Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Güç Kategorileri

One Piece serisiyle ilgili sorular, paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
byakusharinnegan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: naruto

Konuya göz gezdirdim de ben hiç sıralamamışım. Geç olsa da yapayım bari.

1)
Roger, whitebeard

2)
Garp, sengoku, kaidou, big mom, shanks, reyleigh, şuanki blackbeard, shiki, mihawk

3)
Akainu, aokiji, kizaru, fujitora, sabo (meyvede ustalaşırsa),
Marco, katakuri, Jack, benn beckman, shiliew (2yılda güçlendiyse), weevil(tahmin), green horn

4)
Ace, jozu, cracker, doflamingo, smoothie, vista, magellan, qinjao, gücünü görmediğimiz top 3 yonkou komutanları

5)
Luffy(G4 sayesinde), kuma, hancock(tahmin), enel, İvankov

6)
Law, kidd, hawkins, crocodile, zoro, lucci, burgess

7)
Sanji, jimbe, vergo, smoker, alt seviye yonkou komutanları (oven ve sanjiyi döven alaaddin kılıklı adam gibi) ve germa kardeşler

Yaşlı karakterlerin genç hallerini düşünerek sıraladım. Garp, shiki ve sengoku ayrı olarak 1,5. torba olabilir ama 1 ve 2 arasında seçeceksem 2'ye yakın görüyorum.

Shiliew bile korsanken magellan'ı geçtiyse amirale yakın seviyededir. Mihawk'ın en güçlü kılıç ustası olması ve çok uzun zaman önce de olmuş olsa shanksla duellolarının hala konuşuluyor olması mihawk'ı amirallerden bi üst torbaya koyar bence.

Yonkou sağ kollarını amiral seviyesi görmesem de diğer komutanlarla aralarındaki fark daha büyük gibi duruyor. Seviyelerini amiral torbasına daha yakın bulduğumdan oraya koydum.
Kullanıcı avatarı
Luffysan
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Düzenleyip daha geniş versiyonunu yaptım aşağıdaki mesajda.
En son Luffysan tarafından 14 Tem 2019 12:04 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Luffysan
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Top şeklinde alırsak ve Güncel hallerine göre ise şu şekilde olur ;

Top 10 ( Sırasız )
► Spoiler Göster
Top 24 ( Sırasız )
► Spoiler Göster

Top 37 ( Sırasız )
► Spoiler Göster
Top 59 ( Sırasız )
► Spoiler Göster
Top 89 ( Sırasız )
► Spoiler Göster
Top 127 ( Sırasız )
► Spoiler Göster

Top 140 ( Sırasız )
► Spoiler Göster

Tayfayı eklemeden bu şekilde olurdu, genel bir sıralama yapmak çok zor Op'ta ama '' Top '' şeklinde düşünürsek 3 aşağı 5 yukarı böyle düşünüyorum. Tabiki daha karakterler eklenecek, o zaman güncellerim. ( Hepsinin 2 yıl sonraki hallerini düşünerek yaptım bu '' Top '' sıralamasını tabiki )

“One Piece Genel” sayfasına dön