Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Katakuri vs Kara Sakal Korsanları

One Piece serisiyle ilgili sorular, paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Güzel bir fan çalışması.

https://www.youtube.com/watch?v=ttGjmZzxXgA
En son _[Emre]_ tarafından 10 May 2019 23:31 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
İt@chi_Uchih@_27
Favori Manga: Naruto - One Piece - Death Note - One Punch Man - Gintama
Favori Anime: Naruto - Naruto Shippuden - One Piece - Death Note - Gintama - Hunter x Hunter - Shingeki No kyojin

Böyle bir vs görmemiz olası değil lakin yine de olsaydı çok ilginç bir mücadele olurdu. Big mom şu anda kek adasında değil ve en güçlü evlatlarından bazılarını da yanında götürdü. şu anda kek adasına saldırı olsa büyük kayıp verirler muhtemelen. Karasakal kek adasına giderse poneglifler için gidebilir. o da kopyasını çıkartabilir ve yonkouların ve denizcilerin büyük mücadelesi başlayabilir.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Video kaldırılmış. Yeni link koydum.
Kullanıcı avatarı
İt@chi_Uchih@_27
Favori Anime: Naruto - Naruto Shippuden - One Piece - Death Note - Gintama - Hunter x Hunter - Shingeki No kyojin

_[Emre]_ yazdı: 10 May 2019 23:30 Video kaldırılmış. Yeni link koydum.
Bunu daha önce de izlemiştim, tekrar yenilediğin için teşekkürler. Kara Sakalın buraya saldıracağını düşünmüyorum. Gereksiz kayıplardan kaçınacaktır Teach. Ponegliflerin peşinde olsa bile Luffy ve tayfasının Big Mom'a saldırma sebebinin poneglifler olduğunu düşünür zeki karakter sonuçta. Luffy'ye saldırıp Nico Robin'i ele geçirmek isteyebilir bence. Lakin böyle bir mücadele olsa zevkli olabilirdi.
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Videoyu izlemedim. Burgess'i vb Katakuri zorlanmadan yener ancak Shiryuu büyük ihtimalle kendisini tek başına yenecektir. BB sağ kolu > Big Mom sağ kolu olmalı.
Kullanıcı avatarı
İt@chi_Uchih@_27

Anka24 yazdı: 04 Haz 2019 11:52 Videoyu izlemedim. Burgess'i vb Katakuri zorlanmadan yener ancak Shiryuu büyük ihtimalle kendisini tek başına yenecektir. BB sağ kolu > Big Mom sağ kolu olmalı.
Burada bir saçma durum var. Normalde 1. Takım Kaptanları Yonkouların yancısıdır. Mesela Kaido - King ya da Shanks - Ben Beckman , Luffy - Zoro , Big Mom - Katakuri gibi. Lakin Blackbeard'ın 1. Takım Kaptanı Burgess iken herkes 2. Takım Kaptanı Shiryuu'yu öne çıkarıyor.
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

İt@chi_Uchih@_27 yazdı: 04 Haz 2019 22:19
Anka24 yazdı: 04 Haz 2019 11:52 Videoyu izlemedim. Burgess'i vb Katakuri zorlanmadan yener ancak Shiryuu büyük ihtimalle kendisini tek başına yenecektir. BB sağ kolu > Big Mom sağ kolu olmalı.
Burada bir saçma durum var. Normalde 1. Takım Kaptanları Yonkouların yancısıdır. Mesela Kaido - King ya da Shanks - Ben Beckman , Luffy - Zoro , Big Mom - Katakuri gibi. Lakin Blackbeard'ın 1. Takım Kaptanı Burgess iken herkes 2. Takım Kaptanı Shiryuu'yu öne çıkarıyor.
Saçma olmasına gerek yok. Burgess en eski üye olduğu için 1. komutan olmuş olabilir. Shiryuu bizim tayfada Zoro ya da Roger tayfasında Rayleigh neyse o. Takımın kılıç ustası ve büyük ihtimalle Zoro'nun rakibi. Ç

“One Piece Genel” sayfasına dön