. meyven hariç diğerlerini sevdim. Üretici birz zekaya sahipsin. Kaç meyve ürettin burda? Ben seni baya çok gördüm :D
Resim
Kullanıcı avatarı
mushroom
Favori Manga: Naruto, One Piece, Hunter x Hunter, Noblesse, Beelzebub, Tower of God, The Gamer,
Favori Anime: Naruto, One Piece, Hunter x Hunter, Psycho Pass, Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Tokyo Ghoul, Akame Ga Kill, Terra Formars, Code Geass, Hyakka Ryouran: Samurai Girls, Hellsing (Alucard), Rurouni Kenshin, Gangsta., Bleach, One Punch Man, Noragami, Dragon Ball, Boruto, Gintama,

Namarika2 yazdı:
İnazuma'nın Choki choki (makas makas) meyvesi olsaydı da Pica'ya karşı çok rahat kazanırlardı. Ben çok sevmiştim o meyveyi :laugh: :D
2. ve 4. meyven hariç diğerlerini sevdim. Üretici birz zekaya sahipsin. Kaç meyve ürettin burda? Ben seni baya çok gördüm :D
O değil de cidden İnazuma Doffy nin iplerini kesebilir miydi acaba??

Kaptan aysurat bende , matkap ve katlama meyvelerini beğendim. OP ta karşılasabiliriz bence. Ozellikle katlama meyvesi cok movie lik duruyor.
Kullanıcı avatarı
Kaptan Aysurat
İletişim:

Namarika2 yazdı:
Kaptan Aysurat yazdı:Adı:Matkap matkap no mi

Bu konunun en çok Şeytan meyve üreticilerinden biriyim.Sen yazınca merak ettim bir sayıyım dedim Toplam=37 tane yapmışım.13.sayfadan başlıyorum.Yorumlarını beklerim.
En son Kaptan Aysurat tarafından 10 May 2015 21:27 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Hayat denen şey bir nehirdir ve herkes büyük denize ulaşmaya çalışır.Bedenlerimiz tekne ruhlarımız Kaptandır.Bu hayatta hangi rotayı seçeceğimize bir Kaptan olarak kendimiz karar vermeliyiz.
Levi<3
Favori Manga: Bleach Onepiece Naruto
Favori Anime: Bleach Onepiece Naruto

ADI:Afet Afet Meyvesi
TÜR:Paramecia
ÖZELLİKLERİ:En güçlü Paramecia türü olmasıdır.Tüm doğal afetlerin kontrolüne sahip olmasıdır.WhietBeard ın meyvesi deprem yaratabilmesi idi bunda sadece deprem değil tüm doğal afetlerin kontrolü parmağını bir şıklatmasıyla oluşuyor
SALDIRILARI:Parmağını şıklattığında anında istediği doğal afet oluşuyor sel istediğinde SEL SEL NO Mİ (japoncasını bilmediğimden sel yazdım)saldırısıyla istediğinde istediği yerde sel oluşması ve istediği şekilde kontrol etmesi.
ARTILARI:Logai tipinin bıraktığı etkiden daha fazlasını yapması örneğin bir adayı istediği gibi ters düz edebilmesi.
EKSİLERİ:Tabiki bunu dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar kullanamıyor.Belli bir mesafede(30 km çapında) olacak ve bulunduğu ortamda örneğin tsunami yaratması için belli mesafe(30 km çapında) içerisinde deniz olmalı kontrol edebilmesi için.
YİYEN:Monkey D. Dragon olabilir.
Dosya ekleri
do%C4%9Fal+afetler.gif
do%C4%9Fal+afetler.gif (20.77 KiB) 3616 kere görüntülendi
Kullanıcı avatarı
Namarika2
Favori Anime: HSD Kenichi / One Piece / Naruto / Death Note / Attack on Titan / Yu-Gi-Oh

