Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Süpernovalar Güç Sıralaması(2 yıl öncesi )

One Piece serisiyle ilgili sorular, paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Tector
Favori Anime: --

Evet shichibukailerinkini tartıştık acaba 2 yıl önce Sabondy Park'a gelen 11 süpernova arasındaki sıralamanız nasıl az çok hepsinin yetenekleri gördük malum: Resim Kendi sıralamam:

1.Eustass Kid
2.Monkey D.Luffy
3.Trafalgar Law
4.X-Drake
5.Roronoa Zoro
6.Apoo
7.Basil Hawkins
8.Urouge
9.Killer
10.Capone Gang Bege
11.Booney

İsteyenler görüş olarak 2 yıl sonrası içinde sıralama yapabilir sadece gönlünden geçen sıralamayı yani. :kiss:
Kullanıcı avatarı
Buggy
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

1- Apoo ( Kizaru'ya küçük miktarda olsa Giderini yapmıştır, diğerleri onu bile yapamadı)
2- Luffy ( 2 Schibukai üstüne Enies Lobby'i yıktı, onuda geçtim İmpel Down'u da kızıştırdı)
3- Law ( İki yıl öncede iki yıl sonrada Kid'e göre daha zeki ve daha güçlü olduğunu düşündüğüm için)
4- Kid ( Güçlüydü ama bu işler sadece Sivilleri öldürmeyle olmuyor)
5- Basil Hawkins ( Belki Kid'ten iyiydi bilemeyiz ama iki yıl öncesi Kid'ten daha zayıf gibi göründü)
6- X- Drake ( İki sene önce Tuğamiral seviyesinde bir adam, Px ye sağlam vuruşlar yapıyordu)
7- Urouge( Kaslanmış Formu Px pataklıyor)
8- Roronoa Zoro
9- Killer
10- Bonney ve Capone Bege ( Bu ikisi birbirlerine hemen hemen denktir)

İki yıl önceki sıralamamı yazdım İki sene sonrakini yazayım ( Bazıları tahminlerden ibaret tabiki)

1- Luffy

2- Basil Hawkins ( Bu adam 2 yıl aradan sonra meyve yeteneğini çok pis geliştirmiştir, üstüne birde Hakiyi kapmışsa 2.liği hak eder diye düşünüyorum )

3- Law ( Gördüğümüz gibi Haki Ustası Vergo'ya tek attı, Room içinde hemen hemen yenilmez olduğunu gösterdi)

4- Kid ve Apoo ( Kid, İki sene önce çılgın bir çaylaktı, iki sene sonra öyledir, bu adam bence Geleceğin Shiki'si konumunda bu yüzden diğerlerinden geri yapıyorum, Kibirli biri olduğu için sırf, Zeka konusundada Basil ve Law'dan baya baya geride diye düşünüyorum. Apoo'ya gelince iki sene önce Kizaru'ya giderini yapmış tek süper novadır, iki sene sonra manga sayfasında Kid ve Apoo'yu birbirleriyle atışırken gördük, bence o sayfa boşuna çizilmedi Kid ve Apoo sakinliğini koruyamayan iki çılgın çaylak denkler diye düşünüyorum )

5- X-Drake ( Şuan Koramiral seviyesinde vardır heralde)

6- Roronoa Zoro ve ya Urouge ( Urouge iki sene önce kaslanmış haliyle Px ile baş edebiliyordu, yani iki sene önce Zoro'dan üstündü bence ama şuan Zoro'nun tam gücünü görmedik İman gücü gibi farkörlerde var sonuçta, ama genel olarak bu ikisi arasında çok az fark vardır diye düşünüyorum, Zoro'da malum baya gelişti )

7- Killer
8- Capone Bege ve Bonney ( Capone yanlış hatırlamıyorsam iki sene önce Bir deliğin içine doğru sürükleniyordu tayfasıyla, Bonney ise yeni dünyada Akaiunu tarafından avlanmıştı. Ama iki sene sonra Bonney'i serbest olarak görüyoruz, bir şekilde korsanlığını sürdürüyor muhtemelen. Capone'ye gelince henüz gösterilmedi, meyve yeteneği iki sene önce garip bir yetenekti ( Ama kendi gücü hakkında bilgi sahibi olmayanlar için tehlikeli bir meyve olarak düşünüyorum ) Yani bu iki karakteride hiçe saymıyorum, bir yerlerde Rolleri mevcuttur
En son Buggy tarafından 11 Haz 2013 14:07 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
mert0190
Favori Manga: One piece
Favori Anime: One piece

2 yıl sonraki sıralamam:
1. Luffy (Gerek haki gerek meyve geliştirmeleri sayesinde 1 numara olacagını düşünüyorum.)
2. Basil Hawkins(Meyvesinin mistik zoan olacagını düşünüyorum kendisi bir voodoo büyüsü güçlerine sahiptir meyveden kaynaklanan bu meyvenin daha da gelişecegine inandıgım için 2. sırada çok fazla bir alana sahiptir voodoo)
3. Law (Meyvesini geliştirmiş ve zekasının da ileri düzeyde oldugunu düşündügüm için 3. sıra)
4.Apoo( Müzik tehlikeli bir silahtır :) )
5. Zoro(Tehlikeli bir kılıç ustası hakiyide geliştirirse karşı koyan az olur)
6.Kid
7.X- Drake
8.Urouge
9Killer
10.Capone Bege
Kullanıcı avatarı
Lazurii
Favori Manga: One Piece, Naruto, Beelzebub
Favori Anime: One Piece, FMA, Death Note

