Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece Anime Hakkında Düşünceleriniz

One Piece Anime serisi'nin tartışma alanı
Namikaze Naruto
Favori Manga: Naruto, One Piece, Bleach
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Beyblade, Dragon Ball Z, Bleach

@nara_fkd
Önemli değil kafi derecede öğrendim istediklerimi ama ben roger ve garp, garp ve dragondan birbirine daha çok benzediği için bu kanıya kapıldım, misal Luffy dedesine benzemese hayatta inanmazdım dragonun garpın oğlu olduğuna. Ayriyetten doğru da Roger 22 sene önce idamında 40 a yakın yaşlarda gibiydi yaşasaydı en az 55 yaşında olurdu garp zaten 60 lı yaşların başında ama şunuda söylememe izin ver Luffy ve Garp teke tek olmasada kapıştılar yani oğluyla da kapışmaktan çekinmeyecek bir adam bence Garp.
wiper
Favori Manga: One piece
Favori Anime: One piece Death Note

İzlemeye utanır insan o derece çocuksu ve kötü.Çizimler dandik ve acilen 30 bölüm filler dayamaları lazım aksi takdirde içine ediyorlar güzel bölümlerin
Kullanıcı avatarı
onemorekiss
Favori Manga: Naruto,Bleach,One piece,Sun Ken Rock,Berserk,Slam Dunk...
Favori Anime: HAJiME NO iPPO,Naruto Shippuuden,Hellsing Ultimate,Devil May Cry,One Piece,Bleach,Death Note,HunterxHunter2011,Shingeki No Kyojin,Katekyo Hitman Reborn,Slam Dunk...

Açıkcası bir Naruto'nun animesine bakıyorum bir One piece'nin kine Naruto iyice sıçmış sıvamış animesi genede izliyoruz o yüzden One piece güzel geliyor galiba bana :D
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
MonkeyDLuffy
Favori Manga: Fullmetal Alchemist
Favori Anime: One Piece

Abi herkesin söylediği gibi bende 1 haftadan beri izliyorum bazı bölümler var ki konun dışına aşırı çıkıyorlar.Çizimine falan bir şey demiyorum.Ama bazıları aşırı sıkıcı olabiliyor.
Resim

POWER!
Kullanıcı avatarı
Juliet
Favori Manga: One Piece,Claymore,Vagabond,Fairy Tail,Shıngeko No Kyojin,Beelzebub,Hunter X Hunter
Favori Anime: One Piece,Bleach

Animesi yakında buggs bunny=One Piece olacak cidden ama yapacak bir şey yok adamlar böyle yapıyorlar. Oda efendi de kalkıp bir şey demiyor mu? Çözmüş değilim ama işte bende eleştirmekten sıkıldım zevk almaya bakıyorum ya izle geç önemlisi manga zaten B)
Kullanıcı avatarı
onemorekiss
Favori Manga: Naruto,Bleach,One piece,Sun Ken Rock,Berserk,Slam Dunk...
Favori Anime: HAJiME NO iPPO,Naruto Shippuuden,Hellsing Ultimate,Devil May Cry,One Piece,Bleach,Death Note,HunterxHunter2011,Shingeki No Kyojin,Katekyo Hitman Reborn,Slam Dunk...

Yok abi eleştirmiyim dedimde Naruto'ya göre güzel geldide bu kadar olmaz ya marineford arc daki çizimlerin mükemmelliğine bak birde şuraya bak ya yaptıkları işe az saygıları olsun bu ne ya.
Resim
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

onemorekiss yazdı:Yok abi eleştirmiyim dedimde Naruto'ya göre güzel geldide bu kadar olmaz ya marineford arc daki çizimlerin mükemmelliğine bak birde şuraya bak ya yaptıkları işe az saygıları olsun bu ne ya.
Resim
Marineford'da kötüydü bence. One Piece'de çizimlerin düzgün olduğu üç arc var, Water 7,Ennies Lobby, Thiller Bark.
Resim
Namikaze Naruto
Favori Manga: Naruto, One Piece, Bleach
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Beyblade, Dragon Ball Z, Bleach

Daha 487 deyim ama Karasakalın bu kadar abartılması saçmalık adam dünyayı yok edecek ve karşısında diğer şeytan meyvesi kullanıcılarının şansı olmayan 2 güce sahip ve bir anda en güçlüler arasına girdi tayfasıda aşırı güçlü Luffy lastik güçleriyle ne yapabilir bilmiyorum ama tek avantajı Haki Karasakal pisliği kullanamıyor galiba ayrıca tartışma konusu yok mu ?
Kullanıcı avatarı
wadef
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: HunterxHunter, One piece, Doraemon

Arkadaşlar yazdıklarım gerçektende sallama olmuş :D
En son wadef tarafından 05 Ağu 2014 19:19 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Phinks
Favori Anime: -

@wadef
► Spoiler Göster
"We are the Slayers. And Slayers live for the hunt."

“One Piece Anime” sayfasına dön