Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece Anime 615 Tartışma

One Piece Anime serisi'nin tartışma alanı
Kilitli
Akai sora
Favori Manga: Vagabond-One piece
Favori Anime: -

Luff Lands a Furious Blow
İyi seyirler :D

615. Bölüm Türkçe
(Ayar düğmesinin hemen yanındaki yuvarlak butona tıklarsanız HD bir şekilde izleyebilirsiniz. :D )

One Piece 616 Prewiev
Bu bölüm efsane :D
En son Akai sora tarafından 06 Eki 2013 11:19 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
:lol:
Kullanıcı avatarı
Pinco
Capsci
Capsci
Favori Manga: Tenten
Favori Anime: kurtlar vadisi pusu

Ooo vergo'nun ikiye ayrıldığı bölüm geliyo.Kaç haftadır bölüm biriktiriyodum.İzlemenin vakti gelmiş artık...
Resim
Akai sora

Pinco yazdı:Ooo vergo'nun ikiye ayrıldığı bölüm gelmiş.Kaç haftadır bölüm biriktiriyodum.İzlemenin vakti gelmiş artık...

Geldi geçiyor hatta :D Bir arc'nin daha sonuna yaklaştık. Gerçi bir manga bir bölüm yapmasalardı çoktan biterdi ama neyse :D

Edit: Türkçesini de ekledim benim gibi yabancı dil özürlü arkadaşlar için :D
Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı
Favori Manga: 20th Century Boys,Vinland Saga
Favori Anime: Psycho-Pass

15 bölümü biriktirip izledim birikince güzel oluyor şu Dressrosa arc başlasa keşke.
Akai sora

hyperbooster yazdı:15 bölümü biriktirip izledim birikince güzel oluyor şu Dressrosa arc başlasa keşke.
Hemen başlamaz Dressrosa diyiyorum ben.Araya büyük ihtimalle filler koyacaklar.ODA'yla ara açılsın diye bir bölüme bir manga sığdırdılar ama ODA reyiz de hep ara verdi olmadı yani o iş.Dresssrosayıda bir bölüm bir manga yapmak istemiyorsalar bence filler bölüm koyacaklar araya ama ne yaparlar artık bende bilmiyorum. :D

Gerçi bu animatörler izleyenleri bek s*klemiyor kendi kafalarına göre gidiyorlar.
Kullanıcı avatarı
fındık
Favori Manga: Op.Berserk.Vagabond.FMA.
Claymore.Sun-Ken Rock.
HajimeNOİppo.Onepunch-Man
Favori Anime: OP

Çizimler nedense eski tadı vermiyor.Çok cansız ilerliyor.Özellikle Balıkadam bölümlerinden itibaren.Akıcılık yok gibi:(
Kilitli

“One Piece Anime” sayfasına dön