Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece Anime Hakkında Düşünceleriniz

One Piece Anime serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
furkan61
Favori Manga: Naruto,Noblesse,Sunken Rock,The Breaker,Vegabond,Gantz,Shamo
Favori Anime: Naruto-Naruto Shippuden,Rainbow,Deat Note,Code Geass,Golden Boy

Animetörler fiil bölüm vermediği için ve mangaya yetişmemek için bölümün yarısını mangadan diğer yarısını ise bakışmalarla doldurduğu için animenin kalitesi iyice düşüyor.
En son Acacia tarafından 29 Haz 2013 14:20 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Yazılarımıza büyük harfle başlıyoruz.
Resim
Kullanıcı avatarı
Gunsllinger
Favori Manga: Vagabond, Berserk, Veritas, One Piece, Beelzebub, Naruto, Gantz, Slam Dunk
Favori Anime: Fate Zero, Bleach, Steins Gate, Ergo Proxy, Naruto, One Piece, Code Geas, Death Note, Gintama, FMA, Bakuman, GTO, One Outs, Cowboy Bebop, Slam Dunk, K-ON, Sakurasou no Pet na Kanojo

19 sayfalık bir bölümü anime yaparken ara sahneler koyarsın, bunu çok saçma ve sıkıcı yapıyorlar. Marineforda geçmişte yara aldı diyorsa, o sahneleri gösterir. Luffy zehirlenmiyor derse, magelan ile olan dövüşünü gösterse güzel olur mesela. Laf olsun diye olan sahneler çok baştan sağma oluyor. Hele şu başlangıcı baydı artık.
Bu 2 yıl aradan önce half fiileri bile daha iyidi.(ace luffy sabo çocukluğu) Veya geçmiş anılar da olan hikayeler(sanjinin çocuklar oyun oynarken yemek yapması, zoronun dojoya girme çabaları gibi)
Manga da bir cidiyetsizlik tozu vardır, oda bunu ayarlıyor. Ama anime de bu dozu artırdıkları için izleyiciyi sıkıyor.
Çocukların bağımlılığını 50bin defa belirtikleri için sıkıyorlar. Acaba düşünüyorum da, animeyi yapan kadro mu değişti?
Resim
Kullanıcı avatarı
unreal_tr
Coder
Coder
Favori Manga: One Piece, Sun Ken Rock, Kenichi
Favori Anime: One Piece, Full Metal Alchemist, Hellsing
İletişim:

en çok can sıkan şey animede olmayan sikik şeyleri götlerinden uydurmaları. kafalarına göre soru kullandırıyolar, g2 ye geçiriyolar falan.
Resim
"Information is power. But like all power, There are those who want to keep it for themselves"
Ore Sama
Favori Manga: One Piece , Bleach , The Breaker , Tower of God
Favori Anime: One piece , Bakuman, Hunter x Hunter

Manga okumaya balıkadam adası arkında başladım o zamana kadar one piece, bakuman(o zamanlar devam ediyodu), hunter x hunter ilk 3 animeydi benim için bence hala devam eden animeler içinde en iyilerden biri manga okumak beklentiyi artırdığı için beğenmediğinizi düşünüyorum çünkü balık adam adasından beridir bende animesini beğenmiyorum
When you argue with an idiot,they drag you down to their level and beat you with experience.
Kullanıcı avatarı
teddybear01
Favori Manga: Vagabond, Slam Dunk, Watashi-tachi no Shiawase na Jikan, Lovely Complex,TWGOK, Shigatsu wa Kimi no Uso
Favori Anime: Samurai X, Cowboy Bebop, Steins; Gate, Code Geass, FMA:B, Zankyou no Terror, NGE, NHK ni Youkoso, Tatami Galaxy
İletişim:

Marineford'dan sonrası kötü, Shabondy'e kadar olan kısmı ise çok iyi.
I think it's time we blow this scene. Get everybody and stuff together.
OK.
Resim
3 2 1
Let's jam!
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
buriedalive
Favori Anime: Bleach

