Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One-Punch Man - Anime Tanıtım ve Tartışma

Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Karınca kızı mangada sevmiştim. Animede dahada çok sevdim. O şekilde ölmesi ben her seferinde üzüyor. :lol: Bu arada şehirlerin isimlerinide alfabedeki harflerden alması çok orjinal olmuş bence.
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

ugur_tatli yazdı:
Jagtiadbulla yazdı:Sivrisinekli sahnede gülmekten öldüm :D
Lol.

Ben Genos'un hayat hikayesini anlatma sahnesine kahkaha attim. Mangada o kismi okumaya usenmistim cok uzun oldugundan. :laugh:

Bu arada 2. bolum ile beraber manganin ilk 8 bolumu gecti. Bu hizla ilerlerse 10 bolume Lord Boros, Garou falan gosterir. :laugh:
Garou'ya kadar gelebileceğinden emin değilim. Lord Boros ile bitirecek sanırım. Ama açılıştaki King'den ötürü belki King'i de görürüz. :lol:
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

MRTFR yazdı:
ugur_tatli yazdı:
Jagtiadbulla yazdı:Sivrisinekli sahnede gülmekten öldüm :D
Lol.

Ben Genos'un hayat hikayesini anlatma sahnesine kahkaha attim. Mangada o kismi okumaya usenmistim cok uzun oldugundan. :laugh:

Bu arada 2. bolum ile beraber manganin ilk 8 bolumu gecti. Bu hizla ilerlerse 10 bolume Lord Boros, Garou falan gosterir. :laugh:
Garou'ya kadar gelebileceğinden emin değilim. Lord Boros ile bitirecek sanırım. Ama açılıştaki King'den ötürü belki King'i de görürüz. :lol:
King Lord Boros savasinda rol aldi o yuzendir. Gemiye kadar ziplayamam diyordu. :laugh:
Kullanıcı avatarı
Haqoua
Ateşin Nefesi
Ateşin Nefesi
Favori Manga: Naruto , One piece , Liar Game , Tower Of God...
Favori Anime: Naruto , One piece , Rurouni Kenshin , Hellsing , Death Note , Hunter X Hunter , Tokyo Ghoul...

Bugün ilk 3 bölümü izledim. Uzun zamandır anime izlerken gülmemiştim. Yalnız Saitama harbiden antreman ile felan bu kadar güçlü olduysa küfür ederim. Gai ve rock lee gibi :) Mangası da varmış galiba ordan devam edeyim...
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari

Cok korkuyordum animeyi batiracaklar diye. Cok guzel gidiyor. :')
Kullanıcı avatarı
Quasar
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Fullmetal Alchemist Brotherhood

Aferin gençler yavaş yavaş doğru yolu buluyorsunuz.
Resim
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god
Favori Anime: ...

Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

Sonic ve bizim sürücü çıktı sonunda. Güzel bir bölümdü. :lol:
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Sonic reyiz hepsinin kafasini ucurdu, cok sukur sansurlememisler hicbir sey. :laugh:

Gelecek haftayi nasil bekleyecez simdi? :D
Kullanıcı avatarı
Jagtiadbulla
Favori Anime: Gintama

Bu dövüş mangada daha çok hoşuma gitmişti nedense
Resim
► Spoiler Göster

“One Punch Man Anime” sayfasına dön