@Kaptan Aysurat arkadaşımızın meyvelerine yorumum:
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Buraya almadığım diğer meyvelerini pek sevmedim ve/veya yazacak bir şeye gerek görmedim (Düşünün arkadaşlar daha yorum yapmadığım 9 meyvesi daha var adamın :D 37 meyvesi var mubareğin asdad :D). Bütün bu yorumları OP aleminde nasıl olurdu, uygun olur muydu, oradaki güç dengelerine veya ordaki mantığa göre kendimce yorumladım.
Resim
Kullanıcı avatarı
Kaptan Aysurat
İletişim:

Namarika2 yorumların için çok ama çok teşekkür ederim.Epeydir yazıyorum birkaç yorum dışında senin gibi adam akıllı yorum yapan yok.
Ha bu arada resim resim no minin yazılış tarihine bak ODA MEYVEYİ BENDEN ÇALMIŞ KANJURO BENİMKİNİN BİR VERSİYONUN KULLANIYOR.ODA MADEM ALICAN BİR SOR İSTE HEPSİNİ VEREYİM.BİR TEK MANGADA TEŞEKKÜR ET BAŞKA BİR ŞEY İSTEMEZ.
Namarika2 tekrar yorumların için teşekkür ederim.Şeytan meyveleri hakkında bilgi istersen bana sor.Adam akıllı araştırmasını yapmışdır.One Piece okuma sebebim şeytan meyveleri zaten.
Son bir meyve patlatıyım.

Adı:Tori tori no mi model:Fırtına Kuşu
Tür:Mistik Zoan
Kullanıcı Fırtına kuşuna dönüşmesine imkan verir.Kullanıcının fırtına oluşturmasına imkan verir.Yıldırımları kontrol edebilir ama yıldırım üretemez.Ama Yıldırım depolayabilir.Yıldırım depolama miktarı kişinin kapasitesine bağlı.Kullanıcının fırtına yapması için muhakkak gökyüzünde uçması gerekmekte ne kadar uzun süre uçarsa fırtına o kadar güçlü olur.Kullanıcının coğrafi iklime göre fırtınası değişir.Denizde yıldırımlı fırtına yapabilir,çölde sadece kum fırtınası yapar ve kutupta ise sadece kar fırtınası yapabilir.Standart zayıflıklara sahiptir.
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

http://turkce-rusca.cevirsozluk.com/571 ... C4%B1yorum Buraya girerek, çevirin meyvenizin adını. Fonetik yani alfabemize uygun çeviri yapıyor. Tek yapmanız gerek, çevirmeniz ve Fonetik olarak oku demeniz. Rusçada programlı olması gerek, Japoncaya ayarlayın.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Namarika2

@ Kaptan Aysurat Güzel meyve ama zoan tiplerde sanırım pek özellik olmuyor. Genelde güç ve hızı artırıcı, varsa da yanında 1 tane özellik veriyorlar.

Benim de alemimdeki şeytan meyvleri:
1-
► Spoiler Göster
2-
► Spoiler Göster
Şimdilik hayalim yoruldu. Biraz dinlenecek. Baştaki herif hep ot yer. Diğeri de hep çiçek yer :lol: Yani bu onların besin kaynağıdır. Öyle piskopat herifler yani. Aslında başta hepsi bir meyveydi(Çiçeklerin renkli kısımları da yaprak olduğu için[taç yapraklar]). Sonra dedim bu kadar uçmayayım. 2 ayrı meyve yaptım. Nasıl buldunuz?
Resim
Kullanıcı avatarı
Kaptan Aysurat
İletişim:

@Namarika2
Yaprak meyvesi güzel ama bence paramecia,ama kara yapraklar olmamış çok güçlü savunma kısımları parça parça olabilir.
Çiçek meyvesi güzel ama isim sıkıntı biliyorsundur.İki meyveninde neredeyse üretemeyeceği yaprak çiçek yok.
Bu arada Cam meyvesini güncelledim bir bak.

“One Piece Genel” sayfasına dön