Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Hungry Marie - Tanıtım -

Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Resim Beelzebub'i bitirdikten sonra Rhuuhei Tamura senseinin kaleme aldigi yeni serisidir Hungry Marie.

Olaylar 15 yasindaki Taiga'nin cocukluk aski Sagimiya'yi Fransa'nin son kralicesi Marie Therese Charlotte'u dirilmek icin buyu yapmaya calisirken gormesi ve ardindan anlamadan kurban olmayi kabul etmesiyle baslar. Tam askini ilan etmisken kafasinin uzerine yildirim duser ve kendisini genc bir kizin vucudunda bulur. Artik vucudunu Marie ile paylasmak zorundadir.
Taiga eski haline gelip ask hikayesine kaldigi yerden devam edebilecek mi?

Mangaka: Rhuuhei Tamura

Tür: Shounen, Aksiyon, Okul Hayati, Komedi, Doğaüstü

Durumu: Devam etmekte 24/09/2017
Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı
Favori Manga: 20th Century Boys,Vinland Saga
Favori Anime: Psycho-Pass

Şuanlık uzaktan izlediğim bir seri başlamak istiyorum ama satışları ve popülaritesi yüzünden jump tarafından iptal edilme tehlikesi var. Belki Rhuuhei Tamura'nın serisi olduğu için iptal edilmez ama ben yinede 5 6 ay daha bekleyeceğim.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari

Seriyi iptal ederseler cok uzulecegim, severek ve gulerek takip ediyorum suanda. Kalbimdeki Beelzebub acigini giderdi.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Beelzebub'u sevemediğim gibi bunuda sevemedim. İzlerken kendimi çok salak hissettiriyor belkide anlayamadığımdandır. :D
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

_[Emre]_ yazdı: 24 Eyl 2017 22:58 Beelzebub'u sevemediğim gibi bunuda sevemedim. İzlerken kendimi çok salak hissettiriyor belkide anlayamadığımdandır. :D
Bu ture ait degilsin o zaman sen panpa. Kaybol gozumuzun onunden simdi. :evil:

“Shounen Anime-Manga Tanıtım ve Tartışma” sayfasına dön