Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece Anime Hakkında Düşünceleriniz

One Piece Anime serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
Zuko
Favori Manga: Fullmetal Alchemist Berserk Vagabond Dorohedoro Vinland Saga
Favori Anime: Fma Cowboy Bebop Steins Gate Seirei no Moribito GITS Samurai Champloo Gundam Haibane Renmei Kaiba Texhnolyze Welcome to Nhk

Sabody'den sonra bozmaya başladı timeskip'den sonra ise animeyi siktiler resmen hiç zevk alınmıyor. Buna rağmen amına kodumun Japon'ları hala deli gibi izliyor reytingde ilk 5de banko.
Kullanıcı avatarı
ThePumpkin
Favori Manga: Hunter x Hunter, Toriko, Kingdom
Favori Anime: Ergo Proxy, Hunter x Hunter, Cowboy Bebop
İletişim:

Zaman kaybı.
Kullanıcı avatarı
Watson
Favori Manga: One Piece, One-Punch Man, Girls of the Wild's
Favori Anime: Hunter x Hunter, FMA, Danshi Koukousei no Nichijou

Arkadaşlar anime ilk başlardayken Luffy'nin hasır şapkasının şekli filan çok güzeldi. Anime ilerledi, tam olarak ne zaman oldu bilmiyorum. Luffy'nin şapkası bile büyüdü, arkadaş. Hasır şapka niye o kadar genişledi ve büyüdü? O şapka sürekli gözüme takılıyor.
Resim
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
Jimmy McNulty
Favori Manga: The Berserker
Favori Anime: Beelzebub

Zuko yazdı:Sabody'den sonra bozmaya başladı timeskip'den sonra ise animeyi siktiler resmen hiç zevk alınmıyor. Buna rağmen amına kodumun Japon'ları hala deli gibi izliyor reytingde ilk 5de banko.
Meraktan izleniyor aslında.Mangada gördüğün hareket acaba nasıl yansıtılacak benim düşündüğüm gibi mi diye merak edip bakıyorsun.Bende biriktiriyorum şu anda 1 yıl sonra falan tekrar başlarım.
second gear yazdı: Dof,Bellamy,Trebol üçlüsüne Zoro ve Law beraber dalsaydı bu adamların hepsi şuan ölüydü.Zoro,Luffy gibi Bellamy'ye acımazdı keserdi.Trebol'u sayma,Dof'a tek kombo Zoro keser olayı bitirirdi.
Orda bir üstad vardı uzaklarda :evil:
Though you're a fool, I still love you,my son... Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Acacia
Favori Anime: Cowboy Bebop

Jimmy McNulty yazdı:
Zuko yazdı:Sabody'den sonra bozmaya başladı timeskip'den sonra ise animeyi siktiler resmen hiç zevk alınmıyor. Buna rağmen amına kodumun Japon'ları hala deli gibi izliyor reytingde ilk 5de banko.
Meraktan izleniyor aslında.Mangada gördüğün hareket acaba nasıl yansıtılacak benim düşündüğüm gibi mi diye merak edip bakıyorsun.Bende biriktiriyorum şu anda 1 yıl sonra falan tekrar başlarım.
Avatarına senin... Sanji'den soğutacan beni.
Celebhol
Favori Anime: -

One Piece'e üç kere başladım ve üçünü de animeden gitmeye çalıştığım için bıraktım. Ne zaman mangaya geçtim o zaman su gibi akıp gitti.
Kullanıcı avatarı
ken-chan
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach - Hajime No Ippo - Slam dunk - Death Note - Code Geass - Rurouni Kenshin - Gintama - Samurai Champloo - FMA Brotherhood - Hellsing - Basilisk - Samurai 7 - Steins Gate - Cowboy Bebop - Great Teacher Onizuka - One Outs - Hunter X Hunter

Uzun zaman önce sıkılıp bıraktığım anime
Kullanıcı avatarı
unreal_tr
Coder
Coder
Favori Manga: One Piece, Sun Ken Rock, Kenichi
Favori Anime: One Piece, Full Metal Alchemist, Hellsing
İletişim:

Animatörlerini dürteyim. Ey one piece sever işte animeye verdikleri değer bu :

Resim
Resim
"Information is power. But like all power, There are those who want to keep it for themselves"
Kullanıcı avatarı
Magistra
Favori Manga: One Piece, City of Darkness
Favori Anime: One Piece, Hunter X Hunter 2011

Bence anime Enies Loby arca kadar hep kalitesini arttırdı, Enies Loby Arc'ta animasyon,ses efektleri falan olarak zirvedeydi oradan sonra animenin kalitesi düşmeye başladı ve şimdiki haline geldi.Balık adam arcı ve sonrası zor izleniyor.One Piece'e yeni başlayacak herkese anime düzelene kadar yeni dünya arclarının manga'dan takip edilmesini öneririm.
En son Magistra tarafından 29 Haz 2013 02:28 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
ElanMorinTedronai
Favori Manga: One Piece-Berserk-Naruto
Favori Anime: One Piece

Bence Dragon Ball serisi gibi yeniden çekilmesi lazım bu efsanenin.Gereksiz yere çok uzatma var.Bi olay oluyor ardından herkes birbirine bakıyor falan...Gerekirse filler olsun ama kaliteli olsun..

“One Piece Anime” sayfasına dön