Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece Teorileri

One Piece serisiyle ilgili sorular, paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
cheatturka
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

oZzIiI yazdı: 03 May 2017 13:21 Law'ın meyve gücü açıklandığı anda herkes bunu Luffy için bir zamanda kullanacağını düşündü. Ve bu olacak gibi zaten. Ve olduğu zaman ben bu seriyi bırakacağım.
Bana göre Gorosei'de ölümsüz. Robin'in küçüklüğündeki ve 20 sene sonraki beşlinin aynı olması bence bir gösterge. Yani dünyada bu güce sahip olan kişiler karşımıza çıkıcaktır. Belki Kaido da bunlardan biridir bilemiyorum. Nihai savaş geldiğinde Mariejois'te oturup sonucu bekliceklerini hiç sanmıyorum. Luffy ölümsüz olmasa da Law'ın bir şekilde bu ölümsüzlüğü tersine çeviricek, onları ölümlü kılabilecek bir güce sahip olması gerektiğini düşünüyorum.
Sae
Favori Manga: -
Favori Anime: -

oZzIiI yazdı: 03 May 2017 13:21 Law'ın meyve gücü açıklandığı anda herkes bunu Luffy için bir zamanda kullanacağını düşündü. Ve bu olacak gibi zaten. Ve olduğu zaman ben bu seriyi bırakacağım.
Luffy'nin ölmesi lazım. Şuana kadar serinin izlediği yol Luffy için özgür, bol maceralı ve kısa bir ömür sunuyor. Korsanlar Kralı da böyle bir hayata sahipti.

Bana göre Law bunu Luffy e teklif edecek ama kabul etmeyecek.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Law teklif edecek, Luffy kabul etmeyecek kısmına katılıyorum. Amaa, belki böyle Luffy'e ölümsüzlük vermek yerine Luffy ağır yaralı durumdayken meyvesinin gücünü kullanıp Luffy'i iyileştirip ölebilir. Luffy ölümsüzlük almaz, sadece ölmekten kurtulur. Yoksa yaşlanmamazlık alması serinin mantığına ters. Diğer tayfa üyeleri ölüp bir Luffy'mi kalacak?
Kullanıcı avatarı
WhiteMoustache
Favori Manga: Naruto, One Piece.
Favori Anime: Naruto, One Piece.

Teori; Bence One Piece bulunacak ve pek çok adanın birleşimi bir şey olacak. Daha doğrusu; Bu birleşmeyi bizzat bizim tayfa yapacak. Bu sayede One Piece bulunacak falan.
Resim

Fan Kulübler
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Film o. @WM
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim
Gol D. Roger
Favori Anime: korsanfan : AntiNewEra

► Spoiler Göster
En son Gol D. Roger tarafından 07 Şub 2018 22:57 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

@Roger,

Zoro'nun Ashura olayı daha çok haki ile alakalı bişiy çıkabilir, Kral Haki'ye bağlar Oda orayı %100000.

Katakuri ise daha meyvesini uyandırmadı diye biliyorum.

Dragon'un olayı ile ilgili ipucumuz var aslında. Hatırlarsan Doflamingo'da şimşeklerin çakmasına, yıldırımların düşmesine neden olmuştu kanı kaynadığında. Dragon ise onu büyük ihtimal 3-5 tık ileri taşımış.(Edit: Kral haki ile tabii ki.)
En son Outlaw tarafından 08 Eki 2017 01:01 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
Gol D. Roger
Favori Anime: korsanfan : AntiNewEra

► Spoiler Göster
En son Gol D. Roger tarafından 07 Şub 2018 22:57 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Dragon %95 Rüzgâr meyvesi yedi. Sanji'de inşallah tahmin ettiğim gibi olmaz yani artık güç açısından geri plânda kalacak gibi geldi P.Up'ı bile aşçılık ile ilgili herifin. Zoro'nun en fazla bir tık altı olan adam artık zor rakip olur. Zoro bence de hakiye bağlanacak gibi, hatta Kral Hakisi gizli bir gücü uyandırırsa şaşırmam yada bir nevi titan özelliği verirse sürpriz olmaz. Özellikle Shanks'ın hakisi ile zaman akışını yavaşlata bilmesi mümkün görünüyor, Kaidou ile savaşırken bir anda MF'de bitmesi ve Coby'i kurtardığı sahnede aniden ortaya çıkması gibi.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

O Ashura kısmı bence beklediğinzin aksine es geçilir. Bayaa bayaa Zoro'nun ruhunun yarattığı hissin şekil alması diye tanımlanabilir. Olmadı kral hakiye bağlanır. :lol:

“One Piece Genel” sayfasına dön