Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Süpernovalar Güç Sıralaması(2 yıl öncesi )

One Piece serisiyle ilgili sorular, paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
Quasar
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Fullmetal Alchemist Brotherhood

Konu Dışı
Bunu benden duymanız ironik ama sakin olun.
Resim
Kullanıcı avatarı
Croco-San
Favori Manga: O.Piece
Favori Anime: O.Piece

Law>Kidd>Zoro>Luffy>X Drake>Hawkins>Urouge>Apoo>Bege>Bonney
killeri hangi sıraya koyacağımı bilemedim
[wave=blue]Sir Crocodile[/wave]
King Of Sands...
Resim
Kullanıcı avatarı
TrafalgarLuffy
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Croco-San yazdı:Law>Kidd>Zoro>Luffy>X Drake>Hawkins>Urouge>Apoo>Bege>Bonney
Zoro Luffy'den güçlü dediğinden trollük yaptığını düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
Croco-San

TrafalgarLuffy yazdı:
kardeş nickinde luffy var zaten luffyin fanısın belli.Tarafsız bak bi zoro tam bir gizli kaptan.Soğukkanlılığı olsun ciddiyeti cesareti olsun luffy gibi gevşek haraketleri yok adam savaşının her anında ciddi ve hatırlatırım kılıç lastiği keser zoronun luffyi yenmesi için ihtiyacı olan tek şey hakili bir shisi sonson veya o kakuyu yendiği teknik
not:zoro tek atar demedim zoro dediğim şeyi yaparsa luffy bayağı bir hasar alır demek istedim
King Of Sands...
Resim
Kullanıcı avatarı
TrafalgarLuffy
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Croco-San yazdı:
TrafalgarLuffy yazdı:
kardeş nickinde luffy var zaten luffyin fanısın belli.Tarafsız bak bi zoro tam bir gizli kaptan.Soğukkanlılığı olsun ciddiyeti cesareti olsun luffy gibi gevşek haraketleri yok adam savaşının her anında ciddi ve hatırlatırım kılıç lastiği keser zoronun luffyi yenmesi için ihtiyacı olan tek şey hakili bir shisi sonson veya o kakuyu yendiği teknik
not:zoro tek atar demedim zoro dediğim şeyi yaparsa luffy bayağı bir hasar alır demek istedim

Luffy fanı değilim. Zoro güçsüz de demedim. Burda güç farkından bahsediyoruz. Bir kılıç ustasıyla saf güç kullanıcısının dövüşmesi absürddür, mantıksızdır, adil değildir. Zoro Luffy'nin bir nevi tamamlayıcısıdır. Saldırı gücü olarak Luffy kesinlikle Zoro'dan üstün ancak kılıç ustası değil ve Zoro ile birlikte dövüşmesi gerek. Zoro Luffy'den güçlü demek hatadır. Korsanlar Kralı olacak adamın tayfasında kendisinden güçlü adam olması daha da absürd bir durumdur. Bu tartışma yeterince anlamsız dövüş gücü konumuz Zaten Luffy birkaç kez Zoro'nun yenemediği adamları yenmişti
Kullanıcı avatarı
Croco-San

kardeş luffy mr1i ohmu alabilirmiydi arabastada skiypiada? ? tamam luffy saldırı gücünde az bir farkla zorodan iyi fakat dayanıklılıkta BARİZ zoro üstün.Örnek:mr1 ile olan vssi.Adam zoroya bina kesen binaları dilim dilim yapan saldırılar yaptı sonuç zoro dimdik ayakta ve bitirici vuruşu yapabildi.O saldırılara luffy maruz kalsa ölebilirdi.Luffyin kk olmasına daha çoooooooooooooooook var.luffy önce smokeri yenebilsin koramiralleri devirebilsin de sonra bakarız kk olup olmayacağına.
King Of Sands...
Resim
nara_fkd
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Ano Hana - Gintama - Slam Dunk

Croco-San yazdı:kardeş luffy mr1i ohmu alabilirmiydi arabastada skiypiada? ? tamam luffy saldırı gücünde az bir farkla zorodan iyi fakat dayanıklılıkta BARİZ zoro üstün.Örnek:mr1 ile olan vssi.Adam zoroya bina kesen binaları dilim dilim yapan saldırılar yaptı sonuç zoro dimdik ayakta ve bitirici vuruşu yapabildi.O saldırılara luffy maruz kalsa ölebilirdi.Luffyin kk olmasına daha çoooooooooooooooook var.luffy önce smokeri yenebilsin koramiralleri devirebilsin de sonra bakarız kk olup olmayacağına.
Direkt olarak kılıç ustasıyla saf gücü(haki dahil) karşılaştırmak kadar saçma vir şey olamaz. Sen bide gitmişin tek vs üstünden zoro'nun dayanıklılığı daha iyi demissin. Daha o arc'ta croco'nun luffy'yi nasıl dövdüğünü unuttun mu? Sen hala zoro>luffy diyorsan sakin olup ona göre bir değerlendirme yapmanı öneririm. Zira senin mantıkla gidersek, mesele mihawk>wb' ye bile gidebilir
Kullanıcı avatarı
Croco-San

luffy zorodan daha dayanıklı diyen luffy fanları seriyi baştan izlesin neyse fan fandır objektif düşünemez arkadaşlar konuyu dağıtmayalım size diyeceğim tek şey seriyi tekrar izleyin
King Of Sands...
Resim
Kullanıcı avatarı
Croco-San

nara_fkd yazdı:
Croco-San yazdı:kardeş luffy mr1i ohmu alabilirmiydi arabastada skiypiada? ? tamam luffy saldırı gücünde az bir farkla zorodan iyi fakat dayanıklılıkta BARİZ zoro üstün.Örnek:mr1 ile olan vssi.Adam zoroya bina kesen binaları dilim dilim yapan saldırılar yaptı sonuç zoro dimdik ayakta ve bitirici vuruşu yapabildi.O saldırılara luffy maruz kalsa ölebilirdi.Luffyin kk olmasına daha çoooooooooooooooook var.luffy önce smokeri yenebilsin koramiralleri devirebilsin de sonra bakarız kk olup olmayacağına.
Sen bide gitmişin tek vs üstünden zoro'nun dayanıklılığı daha iyi demissin.
zoronun ursus shocka kafa attığını,kakunun rankyayku yağmuruna dayandığını,mr5in bombasına dayanıp üstüne oni giri çektiğini nasıl unuttun?daha çook örnek var
King Of Sands...
Resim
nara_fkd
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Ano Hana - Gintama - Slam Dunk

Mal zoro! Kendinden daha güçsüz, daha dayanıksız adama kaptan diyor. Hemen gidip korsanlar krali olmali, çünkü çooook dayanıklı, çünkü croco'nun adamı mr1'i, lucci'nin adamı kaku'yu postaladı. Luffy croco'yu, lucci'yi nasıl yendi önemli değil zira aslında onlar bilerek yenildi luffy'ye

“One Piece Genel” sayfasına dön