Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Karasakal'ın 2. Meyvesi Ve Tayfaya Meyve Toplaması Teori

One Piece serisiyle ilgili sorular, paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
Bragollach
Favori Manga: The Breaker, The Breaker NW, One Piece, Naruto, Bleach, Fairy Tail, History Strongest Kenichi, Beelzebub,Kuroko No Basuke, Sun Ken Rock, Veritas
Favori Anime: Sword Art Online

Öncelikle merhaba.

Hepimizin bildigi gibi op evrenince 2 meyve kullanıcısı olarak sadece BB var. Forumu bayadır takip ediyorum ve çoğunlukla D. konusu dönüyordu. Simdi gelelim ikinci meyveyi alma olayına.

BB'nin meyve özelliği diger meyve kullanıcı bedenlerini kendisine cekebiliyor.
http://www.turkcraft.com/One_Piece/441/12

Bunun yanında oluşturduğu kara deligin içine deligin ustunde olan herşeyi içine çektiginide gördük.
http://www.turkcraft.com/One_Piece/441/4

Şimdi gelelim teori kısmına.BB Meyve kullanıcılarını ve oluşturdugu delik içindeki herşeyi içine çekebiliyor ve bunları istediği zaman tekrar dışarı çıkartabiliyor. İkinci meyve kullanma olayını tamamen meyve gücüne baglıyorum ben. Meyve kullanıcısı bedenlerini çekebiliyor ise belli bir zaman olursa meyveyide ölü bir bedenden cıkartabilir. Ve asıl olaya geliyoruz. Bana göre WB nin meyvesini almak için kendi bedeninin sag kısmındaki meyve gücünü iptal ederek vücudunun sag kısmını açık bıraktı bu sayede WB'nin meyvesini sag eline alabildi.

Gelelim Tayfası için meyve konusuna.

Oluşturduğu Karadeligin içine çektiklerini tekrar dşarı cıkartabiliyor öldürdükleri meyve kullanıcılarının meyve güclerini Karadeligin içine çekerek ufak bir işlem sonrası tayfasındakilere dagıtıyor olabilir.

İlk teorim olduğu için tam toplayamadım galiba konuyu benzeri bir konu acılmış ise kusuruma bakmayın.

Konuyu tam toplayamadıgımı biliyorum :D
Gol D. Roger
Favori Anime: korsanfan : AntiNewEra

► Spoiler Göster
En son Gol D. Roger tarafından 02 Şub 2018 21:23 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Güzel teori panito zaten bi elinde birini diğer elinde diğer meyveyi kullanıyor tutabilitesi var.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Bragollach
Favori Manga: The Breaker, The Breaker NW, One Piece, Naruto, Bleach, Fairy Tail, History Strongest Kenichi, Beelzebub,Kuroko No Basuke, Sun Ken Rock, Veritas

Hoşbulduk.Teşekkürler ilk konu ve ilk teori olduğu için tam toplayamamışım gibi tekrar kusuruma bakmayın.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

one-piece-genel/seytan-meyvesi-ve-karan ... t4850.html
Panpa neredeyse aynı düşünerek teorileri yazmışız, yalnız şu cümle çok önemli.
"Bana göre WB nin meyvesini almak için kendi bedeninin sag kısmındaki meyve gücünü iptal ederek vücudunun sag kısmını açık bıraktı bu sayede WB'nin meyvesini sag eline alabildi."
Bu çok güzel bir düşünce, doğru olur mu bilmiyorum ama doğruysa eğer Karasakal'ın vücudu kullanım açısından en fazla 4 5 meyveyi kaldırabilir, fazlasını barındırırsa kullanması çok zor olur gerçekten. Tuttum teorini. :)

@Gol D. Roger
Adam tanıttı zaten kendisini, görmemişsin. :D
ding-dong/merhaba-manga-ve-anime-severl ... t6736.html
Edit: Teori konusu tanışma konusundan önce açılmış yeni fark ettim. Kusura bakma Kaan. :lol:
Kullanıcı avatarı
Bragollach

ugur_tatli yazdı: Bu çok güzel bir düşünce, doğru olur mu bilmiyorum ama doğruysa eğer Karasakal'ın vücudu kullanım açısından en fazla 4 5 meyveyi kaldırabilir, fazlasını barındırırsa kullanması çok zor olur gerçekten. Tuttum teorini. :)
İlk başta bende öyle düşündüm.Yalnız BB'nin meyve gücüne ne kadar güvendigini biliyoruz. 3. veya 4. bir meyve olmaz gibime geliyor. Düşünsenize BB'nin kafası yılan,sağ ayağı goril,sol ayağı dinazor. Yapmaz yani öyle bir şey olursa eğer okumayı bırakırım şahsen :D
Kullanıcı avatarı
Monkey D. Yiğit
Favori Manga: One Piece Death Note Beelzebub
Favori Anime: One Piece Gintama HunterXHunter

oda birşeyin bogunu çıkartmaz diye düşünüyorum benimde aklımdan aynı şey geçti aynı zamanda daha karanlık gücünü tam göstermedi diye düşünüyorum ayrıca bir meyvenin kişi ölür ölmez çıktığını veya ne zaman çıktığı hakında tam bilgim yok benim orası hakında pek teori kurgulamadım açıkçası bilgi eksikliğim var diye düşünüyorum
Resim
Eleutherios
Favori Manga: Naruto - Bleach - One Piece
Favori Anime: Naruto - Bleach - One Piece - Death Note - Hellsing - Shingeki no Kyojin - Beelzebub - Sword Art Online - Hunter X Hunter 2011 -

Mantıklı aslındada ben o 2. meyve yemesini meyvesine bağlamıyorum büyük ihtimal bedeni farklı bir yapıya sahip.
[thumbnail]http://www.hizliresimyukle.com/images/2 ... BFD.th.jpg[/thumbnail]
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Bragollach

Eleutherios yazdı:Mantıklı aslındada ben o 2. meyve yemesini meyvesine bağlamıyorum büyük ihtimal bedeni farklı bir yapıya sahip.
Evet forumda çogu kişi öyle düşünüyor.Bazıları çift kişilikli,bazıları ise bir D. oldugu için alabildigini savunuyor. Ama D. ile alakalı olsaydı. Garp,Dragon,Luffy bunlarda 2. meyve alabilirdi,ki şeytan meyvesinin ne kadar zor bulundugunuda az çok biliyoruz.Her D. olanda çift meyve gorseydik boku cıkardı. Çift kişilikli oluşuyla ilgili bir anti teorim var ama açıkcası konusunu açmak için yeterli vaktım yok ve tam toplayamadım konuyu.
Gol D. Roger
Favori Anime: korsanfan : AntiNewEra

► Spoiler Göster
En son Gol D. Roger tarafından 02 Şub 2018 21:34 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

“One Piece Genel” sayfasına dön