1. Law
2. Kid
3. Luffy
4. Hawkins
5. X-Drake
6. Apoo
7. Killer
8. Zoro
9. Bonney
10. Capone
11. Urouge

2 yıl öncesi ve ya sonrası farketmiyor en güçlüsü açık ara farkla Law. Adamın gücünü tam olarak kavrayamayan nanayı yer.
Kullanıcı avatarı
Yegt-Sama
Favori Manga: Veritas, One Piece, Beelzebub, Gantz, Berserk, Death Note,Vagabond
Favori Anime: One Piece, FMAB, Code Geas, Death Note. Bleach,Naruto, Steins Gate, Cowboy Bebop, Fate Zero

2 yıl öncesi;
Kid=gücünü çok iyi kulanıyor.
Luffy=meyve gücünün doruklarındaydı.
Law=2 yıl sonra 1. olsada,2 yıl önce pasiftaya bir şey yapamıyordu.
Hawkins=Bu adamın gücü tam olarak beli olmasa da,akılıca kulanırsa rakibini zarar olmadan yorabilir.
Gerisi aynı
2 yıl sonrası;
Law=Meyve gücünün sınırlarını görmesekte,law ile daha önce kapışmamışsan karşısında şansın pek yok.
Luffy=1. seçerdim ama hala dikatsiz davranışlara sahip. Hakisi sağlam ve meyve gücünü çok iyi kontrol ediyor.
Hawkins=Adam 2 yılda haki öğrenmiştir mutlaka.
Kid=2 yıl önce işe şu an nedense aynı geliyor yanlız kafamdaki gibi haki kulanıyorsa 1. budur.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
xcage55
Favori Manga: One Piece, Bleach, Blood and Steel, Berserk, Gantz, Toriko, Beelzebub. The Breaker, Noblesse, Shoukoku No Altair
Favori Anime: One Piece, Dead Note, Guilty Crown, Helsing, Code Geass, Shingeki no Kyojin

1)Kid
2)Luffy
3)Law
4)Zoro
5)Hawkins
6)X-Drake
7)Killer
8)Apoo
9)Bonney
10)Capone
11)Urouge
Resim
Kullanıcı avatarı
equando
Yıldız Tanrısı
Yıldız Tanrısı
Favori Manga: .
Favori Anime: .

Bu Kidd ne yaptı ki ben anlamadım.En güçlü süpernova değildir.

1 Luffy
2 Law
3 Hawkins
4 Kid
5 xDrake
6 Zoro
7 Killer
8 Apoo
9 Bonney
10 Capone
11 Urouge
Kullanıcı avatarı
Buggy
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Apoo çok küçümseniyor asıl. Bence En güçlü Süpernova olmaya aday birisi kendisi. Meyve yeteneğinin müthiş birşey olduğu belli. Üstüne Haki geliştirmişse ( Süpernovaların hepsi Hakiyi uyandırmıştır bence, bir kaç tanesi hariç)

Kid ve Zoro şuan abartılıyor. Tabi gerçek güçlerini görmedik henüz ama öyle çok yüksek seviye bir güç bekliyorlar. One Piece de bu işler öyle gitmiyor ama. Gerçek potansiyellerini gösteremiyorlar bazen hemencecik kaybedebiliyorlar.
Kullanıcı avatarı
PocketnoCoin
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: One Piece, Bleach, Ao no Exorcist, Sword Art Online, Sailor Moon, Bibble Black,
Captain Tsubasa
İletişim:

1.Scracthman Apoo
2.Monkey D.Luffy
3.Trafalgar Law
4.Eustass Kidd
5.Roronoa Zoro
6.Hawkins
7.X-Drake
8.Urouge
9.Killer
10.Capone Gang Bege
11.Booney
There are too many enemies within my dream

Resim
Kullanıcı avatarı
Yegt-Sama
Favori Manga: Veritas, One Piece, Beelzebub, Gantz, Berserk, Death Note,Vagabond
Favori Anime: One Piece, FMAB, Code Geas, Death Note. Bleach,Naruto, Steins Gate, Cowboy Bebop, Fate Zero

equando yazdı:Bu Kidd ne yaptı ki ben anlamadım.En güçlü süpernova değildir.

1 Luffy
2 Law
3 Hawkins
4 Kid
5 xDrake
6 Zoro
7 Killer
8 Apoo
9 Bonney
10 Capone
11 Urouge
En güçlüsü değil ama haki ile o meyvenin uyumunu bir düşün derim. Sağlam bir hakiyle of of.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster

“One Piece Genel” sayfasına dön