Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One-Punch Man - Anime Tanıtım ve Tartışma

Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

Resim
Diğer İsimleri: One Punch-Man, One Punch Man
Bölüm Sayısı: 12
Özellikler: Aksiyon, Komedi, Parodi, Bilim Kurgu, Seinen, Süper Güçler, Doğaüstü Güçler
Yayın Tarihi: 5 Ekim 2015 - 21 Aralık 2015
Tanıtım: Bu seri cansız duruşu, kel kafası ve de hiç de etkileyici olmayıp her tarafından sıradanlık fışkıran Saitama adındaki genç hakkında. Ne var ki sıradan görünüşünün altında sıradan problemler yatmamakta. İşin aslında kendine zorlu rakipler arayan süper bir kahraman o! Asıl sorun işte burada ortaya çıkıyor. Ne zaman umut vadedebilecek bir rakip ortaya çıksa tek yumrukla amele sümüğü gibi yere yapıştırıyor. Acaba Saitama sonunda kendisine meydan okuyabilecek kötü birisini bulabilecek midir? Meydan okumak için yeni kötüler ararkenki Saitama'nın kolay ve komik zaferlerini sakın ola kaçırmayın! (altyazi.org)

Yusuke Murata'nın 2012'den beri yayımlanan aynı isimli mangasından uyarlamadır. (O da ONE'ın serisinden uyarlama gerçi :laugh: )
Açılış:
http://www.youtube.com/watch?v=atxYe-nOa9w

İlk bölümü beğendim şahsen. İyi iş çıkarmışlar ama Saitama'nın sesinden pek emin olamadım. Neyse zamanla alışırız artık. :laugh:
En son MRTFR tarafından 21 Eyl 2016 14:08 tarihinde düzenlendi, toplamda 10 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god
Favori Anime: ...

12 bölümmü olucak , yok yaw olamaz aga 24 yakışırdı buna enazından... olmaz olamaz.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

ansatsuken yazdı:12 bölümmü olucak , yok yaw olamaz aga 24 yakışırdı buna enazından... olmaz olamaz.
Filler dolu bir anime olacagina 5 bolumluk bir seri olsun guzel olsun.
Kullanıcı avatarı
ken-chan
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach - Hajime No Ippo - Slam dunk - Death Note - Code Geass - Rurouni Kenshin - Gintama - Samurai Champloo - FMA Brotherhood - Hellsing - Basilisk - Samurai 7 - Steins Gate - Cowboy Bebop - Great Teacher Onizuka - One Outs - Hunter X Hunter

Klasik manga ya daha çok okuyucu çekmek için yapılan animelerden.12 yapalım da gerisine bakarız diyorlar.Çok sevilirse anime 1 tane daha 12 gelir ilerde.Genelde geliyor zaten bir çok animede 12+12 görüyoruz.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari

ken-chan yazdı:Klasik manga ya daha çok okuyucu çekmek için yapılan animelerden.12 yapalım da gerisine bakarız diyorlar.Çok sevilirse anime 1 tane daha 12 gelir ilerde.Genelde geliyor zaten bir çok animede 12+12 görüyoruz.
Soyle bir sey var, daha ilk bolumden Murata'nin manga uyarlamasinin 4 bolumunu islemis. Metal Sovalye'nin ucarak giris yaptigi tek bir bolum var hatirlarsaniz. Anime tabii ki kisa olacak her bolum 4 5 manga bolumu islerse. Lord Boros savasina kadar gelip bitireceklerdir.
Kullanıcı avatarı
Jagtiadbulla
Favori Anime: Gintama

Ben Lord Boros için 20 gerekir diye düşünmüştüm hep :D neyse herkesin dediği gibi filler dolu olmasından iyidir 12 bölüm olması
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
ken-chan
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach - Hajime No Ippo - Slam dunk - Death Note - Code Geass - Rurouni Kenshin - Gintama - Samurai Champloo - FMA Brotherhood - Hellsing - Basilisk - Samurai 7 - Steins Gate - Cowboy Bebop - Great Teacher Onizuka - One Outs - Hunter X Hunter

Bak orasını bilmiyordum.O zaman doğru bir karar vermişler 12 yaparak.4 manga 1 anime bölümüne çok fazla
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

2, bolum de cikmis. Indiriyorum.

http://horriblesubs.info/

Ilk bolumu bir de 1080p ile izledim, cok guzel ya.
Kullanıcı avatarı
Jagtiadbulla
Favori Anime: Gintama

Sivrisinekli sahnede gülmekten öldüm :D
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Jagtiadbulla yazdı:Sivrisinekli sahnede gülmekten öldüm :D
Lol.

Ben Genos'un hayat hikayesini anlatma sahnesine kahkaha attim. Mangada o kismi okumaya usenmistim cok uzun oldugundan. :laugh:

Bu arada 2. bolum ile beraber manganin ilk 8 bolumu gecti. Bu hizla ilerlerse 10 bolume Lord Boros, Garou falan gosterir. :laugh:

“One Punch Man Anime” sayfasına dön