Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece Genel Tartışma (Spoiler İçerir)

One Piece serisiyle ilgili sorular, paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
Naruto-Bijuu
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto

Arkadaşlar bir detay buldum. Animede Moria, Jinbe'den aldığı tek saldırıda yere yıkılıp yenilmiş olarak gösterildi. Ama gerçeği öyle değil mangada.

Bakınız ;

Jinbe, Moria'ya Bölüm 559'da vuruyor , Moria'da herhangi bir yıkılma yok, sadece saldırıyı alıyor o kadar.
► Spoiler Göster
3 bölüm sonra Bölüm 562'de Moria, Curiel'in karşısında olarak gösteriliyor ve capcanlı bir şekilde.

► Spoiler Göster
Demem o ki Moria tek falan yememiş Jinbe'den, savaş boyunca dimdik hayatta.

Millette anime bakıp tek yedi falan diyordu sürekli, benimde aklımda hep öyle kalmıştı, ama mangaya bakınca alakasız.
En son Naruto-Bijuu tarafından 31 Oca 2018 01:16 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

@Naruto-Bijuu
Ilginc detay, yine de Moria icine girdigi utanctan cikamaz gibime geliyor bu saatten sonra. Dof ve Pacifistalar baya rezil ettiler.
Kullanıcı avatarı
Naruto-Bijuu

Bu arctan sonra eski karakterleri göreceğiz gibime geliyor. Wano öncesi olduğu için bir ön hazırlık olabilir.

Wano'da boss ile Zoro savaşacak ( Shogun ile ) . Bir defada boss u Zoro indirsin zaten değişiklik olur.
En son ugur_tatli tarafından 01 Şub 2018 18:59 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Mesaj taşındı
Kullanıcı avatarı
Naruto-Bijuu

ugur_tatli yazdı: 30 Oca 2018 22:01 @Naruto-Bijuu
Ilginc detay, yine de Moria icine girdigi utanctan cikamaz gibime geliyor bu saatten sonra. Dof ve Pacifistalar baya rezil ettiler.
Aslında çokta şaşırılacak bir durum değil. Herif ne olursa olsun bir schibukai idi, hasarsız rahat bir şekilde dimdik ayakta durması tuhaf gelmedi bana. Zira bu adam 100 gölge yemiş Monster Luffy'den saldırılar almasına rağmen ayağa kalkıp savaşmış birisi. Thrillar bark ta o kadar saldırı almasına rağmen sürekli ayağa kalkmıştı. Jinbe'den tek yememesi normal olanı yani aslen. Dof ve Pasifistalara gelince, ne yapsın adam Doflamingo çok güçlü birisi, o varken birşey yapamazdı zaten. Yinede elinden kurtulup kaçmış bir şekilde. Kaido arc ında Luffy'e gölge yedirir artık bir sürü, Luffy'de g4+ Gölgelerin gücüyle Kaido'yu indirir :lol:
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Luffy Kaido'yu indirsin, hiç bir lafım yok. Ama gölgeyle filan olursa çok sikko olur. Bileğinin hakkıyla ağzına vura vura indirsin.
Resim
Kullanıcı avatarı
Naruto-Bijuu

Manga hep sikko ilerledi zaten. Şuana kadar Lucci'de dahil hep bir avantaj dezavantaj olayıyla yenerek ilerledi. Lucci'de silahlanma yoktu, Luffy'de lastik olduğu için saldırıları ekarte etti, lastik püskürttü yumruklarını tekmelerini. Moria adayı yardı resmen, Luffy'de hiç kan bile akmadı, sırf Luffy denen troll ballının yüzünden bu adamların gücünü net anlayamadık olayda bu. Enel olayı zaten ortada , tartışmamamız gereken kişiye girmiyorum bile.

Moria'ya artı olarak 100 gölge yiyip işini bitirir gibi birşey olmuştu. Moria'yı bile yardımla şunla bunla yendi. Doflamingo'ya 10 dk dinlenmek zorunda kalıp tekrar g4'e geçip yendi. Kaido'dada aynı durum olabilir bence, pek bir değişiklik olacağını sanmam. Balla şansla korsanlar kralı olacak Luffy. Ben bir tek Teach karşılaşmasında yardımsız yeneceğini düşünüyorum, o da final yonkou boss olacağı için diye düşünüyorum. Artık gear 5 mi gelir daha ötesi mi gelir bir şekilde indirecektir.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

@Naruto-bijuu

Ya zaten tüm dövüşlerde irili ufaklı yardımlar aldı da, direk gölge gücüyle yenmek ya da gölgelerden yardım almak bunların biraz ötesinde oluyor bence. Kaido dövüşü uzun zamandır bekleniyor, o sebeple bu diğerlerinden biraz farklı.
Resim
Gol D. Roger
Favori Anime: korsanfan : AntiNewEra

► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Olum şimdi Balık Adam arcını izliyodumda biz Puding'in 3 gözlü halini taa ebesinin şeyinde görmüşüz zaten yahu bilmiyordum bunu. :D Ayrıca buradaki tepkisinden kötü bir kişiliğe sahip olduğuda belli oluyor zaten. Benim gibi hatırlamayanlar varsa 1:03-1:10 arası.
https://www.youtube.com/watch?v=dOANOYwbg5s
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

@_[Emre]_
Pudding'i ilk gordugumuzde wca sirasinda emin degildik o 3 gozlu kiz olup olmadigina. Baya tartisildi ama.

“One Piece Genel” sayfasına dön