Gunsllinger yazdı:19 sayfalık bir bölümü anime yaparken ara sahneler koyarsın, bunu çok saçma ve sıkıcı yapıyorlar. Marineforda geçmişte yara aldı diyorsa, o sahneleri gösterir. Luffy zehirlenmiyor derse, magelan ile olan dövüşünü gösterse güzel olur mesela. Laf olsun diye olan sahneler çok baştan sağma oluyor. Hele şu başlangıcı baydı artık.
Bu 2 yıl aradan önce half fiileri bile daha iyidi.(ace luffy sabo çocukluğu) Veya geçmiş anılar da olan hikayeler(sanjinin çocuklar oyun oynarken yemek yapması, zoronun dojoya girme çabaları gibi)
Manga da bir cidiyetsizlik tozu vardır, oda bunu ayarlıyor. Ama anime de bu dozu artırdıkları için izleyiciyi sıkıyor.
Çocukların bağımlılığını 50bin defa belirtikleri için sıkıyorlar. Acaba düşünüyorum da, animeyi yapan kadro mu değişti?
Çocukluklarının filler olduğunu kim söyledi ?
http://www.mangapanda.com/103-51821-1/o ... r-585.html
Sezon başlangıcı. Sadece yanlış bilgilendirme olmasın diye düzeltmek istedim, farklı bir amacım yok.
Kullanıcı avatarı
Cobelandic
Favori Manga: One Piece!
Favori Anime: One Piece!

Beyler bayanlar, aranızda bu animeye başlamayan varsa kesinlikle başlamasını tavsiye ederim. Beni mutsuzken mutlu yapabilen sayılı animelerden biri One Piece. Çok seviyorum bu animeyi!
Kaizoku ou ni , ore wa naru!
Resim
Kullanıcı avatarı
kuralsz33
Favori Manga: Naruto Bleach Death Note
Favori Anime: Naruto Bleach Hellsing One Piece FMA

Daha güncelde değilm ama 370'li bölümlerdeyim enies lobby den sonra iyice sarıyo bu seri o zamana kadar öylesine izliyordum ama şimdi thriller arc filan gayet iyi hele de kuma cıktı sımdi gayet güzel bir havaya girdi seri.
Resim
Concord
Favori Anime: ..

buriedalive yazdı:
Gunsllinger yazdı:19 sayfalık bir bölümü anime yaparken ara sahneler koyarsın, bunu çok saçma ve sıkıcı yapıyorlar. Marineforda geçmişte yara aldı diyorsa, o sahneleri gösterir. Luffy zehirlenmiyor derse, magelan ile olan dövüşünü gösterse güzel olur mesela. Laf olsun diye olan sahneler çok baştan sağma oluyor. Hele şu başlangıcı baydı artık.
Çocukluklarının filler olduğunu kim söyledi ?
http://www.mangapanda.com/103-51821-1/o ... r-585.html
Sezon başlangıcı. Sadece yanlış bilgilendirme olmasın diye düzeltmek istedim, farklı bir amacım yok.
Çocuklukları half filler diyorum. half filler denilen melet, mangada olan 2-3 bölümü 10 bölüm yapmaktır.
HunterxHunter öyle yapıyor son bölümlerde, filler yapmak yerine, half filler yapmayı tercih eden animelerden bolca örnek verebiliriz. Dragon ball gibi.
Resim
Kullanıcı avatarı
FuujiN
Favori Manga: One Piece , Bleach , Kingdom
Favori Anime: Hunter X Hunter, Bleach , Kingdom

Ore Sama yazdı:Manga okumaya balıkadam adası arkında başladım o zamana kadar one piece, bakuman(o zamanlar devam ediyodu), hunter x hunter ilk 3 animeydi benim için bence hala devam eden animeler içinde en iyilerden biri manga okumak beklentiyi artırdığı için beğenmediğinizi düşünüyorum çünkü balık adam adasından beridir bende animesini beğenmiyorum
Bende senin gibi düşünüyordum baslar da ama şuan eski bölümlere tekrar baktığımda hala zevk aliyorum ama punk hazard tamamen bir fiyasko bana gore. Eger eski akiciligina kavusacaksa 1 sezon fillere bile raziyim cunku en azindan sevdigimiz eser uzerinde farkli bir hikaye gormus oluruz. Ama boyle hic bir akici bolumu olmayan izlerken ileri sara sara goz gezdirdigim animenin one piece olmasi cok canimi sıkıyor ve burda da yazilanlar gibi neden 1 kisi bile buna mudahale etmiyor anlamis degilim.

“One Piece Anime” sayfasına dön